Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakie życie przynosi rożne scenariusze...

Przedwczoraj rozmawiałyśmy o starszaku, że do lekarza powinien podejść, a za bardzo nie ma kiedy... bo pracuje...

Wczoraj wrócił z pracy z ... wypowiedzeniem.. redukcja etatów, brak zamówień... kiku ich poleciało... on był najmłodszy stażem (umowa już na 5 lat), inny pan pracował w firmie 10 lat...

No cóż... musi starszak szukać nowej pracy... Może to nie jest aż takie złe...

Oby szybko znalazł następną...

 

Choć ja patrzę na to wszystko z niepokojem... Jak facet ma zarobić na dom , żonę , dzieci, na utrzymanie rodziny... jaka jest stabilizacja i bezpieczeństwo.. , jak wziąć np kredyt na mieszkanie.. jak się usamodzielnić...

Ręce mi opadają...

Starszak coraz częściej mówi o wyjeździe za granicę....

Chyba dojrzewa, bo wcześniej za nic nawet nie chciał słyszeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ja się nie martwię...

Będzie szukał pracy, zadba o wizytę u lekarza, ...

Tu miał dobrze, bo praca 15 min spacerkiem od domu.. na miejscu... ale w sumie marnie płacili oprócz jednego miesiąca, gdzie był na wyjeździe i na trzaskali i godzin i metrów..

Jednego czego i ja się boję to właśnie ta motywacja i cel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy takim podejściu motywację do pracy łatwo straci.. Ale to młody człowiek jest, przed Nim wszystko!!! Jeśli będzie chciał wyjechać i będzie miał jakieś perspektywy na dobre zarobki to niech to zrobi. U nas na pewne rzeczy doczeka się może za 30 lat ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni, niby ma się rynek pracy polepszyć.. niby mają zatrudniać a nie zwalniać...

dla mnie to lepiej szukać pracy w dużych firmach i mądrym być czyli patrzeć, co robić, żeby awansować... choć to wyścig szczurów, ale jednak opłacalny, przynajmniej. Albo faktycznie wyjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach... życie....

 

 

 

Poczytałam co to się dzieje tu i tam.. wszyscy sprzątają, piorą...

To i ja się wzięłam do sprzątania...

Wstałam o 6.30.. nie wiem po co.. ale obudziłam się i już po śnie..

Zmieniłam pościele... i na kilka razy poprałam... uprałam poduszki....

Popatrzyłam do garderoby co by tu uprać, odświeżyć... no i się zaczęło...

Tylko moich ciuchów wyleciały 3 duże wory... , jeden sąsiadka zabrała sobie... jeden czeka na znajomą może coś na nią będzie..... a trzeci na śmietnik ... I pomyśleć, że nie mam co na siebie włożyć... a to tylko część tego do czego się wzięłam... Nie weszłam do drugiej garderoby w której mam kurtki.. a mam chyba z 20... uskładanych od lat... no bo się przyda, no bo szkoda... ale w nich nie chodziłam....

Uprałam chyba z 10 pralek...

Dobrze, że dziś dopisuje pogoda i wszystko super schnie na sznurach w ogrodzie na słonku...

Muszę kiedyś zmobilizować męża na taki kipisz w jego ciuchach, bo też by pewnie co nie co wyleciało...

Możee jak mi tak dobrze idzie to jak mi i sił i motywacji i zacięcia starczy to wezmę się i za ciuchy Emila... bo wyrósł masakrycznie z wszystkiego... też będzie kilka worków do oddania, albo do wyrzucenia...

 

Do tej pory to był pikuś.. ale teraz uporządkować ten rozgardiasz to dopiero będzie wyzwanie...

No i po co mi to było...

A to wszystko przez TARcie.. bo to Ona wspominała, że ma kilka pralek do wyprania... noo jak Ona ma, to ja dopiero mam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy umyli u siebie po oknie.. bardzo ładnie umyli :):wiggle:

 

Ja zrobiłam pyyyszny obiad... bardzo rodzince smakował...

Wyskoczyliśmy na zakupy po truskawki i z zamiarem że sobie kupię buty.. ileż to ja par przymierzyłam...

Niestety.. z prawie wszystkich wyskakiwałam..... powód .. szczupluteńkie stopy...

Znalazłam i takie które mnie się spodobały i są dobre... są na wysokiej koturnie coś jakby flaje.. a drugie balerinki... no to mam w czym biegać :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...