Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Schab obsmażyłam na łyżce oliwy .. w zasadzie tylko pory zamknęłam... udusiłam z cebulką , cukinią ... część rozgotowałam część później wrzuciłam , do tego puszka pomidorów, trochę przecieru.. bazylia i czerwony pieprz.. nie est ostry a cudnie pachnie.. Podałam w misce z sosem jakby zupą.. ale nie gęsty i nie rzadki jak zupa.. taki gęstawy wyszedł, z łyżeczką śmietany do dekoracji ciapnięte...

W sumie nic takiego, ale nie wiem czemu wyszło pyszne... chłopcy się zajadali...

 

 

TARcia.. ale nie ma ich w necie... na rynku kupiłam.. kobitka ma sklep w Krakowie i tam sprzedaje sporo drożej (a czy to prawda... to nie mam pojęcia.. ) miała zupełnie inne buty niż inni sprzedawcy.. a obleciałam sklepy i rynek u nas i nie tylko.. i nic mi albo nie pasowało, albo się nie podobało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arni- nie no, weź pokaż te z trudem zdobyte buty :) Porządki nie zając...Mnie chyba zresztą ominą - mam zapalenie krtani i antybiotyk. Katar i łzy z jegoż powodu zalewają mi facjatę - więc... lenię się w wyrku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam na dziś...

Mam dwie garderoby wysprzątane na cacy.. a ile worów do oddania..

Jutro od rana przychodzi pani do sprzątania, mycia okien i takich tam.. cieszę się bo bym na święta się nie ruszyła....

Od raniutka będę miała co robić... firany poprać, zasłony poprać itd..

An.. nie chce mi się klikać zdjęć i mordować się ze wstawianiem.. i nie wiem czy dam radę jutro... jak dam radę kiedtś to wstawię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Nie wiem czy dobrze napisze... zwisy to chyba Pulman.. jak dobrze pamiętam... jak dla mnie i na nasz użytek zwane dojkami :) Mają dwie końcówki .. te co ja mam założone i prościuteńkie rurki.. można wybrać jakie się chce...

 

Rasia.. a Ty tak gratis oddajesz? ... bo Twój samochodzik jest boooski..

Kiedyś mój Emil z mężem jest na hurtowni i pyta właściciela po ile są takie rurki wodne w takich jakby tubkach foliowych, można wypić, albo zamrozić mając loda.. on mu odpowiedział.. a aaa gratis... Na co Emil rezolutnie.. tata, bierzemy tego dużo bo to jest gratis :lol:

Od tego czasu jak patrzę na te rurki gdziekolwiek to mi się ta historia przypomina...

 

 

Pani do sprzątania nie dojechała... :(

I teraz nie wiem ... czy coś się stało czy co.. bo tel nie odbiera,...

 

Umyłam 5 okien .. w tym dwa tarasowe... .., idę myć dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz wypasionej Hondki CRV czasem? Oddam w dobre ręce;).

 

Ale ona nie ma kółka z tyłu;)

Chociaż to kółko czasami w parkowaniu przeszkadza.

 

A CRV-ka też fajna, moja siostrzyczka ma i jest zadowolona:yes:

 

Arni Ty mnie tymi porządkami zawstydzasz, mnie się nie chce a jak już się zachce to co innego się wtrynia:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie okna mam umyte.. umyłam w sumie dzisiaj 10 sztuk w tym dwa podwójne tarasowe... i nawet na strychu też....

Poprane mam wszystkie firany i powieszone.... sypialnia z garderobami posprzątane są na błysk...

Została kuchnia, biuro i łazienki, ale łazienkami zajmie się starszak.. przynajmniej się zadeklarował.. jutro muszę uprać zasłony i powiesić , umyć kwiatki.... no i pomyć wszystkie podłogi... muszę jeszcze wywieźć wszystkie ciuchy..

Eeee to już pikuś... nawet jakbym sama miała to wszystko ogarnąć... mam niby całe dwa dni... z tym, że jutro rano jadę usunąć zęba... ależ się boję.... szkoda, że Beata jest tak daleko bo by mnie zagadała chociaż troszeczkę.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...