Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Pestka... dzięki , że podałaś mi linka.. z tysiąc razy oglądałam stare meble na all..... i albo brzydkie, albo zniszczone, albo za drogie. i dziś znów zaczęłam przeglądać all.. i na 26 stronie znalazłam ją... pooglądałam, pokazałam mężowi.. i kliknęłam kup... zapłaciłam.. i czekam na wiadomość kiedy mogę po nią jechać...

 

Będzie stał na niej TV i cały sprzęt pod...

Ooo takie coś nabyłam...

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/41/98/83/55/4198835577

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uffff

Czuję ulgę... a teraz będę miała nowe wyzwanie.. poszukać siostrzanej podobnej większej komody bufetu... ale to już chyba nie dziś...

Ci co bywają u nas, wiedza, że TV stoi na szafce co to ją już z 3-4 razy chciałam i wynosiłam na śmietnik...

Wreszcie będzie coś co pasuje i do nas i do domku... :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BRW u nas w moim mieście, ale na all też widziałam.. z tym, że jak ja je kupowałam w grudniu to wiem, że były braki i sympatyczna pani ściągała mi je z innego sklepu w PL... ale mam... i baaardzo mi się podobają.. nie są za duże, nie są za małe... są w sam raz i cena ciut poniżej 30zł za sztukę... i taką cenę przełknęłam :)

Nie wiem jakie wrażenia mają inni.. spytaj Rasi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=257956&stc=1&thumb=1&d=1399135744

Ale u Ciebie wszystko szybko się dzieje - tylko zamarzysz i masz :D

Dziękuję Amglad :)

 

Z komodą też jesteś torpeda :). Ładna :yes:

Zajrzyj do mnie - pokazałam moją, która niestety nie mieści się u nas :(. Może spodoba się Tobie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknełam się na taki żyrandol.. do mnie może by pasował.. choć nie wiem.. tylko aby ciut dłuższy był... no i może czarny, albo stare złoto z czarnym... http://allegro.pl/lampa-zyrandol-zwis-10pl-silverado-nowodvorski-i4155842518.html szukamie dwóch z brązu żyrandoli alby jeszcze takie same były dobiły mnie.. odpuściłam.. może za jaki czas wrócę do tematu wymiany żyrandoli.. bo te za bardzo na bogato są.. nie pasują.. mąż przełknął, że będzie wymieniał.. ale nie powiem, zeby mu się to podobało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka... dzięki , że podałaś mi linka.. z tysiąc razy oglądałam stare meble na all..... i albo brzydkie, albo zniszczone, albo za drogie. i dziś znów zaczęłam przeglądać all.. i na 26 stronie znalazłam ją... pooglądałam, pokazałam mężowi.. i kliknęłam kup... zapłaciłam.. i czekam na wiadomość kiedy mogę po nią jechać...

 

Będzie stał na niej TV i cały sprzęt pod...

Ooo takie coś nabyłam...

 

Cieszę się, że Cię popchnęłam we właściwą stronę :yes:

Komódka super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoka.. ja sama nie wiem czego szukam...

Mam z mosiądzu powieszone dwie sztuki.. i jakby ciut za strojne dla mnie są.... i kiedyś je wymienię...

Teraz w głowie mam komody, bo mąż się uparł , żeby skończyć temat komód i meblowania w salonie.. Mnie to się podoba to, że będzie wreszcie salon umeblowany....

Noo i żeby nie było.. ja naprawdę nie wydaję dużo za meble ... ze sklepu na "I" są paździerze droższe niż to co ja kupuję.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka.. ja zazwyczaj szukałam w bibliotekach takiej komódki, bo to jest biblioteka niska.. i nie wiedzieć czemu właściciel wystawił ją w komodach.. i na dodatek w opcji kup teraz za cenę niższa niż w sklepie na " I " za paździerz..

Przeglądałam strony dziesiątki razy... i wczoraj na komodach znalazłam... Uffff...

Odbieramy ją we wtorek.. wieczorem...

Już nie mogę się doczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianka.. potrzebuję pilnie telefon.. ma ktoś może....

Odbierz priva...

 

Zapytaj Barbarę74 http://forum.muratordom.pl/showthread.php?176270-komentarze-Guthouse&p=6470158#post6470158 . One się kontaktują często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...