Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A tu moje dwa perukowce.. co to chcę te chabazie wyautować z działki..

 

Widok na tego mam z okien sypialni...

 

IMG_1976.JPG

 

A ten w jednej szczęści ogrodu..

 

IMG_1978.JPG

 

 

Od frontu posadziłam prze ścieżce do domu takiego marniutkiego modrzewia.. i takiego świerczka...

 

IMG_1977.JPG

 

I z tyłu przeniosłam świerka "nifififi"... do przodu zamiast wielkiego jałowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam nadzieję, że szybko zobaczę ją u Ciebie :hug:

U mnie zbyt długo stała w ukryciu :(

Takiej przestrzeni i towarzystwa było jej trzeba :yes: To dla mnie ogromna radość, że będzie mieszkać z Wami. Mam nadzieję, że będziesz z niej zadowolona, a ona odwdzięczy się dobrą aurą :).

 

Dziękuję za miłe słowa :hug: Cała przyjemność po naszej stronie :yes: Niewiele osób ma w sobie tyle energii i pozytywnego nastawienia jak Ty :). Teraz wiesz jak do nas trafić, więc jak tylko zamieszkamy zapraszamy Was serdecznie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.. za kanapą będą.... ale kiedyś... Nie chcę.... ale M się upiera... nawet skórę z dzika dostał teraz na urodziny od kolegi... i chciał ją na ścianę i na to broń... nic z tego.. skóra pod kominkiem, a broń w ramkach zamiast obrazków... ma dwa jakieś tam.. jeszcze jeden krótki i może wystrugać ramki/gablotki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komoda nie moja bajka ale potrafię docenić jej urodę, naprawdę ładna!! Z rabatką nie pomogę, sama sadzę to, co akurat przyjdzie mi do głowy ... najczęściej po jakimś czasie muszę przesadzać bo: .... i tu następuje wyliczanie powodów:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Meble cudne - kocham stare i prawdziwe drewniane. Mam prośbę. Szukam pomysłu na małą łazienkę. Twoja biała mnie zauroczyła. Lustro i lampy idealne. Naprawdę mnóstwo realizacji przejrzałam i nic mi się tak nie spodobało. Czy możesz powiedzieć jak sprawują się te jasne płytki? Pozdrawiam. Edytowane przez szarobiały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarobiała witaj u mnie :)

Proszę rozgość się :)

 

Jasne płytki są genialne... te akurat to biała satyna gładka... ale myślę, że jak komuś się podoba i połysk i mat to też są dobre... W drugiej azience mam beż.. i nie znudziły mi się te moje kafle przez 4 lata.. nic a nic.. generalnie ta biała łazienka może za każdym razem być inną... wystarczy zmieniać wszystkie ręczniki na inny kolor.. i już jest inna..... ja wybrałam do białej łazienki Baldocer biała satyna gładka i drugie w "fale" + podłoga czarnografitowa... świeci się cudnie milionami gwiazdeczek...

 

A stare meble... nooo nam się podobają.. dlatego czekałam, dość długo...

Bynajmniej nie mam ani modnego, ani w jednej stylistyce utrzymanego domu... bo nam się podobają rożne style... i te nowoczesne i te stare...

Dla mnie dom.. to tykający bijący zegar, piec kaflowy do którego mogę się przytulić, meble z duszą i przestrzeń... I chyba to mam.. nam się podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko dziękuję bardzo za informacje. Ja też lubię pomieszanie starego z nowym i tak planuję w przyszłym domu. Kupiłam stary, drewniany stół na toczonych nogach, który od zawsze mi się marzył. Ściągałam go ze środkowej Polski, a mieszkam na wschodzie. Nie wiem jeszcze jak go połączę z nowoczesnym czarno-białym kaloryferem /będą obok siebie/. Może przemaluję kiedyś.Miłego dnia - pozdrawiam. Edytowane przez szarobiały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak z końcem30-31 maja i ok 7 - 8 czerwca z powrotem... ale jedzie on i 5 facetów z nim... nie jedzie tym razem sam..

Sam będzie wracał ok 21-22.06... chyba tak... aaaa ma jeszcze jechać w maju... ale nie wiem kiedy dokładnie...

A o co??? grochówkę zamawiał??????:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...