Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Ale jestem zła....

Na naszej ulicy odeszła jakiś czas temu jedna "babcia"... no i dom rozkradano.. zła byłam.. ale nikt nie wiedział kto jest spadkobiercą, synem, gdzie kto mieszka...

Dziś widzę chłopaków sprzątających w domu... zatrzymałam się dopytuję..

Dwa pokoje kuchnia chyba łazienka... podpiwniczony... działka z 500m2.. nieduża... ale starczy...dom ten poszedł za... 52000 zł..

Jestem zła..

Byłby dla młodego.... brrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Noo uparta i niezbyt mądra bo nie słuchała jak o zdrówko chodzi.. i do lekarza nie chodziła... a innych pouczała... no i biedna:hug:

Teraz proszę doktorów słuchać... dobrych doktorów.. i na reha jeździć...

 

Nie szkoda...

W domu grasowali włamywacze co to sobie melinę z domu zrobili.. i to już na bezczelna... w biały dzień... jeden młokos tylko podszedł i odpowiadał.. że to niby jemu rodzice kupili dom... nie chciałam za bardzo w cenę uwierzyć... byłam zła... rrzuciło mi się w oczy, że nie ma rodziców, a młokosy jak z pieprzem latali po domu. firanki rozsunięte, okno otwarte.. nawet zamek sobie wprawili..

Po południu dwa radiowozy ich zwinęli...

Czyli sąsiedzi czujni są...

Ale żeby tak w biały dzień i tak bezczelnie... noo w głowie mi się nie mieści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zimno.. tylko 14*C.... szaro, buro bez słonka.... brrrr

Na północy mąż mówi , że też zimno, ale słonko wychodzi...

 

 

Mnie stępił się nóż w maszynce dla Inki... zaczęłam ciąć.. i tylko jeden pasek ucięłam.. wyglądała jak skunks.. resztę z ręki opitoliłam..

Muszę albo nowe ostrze kupić albo to dać do ostrzenia.... Gosia które kupujesz albo gdzie ostrzysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić... kupowałam jak pracowałam nie raz... ale że tak powiem kilka lat różnicy i "wypadłam" z obiegu... nie wiem czy teraz taka czy taka firma dobra jest...Znalazłam ostrze za... 40zł... z Bass Polska... i ,.. nie mam pojęcia co to za cudo.. bo za tanie.. tyle to kosztuje ostrzenie..

Chyba zaufam tak jak zawsze osterowi.. tylko czy aby to są ostrza oryginalne.. czy to te same nonejmy tylko z nadrukiem na ostrzu i 3-4X droższe... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...