Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Rasia :)

 

Braza.. nie pamiętam czy Niemisil mam jeszcze.. ale inne przeciwbólowe/p.zapalne a i owszem.. czasami zaczyna mnie boleć kręgosłup i mięśnie przy łopatce i szyjny... i łyknę.. ale na szczęście rzadko po pobycie w w Reptach... :wiggle: ale też się oszczędzam...

Warto mieć w apteczce różne leki, szczególnie jak się coś zażywa.... bo coś dolega... nigdy nie nwiadomo kiedy się jakieś drażetki przydadzą...

 

TARcia.. ja nie wiem .. czy więcej czy mniej.. sama musisz podjąć decyzję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjem.. ale pokroić za nią się nie dam... to samo z fasolą po bretońsku...

Ale zupy lubię... ogórkowa, rosół, pomidorowa, zalewajka, żurek, pieczarkowa, grzybowa, jarzynowa, ziemniaczana, barszcz czerwony, barszcz ukraiński i inne, kolejność wklepana przypadkowo...

A moi chłopcy... mięsożerni... i drugie danie MUSI być... a ja tak baaardzo nie lubię i nie umiem gotować...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki TARcia :)

 

 

Miałam zielonym do góry wsadzać dobrobyt... i jakoś mi się nie chce , co mnie w cale nie dziwi....

W międzyczasie zaczął padać deszcz... nawet burza była , teraz też kropi... mąż zdążył wrócić..

A w przerwie pomiędzy obowiązkami moimi, a wyjazdami różnymi i załatwianiem mężowych spraw... musiałam zajrzeć do dziadka... coś z nim nie tak, bo dostał z przychodni skierowanie do szpitala i ten szpital go przyjął... czyli jest coś nie halo... może doktory jutro po badaniach powiedzą co mu jest...

O kciuki poproszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zupę?

 

Ile dziadek ma lat?

 

tak mi się skojarzyło, wczoraj przyszedł pacjent, zbolały bardzo, bo mu ojciec umarł, że lekarze nie pomogli, że CT nie zrobili.. pytam o wiek taty a pacjent na to - 102 lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

84 lata będzie miał 18 lipca... wiem.. wiek.. ale to albo woreczek , albo nie wiem czy dobrze zapamiętałam pęcherzyk żółciowy... albo ... nie wiem... nie jest na chirurgii, na wewnętrzny go dali, z badań co mu doktorka zrobiła w przychodni od razu kazała jechać do szpitala... no to pojechał.. SAM...!!! babcia dopiero po jakimś czasie zadzwoniła, ... jutro badania.. i tak myślę, że jak wyniki spłyną to coś powiedzą... bo jak na razie to nikt z nas nie wie co mu jest...

 

 

Nooo TARccia .. za grochówkę :)

 

A za co ty mnie chcesz opierniczyć? ... noo nie mam absolutnie bladego pojęcia... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kiśnięciem zupy to czasami jak się za szybko schłodzi. Mnie tak ostatnio rosół dla psa się zepsuł. Gar miał grube dno i ciepło trzymało. Niby na wierzchu już było chłodne więc wstawiłam do lodówki. I podobno może być, że dno grzeje a na górze nie ma jak ciepła oddać i kiśnie.... Więc Wiola może mieć dobrą, jak inaczej przechowywała...

 

Pęcherzyk na internę? A co on tam ma do roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...