Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziadziuś miał wczoraj zabieg ECPW i został zaprotezowany... operacja odroczona.. i oby nie musiało jej być.... opis taki sobie... na wyniki z biopsji przyjdzie nam jeszcze poczekać... ale...

Z godziny na godzinę wyglądał lepiej, coraz więcej mówił, nawet żartował.. doprowadzając nas do śmiechu.. Emil się zaśmiewał z Dziadka... humor mu dopisywał... ale ten humor wynikał też z opowiadania Dziadka.. bo wszystko mu się poplątało.. ale to i tak śmiesznie wychodziło....

Został przewieziony z powrotem do naszego szpitala... i już chciał wieczorem się wypisywać... bo coś tam mu się nie podobało...

Apetyt powolutku mu wraca.. zjadł ciastko drożdżowo-półfrancuskie ze smakiem, kilka moreli, aż radość mnie rozpierała jak jadł... (nie jadł już NIC )

Nawet już wychodzić wieczorem chciał.. bo coś tam mu nie pasowało... przetłumaczyłam.. chyba został...

Jak nic.. tyłek mu odżył...

Choć objawy jeszcze nie ustąpiły i lekarka mówiła o kolejnych 10 dniach hospitalizacji... ale ... to już tylko 10 dni...

 

Po nieprzespanych kilku nocach jestem półprzytomna...

Zeszło ze mnie takie napięcie i kamień spadł mi z serca... oby na zawsze... bo już bardzo czarne myśli mi się kłębiły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach zabicia czasu i niedopuszczania złych myśli podczas oczekiwania na wiadomości (doktora o info się nie doczekałam rano... wszyscy już na bloku, a pielęgniarki nie udzielają info) wsadziłam zieliny dobrobyt do ziemi na nową rabatkę , który zakupiłam 8 maja...

Skosiłam trawnik...

I sama nie wiem gdzie byłam i co zrobiłam, ale kilometrów sporo na trzaskałam...

Czuję się zmęczona ale uradowana...

Uffff ...

Znieczulenie niech zadziała i idę spać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak ja się cieszę...

I co to znaczy mała rureczka czy sprężynka..

Właśnie dzień zreferowałam mężulkowi... zapracowany baaardzo.... też się ucieszył....

 

TARcia.. też będziesz miała i dobre wieści i zawsze jest nadzieja... ponoć ona umiera ostatnia.... i ja trzymam kciuki

Ty wiesz.. ja cieszę się że jest dostęp do neta.. a czasami i wiedzę i dostęp przeklinam... dobrze , że nie miałam dostępu do neta jak Emil był chory... chyba bm uwierzyła jednej pani profesor, że mamy się w nim nie rozkochiwać.. i jak wyrósł...

Dziś oboje chłopcy mamę na rękach podniosą i przeniosą...

 

 

Kciuki proszę trzymac nadal.. no może nie aż tak baaardzo zaciśnięte... , ale dobre myśli posyłać proszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za wszystkie dobre i ciepłe myśli, za kciuki i może za modlitwy dziękuję...

Nawet nie macie pojęcia ... jak to jest być jedynaczką bez rodziców... mąż zapracowany 700km od domu... i nawet nie ma z kim pogadać...

A Tu .... kilka bratnich dusz trzyma kciuki za całkiem obcego Dziadka...

 

 

DZIĘKUJĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko, ściskam tym mocniej, że wiem jak to jest. Mojego tatę ciągle chcę o coś zapytać. A ostatnio nawet mamę, choć różnie bywało między nami.

To Ciebie chyba nie pocieszy, ale choć mój J. jest najczęściej w zasięgu mojego głosu, nie zawsze mi to pomaga.

Ciesze się z Wami, że idzie ku dobremu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz TARcie adoptować.. mam jeszcze swoich prywatnych Dziadków... znaczy i Babcię i Dziadka.... Nooo:)

 

 

Przez Ciebie... no przez Ciebie ... kupiłam... ostróżki... sztuk 5 niespodzianki... mogą być i niebieskie i białe... mam je po ... nie pamiętam.. ale chyba po 4zł... i hyzopy 3 sztuki kupiłam za 10zł/3szt... i lubczyk... 3 papryki dostałam w gratisie... zapomniałam o selerze.. pietruszka wysiana nie wzeszła... poopa.. nie będzie do rosołku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...