Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Kolejny dzień słonecznej pogody za nami:)

 

 

Za to z "domu"wieści nieciekawe... znów z Dziadkiem nie jest dobrze.. leży w klinice... Ja tu.. On tam.. cała Polska między nami...

Oszaleję chyba..

Wyjechać nie mogę... bo Emil...

Nie pomogę nic.. bo choroba poważna...

Nie mogę w sumie zrobić NIC...

Zalecenia od Babci.. weź sobie tableteczkę na uspokojenie...

Nooo dobra... zrobiłam sobie drinka... na spokojny sen... bo od ponad tygodnia nie śpię... czasami wcale... ale znając życie spokojny nie będzie...

 

 

Młody szaleje...

Dobrze mu tu...

Nie wiem dlaczego powiedział dziś, że w przyszłym roku jedziemy w góry.. tylko po co, jak ja gór nie lubię, on chyba też... basenów brak, morza brak, jeziora brak..ryb nie ma gdzie łowić... to co on będzie niby tam robił....? nie mam pojęcia co...

Chyba bredził, bo może za gorąco mu było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W imieniu Emiila dziękuję.. przekaże gratulki od dwóch Ciotek z netu i jednej z fona :)

 

Po 3 tygodniach czas się pakować do domu...

Ale.. mi się nie chce...

Bohater dnia.. na rybach i ma wywalone na pakowanie..

Ja ze znieczulaczem w klawiaturę klikam..

Walizki w pawlaczu...

Ciuchy w szafie...

Trzeba się spakować..

Przed drogą wyspać..

No.. i mam za wiele do zrobienia na raz.. to klikać zaczęłam...

Podsumowując.. niby powinnam wypocząć.. ale nic nie odpoczęłam... w każdym razie psychicznie.. może we wrześniu choć na chwilką odpłynę...

 

Nie wiem czy to prawda, że A4 otwiera bramki w weekendy.. bo w korkach, jak na pogrzeb jechałam, to 3 godziny w korku stałam.. nie bardzo chce mi się szukać info:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosia.. poklikałam.. i Tusk otworzył tylko na Gdańsk A1... bliższa koszula ciału...

A ja korzystam z A4 Wrocław Katowice.. dwa tydnie temu stałam w 18km korku 3 godziny i 1 godzina na wysokości Opola zamknięty psa ruchu, ruch wahadłowy jedną nitką..... masakra...

Tylko sznurek i powiesić się.. i po cholerę mi autostrady jak wiejskimi drogami dojadę może nie komfortowo. ale jednym ciągiem.. i Emilowi nie będzie się nudziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, ja sama nie znam nikogo (o lekarzu piszę), zadałam pytanie, nie mam odpowiedzi. Jak się coś dowiem, to się odezwę. ten kolega, co się w tym specjalizuje jakoś nie odwiedza ostatnio forum a nie mam na niego prywatnych namiarów. Przykro mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa.. to podaj nazwisko i imię i z jakiego miasta jest to sobie znajdą...

Teraz jest sezon urlopowy to nie ma się co dziwić, że i ludzi nie ma...

Poczekamy....

 

Rajzefibre mam.. spać za nic nie mogę...

Niech to szlag.... a miałam być wypoczęta...

 

No i polecę tymi innymi drogami... a niech to.. ale w korku 3 godziny stać za nic nie będę.. i nie chodzi tu o te kilkanaście złotych aby za przejazd nie zapłacić, ale o komfort i szybkość jazdy...

I pomyśleć, że w zeszłym roku ja tą trasę zrobiłam w 6,5 godziny a w tym to już 11 godzin potrzebowałam.... i to 3 razy w tym roku tą trasę pokonałam i za każdym razem ponad 10 godzin potrzebowałam...

 

Trzymajcie za nas kciuki... bo młody mapy nie przeczyta, a ja GPSów nie mam.... w komórce też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...