Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

http://forum.muratordom.pl/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAAkAAAAJCAIAAABv85FHAAAAkElEQVQImU1PyQ3DMAzzUo0dn7LueP B lARFNCDIggeCfyAn0ZSACvyCypyWvYMsbz2NaGR/IvSELs3fcbKaw xqd5I8toFMC17Gsk1oQBO9WVPZ703FcAEfjprAcxrh1VFLoD3pgR pnr8QQWoyGmYd7XKchMXpIKUN0apNMybaNyr6Ky/nhEzxDprLIvULyY7PVG8S41KAAAAAElFTkSuQmCC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakie 1000zł????? Nooo chyba to nie mówisz o moim dynksie... bo mój jest z napędem nożnym... i bez elektroniki i nie ma co się w nim zepsuć...

Mnie stolarz zamówił i w pakiecie zamontował.. ale kiedyś dziewczyny znalazły na necie ten sam.. i nie pamiętam, ale koło 100zł chyba nie kosztował.. Może TARcia będzie wiedziała i na pewno Markoto... ale one teraz urlop mają od foruma...

A kupuje się... chyba w sklepach z akcesoriami meblowymi/kuchennymi.. nie mam pojęcia gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko Ty chyba masz moją hortensję :) od kilku dni poszukuję co to za odmiana.Chodzi mi o tą mniejszą ,przebarwiającą się na różowo pod koniec kwitnienia,niezawielką, zdjęcie ostatnie.Mam zdjęcie , mogę wkleić jeśli to nie stanowi problemu.Dodstałam ją od mamy ,a ona wyciągnęła ze swojego ogrodu i nie pamięta jaka odmiana Edytowane przez Barbara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówiłam już , że kocham 1 września i jak mój syn wraca do szkoły/

Więc kocham ten czas...

Emil wrócił do szkoły, na razie jest szał jak nie wiem co...

Mam mnóstwo papierów do załatwiania... i czasu jak na lekarstwo..

Nie mam czasu prać, sprzątać i robić czegoś co powinnam była już zrobić...

Nie wiem jak ja się wyrobię..

 

 

 

Wreszcie znalazłam firanki, które mnie się spodobały ... są bardzo delikatne, żakardowe, kreszowane z drobniuteńkim delikatnym wzorkiem... Z fabryki firan "Haft" Kalisz.. podobno jedne z najlepszych firan...

Kupiłam ich 31 metrów..

Zawisną w salonie, kuchni i biurze....

Za dwa tygodnie będę miała co do roboty... Znaczy szyć będę.. bo wcześniej nie będę miała kiedy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...