Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo życie nami huśta...

Spodobało mi się...

 

Cała niedziela od tak dawna spokojna.... tak spokojna jakby nie u nas...

Słonko, obiadek pyszny, odwiedziłam teściową w szpitalu.... tak spokojnie bez nerwów, gonitwy, podniesionego głosu...

Oby więcej było takich spokojnych niedziel...

 

To taki spokój przed burzą.. ten tydzień będę miała tak zwariowany i szalony, cały w nerwach, pośpiechu, że sama nie wiem jak to ogarnąć...

Najważniejsza wizyta/komisja ... nowe orzeczenie Emila...

Ale i badania teściowej, dziadka, wizyta u lekarza... sama już nie pamiętam...

 

Dziś Emil zadał mi pytanie... czy jak ma się 18 lat to można iść na prawo jazdy? No można.. To ja pójdę- odpowiedział.. No i rodzice kupią mi .. Passata B6 .. no bo porsche trochę jeszcze za drogie.. Cieszył się , podskakiwał... a mnie witki wszelakie opadły...

 

Wiertnica nie została przez konstruktora uruchomiona... więc dziurki nie wywiercono...

No może kiedyś....

 

A węgla nie mam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień, to dzień świra... i kilkaset km za kółkiem... pozałatwialiśmy sporo, choć mężowe auto znów zachciało przejechać się do sanatorium (w sobotę odebrane..)... wówczas jak w moim już został wymieniony termostat... ot.. zamiana miejsc u mechanika...

 

Dziś od rana bieg.. jestem w półmetku.. i z jedną bardzo złą wiadomością... (teściowej wyszedł z badań nowotwór złośliwy, jest nadal w szpitalu i nie wiadomo co dalej.. za niedługo jedziemy tam..), dobra wiadomość.. to Emil dostał orzeczenie o niepełnosprawności do 24rż .. na więcej nie mogli dać.. bo pewnie ozdrowieje... i tak dostał na bardzo długo, bo dzieciaki na wózkach z MPD dostają na 2-3 lata...

 

Co dalej dzień pokaże... to zobaczymy...

 

Za to Dziadziuś czuje sie całkie dobrze i to mnie bardzo cieszy... operacja oka robiona w zeszły poniedziałek chyba się udała, bo na kontroli lekarz był zadowolony.. jutro kolejna kontrola..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jeszcze raz pedał.. Nie ma co się w nim zepsuć, jest bezawaryjny.. i po co mam sobie komplikować życie , zwłaszcza np szuflada na "klik" czy jakoś tak, jak dotkniesz to się otwiera.. nawet przez przypadek... :)

 

Arnika, ile u Ciebie jest dno szuflady nad dnem szafki? Wlasnie dotarl do mnie ten pedal i niestety sie nie miesci - ikea zostawia tam z 13 mm, a na koleczko musi byc min. 17mm (producent podaje 20mm). Chyba musze zwrocic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia i TAARcia.. nooo tylko skąd ten spokój i siłę brać, jak ze mnie jeden kłębek nerwów...

 

Wróciłam dziś po 17.00 do domku... i opowiadam mężowi co u Teściowej co z dziadkiem jak się zachowują, jak chodzą.. co mówią i robią... mnie ręce opadają... Nie nadaję się.. Ja latam szybko.. oni nóżka za nóżką.. wolniutko.. wkurza mnie to masakrycznie.. ja to już bym wolała za nich wszędzie sama pójść pozałatwiać oby tylko w kolejkach nie czekać, a dziś tylko z Dziadkiem ponad 6 godzin czekałam do okulisty na kontrolę.. musiałam z nim siedzieć, bo by uciekł...

Teściówke do domu odstawiłam, za tydzień konsultacja z profesorem czy operować co i jak czy nie...

 

Wiedziałam, że ten tydzień będzie bardzo gorący.. ale , że aż tak.. i w takie różnorodne wieści to nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja NIE...

Jestem straszliwym wrogiem palenia...

Ale moja teściowa paliła dużo i same śmierdziuchy (nie wiem czy dalej, bo jak leżała w szpitalu to nie chodziła palić) no i rak oskrzeli i chyba coś na płucach..

Mój ojciec papierochy w masakrycznych ilościach i rak płuc.. odszedł, jego matka to samo...

 

Mój mąż już 14 lat nie pali... albo miał mnie dość i rzucił, albo dorósł... natomiast mój syn starszy pali.. dostał wykład od nas ... truję mu bardzo.. ale widzę, że wychodzi nadal palić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...