Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TARcia... a co ja mam powiedzieć? Na razie kolorowy zawrót głowy mamy.. Z Teściową na 2 dni wyjeżdżam do Zakopca , zostaje w szpitalu w czwartek, w piątek ma badania... jakby tylko tyle to wraca, a może zostanie na dalsze badani alboo operacje... i nie wiem na jak długo.. za jakiś czas trzeba odwiedzić ją... do tego swoje rzeczy i nasze zobowiązania i praca.... załatwienie jeszcze jednej bardzo ważnej sprawy...

Po prostu brak czasu...

 

W kominku bardzo lubię jak się pali.. ale brudzi mi się w salonie...

 

Umyłam 5 okien.. w salonie i w kuchni.... firany i zasłony uprane... Jak dam radę to jutro dalsza część okien;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, nie patrzę na to, że sufit już nie śnieżnobiały wokół czapy kominka.

Ogień buzujący za szybą, ciepła półka na której mogę przysiąść i pogrzać co nieco, wynagradzają to.

Palimy codziennie. Wszyscy schodzą się do domu po 17 i od razu rozpalamy.

Okna muszę myć często, bo teraz kiedy słońce nisko, a okna bez firan to nie ma przebacz.

Wszystko widać.

A Ciebie podziwiam za pracowitość i załatwianie miliona spraw codziennie.

Zawsze kiedy czytam, mam wrażenie, że u Ciebie doba musi trwać 48 godzin.

Maleńka...jesteś WIELKA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug:

Tola.. tylko, że ja jestem raczej duża, nie maleńka...;)

Też lubię jak pali się w kominku.. ale nie mam czasu sprzątać więc wole nie palić...

 

Okien nie umyłam.. jakoś nie miałam czasu... no i nie chciało mi się... Bardzo u nas wiało, choć było baaardzo ciepło.. za gorąco mi było w puchowej kurtce... ale czapka się przydała...

Wybrałam się po botki.. obleciałam co nie co.. i nic nie kupiłam.. Wpadły mi w koko jedne chyba w 3 wersjach, ale widzę je już u wielu kobiet, więc ich chyba nie kupię.. no i jeszcze inne dwie pary... jak to blondynka.. nie mogłam się zdecydować.. no i nie mogłam wziąć kilku.. pojadę więc z mężem... Ja kupiłam/wybrałam mu super buty.. to niech on wybierze dla mnie;)

 

Narobiłyście mi smaka golonką... już wiem co będę jeść jutro na obiad w Zakopcu... :) Oby halny nie bardzo pokrzyżował nam jutro drogi...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos sprzątania - kup sobie odkurzacz do kominka. Masz centralny? Jak masz, to tylko separator. Jak nie masz, to cały odkurzacz, już są od 100 zł. Ciągnie popiół z paleniska i popielnika, myk myk i można palić znowu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy wczoraj do domku.. starszak nie palił, bo było ciepło i w domu i na dworze, więc nie było potrzeby... ale dziś rano na termometrze jest jedynie 20*C.. więc szału nie ma... mąż czyści piec i zaraz rozpali.. czyli w południe albo i po będzie w domku gorąco...

U gaździny zmarzłam.. nooo ja takich temp nie znoszę.. spałam po czubek nosa przykryta w koszuli nocnej i bluzce... ja pierdziuuu jak tak można żyć, a oni w krótkim rękawku śmigają...

Tatry jak zwykle piękne.. w każdej porze roku cudne... ale ja chodzić i zdobywać gór nie lubię.. z dołu też dobrze widać;)

Natomiast w Parku wysoko drzew połamanych mnóstwo... już leśnicy pracują... Aż żal patrzeć na zniszczenia... widać było, że drogi nieźle były drzewami zatarasowane.. pozostałyv tylko igły i szyszki na drodze i przy drodze pocięte drzewa i bale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została w Zakopanym ..

Czeka na decyzje profesora i całego konsylium.... w płucu lewym na "guza" 5-6mm o którego ją skierowali do szpitala, a w prawym u góry ma nowotwór.. hmmm... znaleziony przypadkowo... Do operacji te dwa płuca... Nie wiadomo które pilniejsze i co będą robić.. czy prawe aby przerzutów nie było, a lewe później... czy obydwa. ale tak pewnie się nie da...

Czeka na decyzje... i zobaczymy...

Nas czeka wędrówka 200km do Zakopca i z powrotem... dobrze, że drogę znamy bardzo dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...