Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wusia nakupiłam hurtem dużo i zapłaciłam mało :D i część dostałam od Jerzego, część od pana Wiesia ogrodnika dostałam np. daglezje i sosny i kilka krzaków, ale co to jest to nawet nie mam pojęcia....

Chciałam dużo, żeby dobrze rozplanować, po przymierzać... i teraz sadzę, ale i tak nieźle latam po placu z tymi krzakami. Tylko kosodrzewiny wiedziałam gdzie posadzę od początku... Za kilka lat będzie git...

Teraz korę muszę kupić.... dużo kory.... bo i mam co obsypywać korą....

Tak z wywrotkę, dwie bym nabyła.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Małgoś.... miałam wybudować najwyżej w rok i wprowadzić się.... A później dopieszczać...

Jest to możliwe.....

Zaczęłam kopać 15.06.2009... A na rocznicę naszego ślubu chcę już mieszkać... Teraz tylko kasy, dużo kasy i ze dwie, trzy ekipy na raz... i możliwe jest skończenie do końca maja....

Ale tak realnie wygląda mi na czerwiec przeprowadzka, bo jeszcze nie mam pojęcia jakie kupić kafle na podłogi do wiatrołapu, przedpokoju, kuchni.... I czy takie same, ce robić inne w różnych pomieszczeniach... ale widzi mi się, że lepiej było by dać takie same........

Właśnie szukam w necie.... Ale pomacać by się zdało.....

Kuchnię i inne dynksy do kuchni kupić...., Sufity zrobić i pomalować.... I można graty przewozić...

 

Pozostanie do zrobienia ocieplenie stropu, bo pod karton gips damy styropian, w na strych damy wełnę.... Ocieplić strop mogę jak już będę mieszkać...

I zostanie z grubszych rzeczy do zrobienia, to ocieplenie i elewacja, ale to z założenia odłożone jest na jesień, żeby mury dobrze wyschły... Oraz kafelkowanie dużej łazienki, która trochę dużo kasy pożre..... Więc duża łazienka będzie pozostawiona na przyszłe lato....

A z ziemnych prac zostanie do zrobienia kostka brukowa..... Ale to też może poczekać....

Więc jeszcze jest sporo do zrobienia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, zupełnie Ci się nie dziwię, że chcesz już mieszkać... nie zamieniłabym ani jednego dnia bez kuchni, drzwi, szaf, łazienki, lamp i wielu innych "drobiazgów" na ponowne mieszkanie w bloku!!! Mimo, że tam ciasno nie mieliśmy, to nie czułam się ani wolna, ani szczęśliwa...:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...