Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

WUsia to zdrówka i siły życzę..

 

Na jutro miałam dwie sprawy do załatwienia.. jedną tu na miejscu, drugą w Częstochowie..

Dzwoni Teściowa,wieczorową porą..., że ze szpitala musimy ją jutro odebrać... a my w tym czasie jesteśmy w Częstochowie...

No cóż.. przeorganizowanie spraw... ... najpierw ważna sprawa tu na miejscu (nie wiem czy ją tu załatwię.. bo to na godzinę było umówione), potem Częstochowa.. i z powrotem do Zakopanego.. po Teściową...

Nie będą jej robić teraz operacji... po nowym roku ma się wstawić chyba 5.01.2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby...

 

Młody umyślał sobie o 19.30, że jedziemy po karpie.. o 20.30 byliśmy już z 3 stukami.. Emil jak to Emil. wpuścił je do wanny...

Ja piszczałam jak je widziałam w sklepie.. masakrycznie śmierdzą ...

Teraz jednego z nich obiera.. bo ja nawet palca nie przyłożę... nawet nie wejdę... o czym młody wie..

Ciekawe kiedy zrobi kolejne dwa...

Czyli na święta został mi do kupienia groch, schab, ser, jajka i duperela...

Jedna wizyta na targu, jedna w Lidlu i Biedronce.. i po ptokach..

W domu nie głupieję, nie robię porządków kosmicznych.. na stypę wysprzątany dom był.. teraz to samo zrobimy...

I praktycznie ... mamy święta .... za... no nie wiem za ile się odrobię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan wykonany.. nawet z sporym nadmiarem...

 

Byliśmy w Częstochowie..:wiggle:

Potem Zakopane i odebranie Teściowej...

 

Przyszedł więc i do mnie mikołaj z gwiazdką :lol::wave:

 

Kupiłam sobie nowy telefon, na który czekałam już ... od kilku ładnych miesięcy...

Mam tyle prezentów i nowości , że nie wiem z czego najpierw się cieszyć :wave:

 

 

Ale się cieszę ...

Edytowane przez Arnika
Skrócenie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło by nas wszystkich już dziś nie być...

A to za sprawą czadu...

Mąż po czwartej obudził się.. i tu w całym domu smród... posprawdzał czy żyjemy, poszedł do kotłowni.. a tam w garażu i kotłowni jeden dym ... strażak na dachu zaciął się i wiatr który hulał na dworze wwiewał cały dym do domu...

Porobił przeciągi w domu wywietrzył sypialnie, garaż na oścież, kotłownia szeroko otwarta i o 5.00 wchodził na śliski dach aby strażaka naprawić.. odblokował.. i od razu wszystko gra...

 

Mieliśmy w środku w nocy mała pobudkę...

 

 

Chyba mi się włącza ADHD.. bo mam piżamowy dzień.. (chyba nie będę musiała się przebierać, jak jestem w piżamie to i robota idzie) już dwa prania wyprałam.. pościel zamoczona...

Biorę się do roboty:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażaka mąż czyści i myje jak go ściąga co jakiś czas..

 

Już mam jakieś 100 pierogów na wigilię (jak nie zjemy będą w I dzień świąt..) , ile dziś zjedliśmy to nie policzyłam.. i zostało troszkę na jutro...

Moja teściowa jak usłyszała , że z 2kg mąki ciasto zagniatamy to zbladła...

Łazanki też zrobiłam... :wiggle:

 

Teraz idę szorować sypialnię... firana uprana, zasłony właśnie włożyłam do pralki... pościele wszystkie uprane... zaraz zmienię, szkoda, ze aura nie sprzyja... bo bym je wywietrzyła...

Bolą mnie już nogi..

Nachodziłam się przeokrutnie.. a mam gdzie... sprzątając w sypialni co chwilkę chodziłam a to do kuchni a to do salonu.. czy łazienki..

Młody z kolegom rozkładają, i ubierać mają choinkę... znaczy pewnie zaczną i nie skończą.. bo już mamrotał...

Mąż robi nikomu niepotrzebną robotę na święta.. porządek w garażu i kotłowni.. Może i dobrze robi, bo zaczął już dawno.. ale nie skończył.. w wielkim garażyku na razie zmieściła się moja dziewczynka i jego rumaczek.. drugi samochód ni hu hu się nie zmieścił.. Znając życie za nic dzisiaj nie skończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czujnik czadu .. cały czas w opakowaniu, cholera. I żeby nie było, wcale nie jestem z tego dumna! Dobrze, że skończyło się na pobudce....

 

Muszę w szufladach sprzątnąć ... chyba ... ale mi się nie chce! Sprawdzałam ososia na surowo i dusza mi mówi, że będzie dobry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia no toś się narobiła nieźle:) ja jutro szynkę zacznę obrabiać a we wtorek ciasta piec będę i sałatkę robić, dzisiaj śledzie po kaszubsku dorobiłam ale japońskich już nie ma i mąż się za rolmopsy wziął coś czuję że do świąt skończy:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa... o czujniku to ja wiem,... nawet kable mam poprowadzone i w salonie i w kotłowni.. ale nie zakupione...

Fakt.. ja jak zawsze mam pułk wojska do wykarmienia..

Cała wigilia u nas.. i jak w poprzednie lata teściowa smażyła ryby, tak teraz ja muszę, bo ona nie ma siły..

Więc wszystko sama muszę zrobić.. i nie narzekam.. po prostu muszę to zrobić , z ciastem na wynos... Za to w pierwszy dzień świąt nie gotuję, zjadamy to co zostało z wigilii bo takie pyszności to tylko raz w roku...

 

Choinka ubrana, świeci się, stroiki porozkładane.. sypialnie błyszczy i pachnie..

Zostały podłogi , łazienka i wc, pokoje chłopców.. i na końcu kuchnia bo tam będzie się działo, wiec na samym końcu do ogarnięcia... ale ma mi starszak pomóc, żałuję, ze szkoła ma już wolne i Emil jest w domu.. bo raz , że nie pomoże a na wkurza i przeszkadza...

Jutro na zakupy... i kilka spraw załatwić..

 

W sumie jakoś tak bezstresowo w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, kable to masz pod jakiś element inteligentnego domu. Do zwykłego czujnika kabli nie potrzeba - jest na baterie. Ja mam Kidde http://kidde.pl/7co-czujnik-tlenku-wegla-p-15.html?cPath=2 To ie majątek. Mój wisi sobie i jeszcze nie wył. Ale o nic więcej nie chodzi. Ważne żeby wisiał między piecem a sypialnią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...