Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nieee... no skromnie ... włosy rozpuszczone, czarna sukienka .. Nic szalonego...

Za to rozmowy .. bajka...

Zabrałam ze sobą tegoroczne winko z czarnej porzeczki... boskie wyszło ... Dziewczynom bardzo smakowało, pomimo, iż każda przyszła z butelką.. ja zabrałam 1,5 litra.. moje skończyło się i wspólnie stwierdziły, że nie ma co pić ;)

Pochwaliłam mężulka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś finał WOŚP...

Emil wyczyścił nam i babci i dziadkowi portfele... nie mamy nic drobniaków i papierków co niektórych też...

Po raz pierwszy od wielu lat nie gra na bębnach, jakoś skreśliła go nauczycielka we wrześniu.. i nie chodzi już na zajęcia.. jak chciałam się dopytać i ująć za dzieckiem, on stwierdził, że już nie chce grać, skoro go nie chcą... Jego wybór... ale tak jakoś dziwnie mi w tym roku...

Dzięki tej Orkiestrze.. wiele istnień zostało uratowane...

Emilowi też przez pompy podawali kroplówki.. a inne sprzęty widziałam na szpitalnych oddziałach... znaczy sprzęt jest, ratuje życie... Szkoda tylko, że te uratowane często dzieciaki nie mają pomocy, wsparcia, dalszego leczenia i rehabilitacji przez NFZ czy inne instytucje....

Pomagałam zawsze Orkiestrze wrzucając parę grosików do puszki... i będę pomagała...

Emil to widział u nas zawsze i też będzie pomagał...

I niech tak zostanie :):wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas może zimno nie jest ale wietrznie...

Wieje jak diabli...

Siedzę więc zagrzebana w kołdrze i dobrze mi z tym... źle tylko to, że boli mnie ząb.. kanałowo leczony, kanały zamknięte i niby wszystko od czwartku było.. a dziś zaczął boleć... nosz kurczak... czyżby nie dało się go zachować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś dużo zdrowia ci zycze w tym roku i trzymam kciuki za starszaka coby zdal jazdy za pierwszym podejsciem - akurat hamowanie silnikiem to bardzo dobra umiejetnosc zwlaszcza zimowa pora :), no i wierze, ze uda wam sie znalezc cos dla Emila w czym sie odnajdzie :) pozdrow tez małża :) ale ci zazdroszcze tego wina porzeczkowego, musi byc pyszne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak...wino porzeczkowe, jak to brzmi

a do tego jeszcze smakuje...też zazdroszczę.

Wioluś, nie martw się na zapas tym, co będzie robił Emil.

To samo przyjdzie, jest jeszcze na to czas.

Zobacz, dziś ludzie wybierający się na studia nie mają najczęściej konkretnego pomysłu na siebie.

Wiem, wiem, że o Emila martwisz się bardziej, ale jest na to dużo czasu. Coś wymyślicie, będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam posta.. iiiii zachciało się lapkowi aktualizacji...

 

 

Dziś mamy iście wiosenną pogodę.. świeci słonko, jest +10*C... wczoraj jeżdżąc samochodem byłam zła, że nie mam okularów, za to radowały mnie promyki słonka :)

 

Skończyłam dziś sezon świąteczny... jakoś mało byłam w tym roku świąteczna, bo i powodów do radowania się nie za bardzo miałam...

Rozebrałam choinkę, poskładałam ją, pochowałam w kartony i wyniosłam do garażu, posprzątałam wszystkie ozdóbki i stroiki..... stamtąd na strych wyniosą chłopcy...

 

Emilowi w szkole zaj.umali nowe buty nike, na które sobie chłopak składał z mikołaja i gwiazdki... ... były ładne oczoj.bliwie różowe, więc bardzo znaczne i każdy je zauważył.. ale ktoś się nie bał i zaj.umał... Tego samego dnia zginęła jeszcze jedna para butów jednego chłopca...

Szkolna szatnia była cały czas otwarta, bez jakiegokolwiek nadzoru, każdy do niej wchodził , wychodził, każdy uczeń, ale i z zewnątrz też nie mieli by problemu... Już zwracaliśmy uwagę dyrektorce w zeszłym roku.. i nie zrobiła NIC.. ona uważała, że jest wszystko OK...

Buty pewnie się nie znajdą.. bo i kto niby je odda... monitoring jest na korytarzu.. przeglądnęli go i wchodzi i wychodzi mnóstwo osób... nie ma na nim sprawcy...

Ciekawe jak taki problem rozwiąże dyrektorka.. Młody zrozpaczony, ja zła, bo nie chciał słuchać rodziców i zabierać buty do domu.... Ma nauczkę... tylko tyle, że nas po kieszeni jak zwykle pociągnie ta nauczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj kciuki.. potrzebne..

Mąż dzisiaj był w Zakopcu, ja jadę w niedzielę.. słabiutka jest jak diabli. Przez tel mówiła, że jest OK, że słaba jeszcze, ale dobrze się czuje.. mąż do niej wszedł godzinę później i stwierdził, że z mamą kiepsko.. nie stanie na nogi bo leci, itd.. czyli przez telefon to po amerykańsku odpowiada...

Za to babcia się potłukła spadając z wersalki, uderzyła się w głowę, która jej się zawraca... już miała zawroty, teraz większe.. Ale wytłumaczyłam jej, że tylko się poobijała.. mam nadzieję, że tylko .. była u lekarza.. zrobili prześwietlenie.. wynik w poniedziałek.. zobaczymy.

 

 

A z innej beczki.. zaczyna być wiosna .. i to jak nic... rozchodniki się puszczają... zaczynają wychodzić funki, widać, że zimowity zaczynają wychodzić... krety szaleją... Noo jak nic wiosna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorobom mówię precz.. a one wchodzą do naszego domu jakby u siebie były...

Młody ma anginę... i wysoko gorączkuje już 3 dzień, ale i brzydko kaszle (co mnie martwi...), ja obudziłam się z wysoką gorączką i kaszlem.. jak to dobrze, że mam wizytę u pulmonologa na dzisiaj.. kto jak nie ona mnie z zap oskrzeli wyciągnie (bo tak myślę że to z grudnia mi absolutnie nie przeszło... )

Ferie zaczynają się u nas w poniedziałek, wiec mój Emil sobie je wydłużył, lub wcześniej zaczął... nie ma musu wstawać wcześniej, jest spokojniej....

Na dworze śnieg... ale topi sie już... i po co spadnie z nieba jak zaraz jest dodatnia temp i topi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...