Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Matko ale masz krzakow

 

Co to za wielkie drzewo przed domem??? tez kupowalas??

 

No mówiłam, że sporo kupiłam, część dostałam, i wsadzam....

Ten duży na pniu też kupowałam... Podobał się mojemu mężowi, i od razu wiadomo było gdzie go posadzimy... jest jeszcze jedem duży pokręcony, którego wyciągnęłam ze śmietnika mojego ogrodnika, poobcinałam, i jest ładny, ale inny....

http://lh6.ggpht.com/_K-fCOjG1kfo/S96TR9BwjEI/AAAAAAAABSU/v2JvAzVgZ-8/DSC06552.JPG

 

Za domem wzdłuż muru też są duże sosny i 3daglezje po prawej stronie....

 

Wpadnij na kawkę, będę dzisiaj to porozmawiamy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko gratuluję postępów w budowie. Nie zaglądałam tu od Wielkanocy, a tu taka niespodzianka. Wy chyba przerwy nocnej w robotach nie macie. Chciałabym byc juz na takim etapie.

 

 

Witaj Aniu :D

 

Pracujemy, pracujemy i na noc wracamy do domu....

Te drzewka sadzimy już od dobrych kilku dni, i posadzić nie możemy....

Co chwilę ktoś przyjeżdża i siedzę na tarasie i pijemy kawkę... Oj jak ja lubię gości...

A ten taras z palet to był doskonały pomysł.....

 

A na tym etapie to będziesz już za niedługo... teraz wyrównaj teren jak najszybciej jak to możliwe i posadź kilka krzaczków niech sobie rosną. Od razu inaczej będzie..... A i tak domkowo się zrobi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tawułki w Jaworznie po 4zł, ... a to coś na pniu w Myszkowie....

 

Jeszcze pojadę i tu i tu.... Chyba, żeby tylko w jedno miejsce.....

 

Irma nie poniszczą... Będę pilnować jak oczka w głowie.... A majstry mnie pod tym względem znają.... :D

 

 

Irma a dobrze posadziłam, czy masz jakieś wątpliwości....?

 

Rozmawiał nas kuzyn ze swoim kuzynem..., który skończył szkołę ogrodniczą i projektuje czasami na fuchy komuś ogródek, że go do nas przywiezie i zobaczy co i jak i gdzie, bo nie mam pojęcia co zrobić z przodu z kwitnącymi drzewkami i krzakami... gdzie je dać i jak....

 

A w trójkącie pod oknem gabinetu i zaraz po lewej stronie wejścia (bardzo duży cień i odsłona północna przywiozę duuuże kamienie wapieni i zrobię skalniak, bo raz że cień, a dwa, że z dachu spada śnieg i poniszczył by rośliny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja tez :) chwile się człowiek zakręcił i już wraca mocno do tyłu :) ale to fajnie.... i z chęcią posłucham porad dotyczących roślinek na cień... wiem, ze hosty, żurawki, laurowiśnia, paprocie, parzydełka, barwinki, ale reszty się dowiem z przyjemnością.... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...