Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie zakupiłam korkownicę, butelki i korki, oraz stojak na wino...

Jakoś muszę na aukcje Dziewczynek zapakować w coś wino.. nie ma u nas szkła.. żadnego, a wino zacne ceny osiągnęło... choć już większe osiągnęło kiedyś w szkole Emila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko - Ty pytasz, czy dobrze robisz, wystawiając????? Nie mam, co prawda wielkiego doświasczenia, a to, co piłam otrzymawszy od Ciebie było po prostu rewelacyjne... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Tym razem są dwa różne wina.. jedno z czarnych porzeczek .. takie piłaś.. drugie z ciemnych winogron, śliwki i czarnego bzu... mocne, rozgrzewające i zwalające z nóg... po dwóch lampkach czasami w głowie się zakręci... i winiak jest też.. to jest mocny alkohol, coś jak whisky brandy .... destylat z wina.... pijesz a na drugi dzień głowa nie boli...

Z tego robimy min jajcok.... no i oczywiście swojskie jajka od kury wiejskiej a nie z fabryki ... Ewa go lubi :)

To napisałam ja... małolitrażowa;)

 

...słońce u nas... a ja w necie siedzę.. zamiast pracować w ogródku, ale mi się nie chce jeszcze....

Młody prawko ma to i musi/chce nabyć własne 4 kółka (pracuje, do pracy dojeżdża i chce ja zmienić na lepiej płatną, ale wiadomo.. lepiej płatna to i nie na miejscu dojechać dalej trzeba)... i matka kierowniczka siedzi i czyyyta czytaaa... bo to co on chce to jedno.. fantazje trzeba mu przyznać chłopak ma, ale bez wodotrysków (Emil np chce Porche na 18 lat ... nie ważne skąd, ale chce... no ewentualnie passka B6... ten to ma dopiero fantazje...)... oczywiście wszystko mocno używane starszak chce... a ja czytam o gwieździe.. bo możemy taką małą po bdb pieniądzach kupić... i miałby jeśli by była dobra fajne autko, a on nosem kręci... bo dla niego to jak akwarium...

...i tak siedzę i czyyytam , czyyytam.. i zamiast kopać i chwasty usuwać... to siedzę w ciepełku i czytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam płaci, pracuje... i czasami nas słucha..... autko od znajomego znajomej i zaskakująco tanio będzie, nawet jak będzie coś do zrobienia to jest dobrze cenowo... a opinie ja chciałam poczytać... Byliśmy już raz oglądać Yariskę... ale on jej nie chciał.. niby zła nie była... ale... no właśnie ale.. nie było miłości od pierwszego wejrzenia... i po ochłonięciu .. zrezygnowaliśmy... Gwiazdę... zobaczyłam i ja i mąż u znajomego... całkiem przypadkowo.. i wpadła nam w oko.. pytamy czy na sprzedaż będzie..... a i owszem, będzie.... mówimy młodemu.. dziś widział ją.. i nie uciekał, chce ją... a o niej nawet nie myślał... my też nie... kiedyś ja dla siebie taki samochodzik chciałam, ale nam jako rodzinny większy potrzebny.... przymierzył się, posiedział, pooglądał.... on raczej skryty jest... ale uśmiech lekki na twarzy był...

Czyli jak będzie wszystko z nią OK , jak kobietka swój samochód z salonu odbierze to młody się do niego przymierzy ...

Ewa to jest tak, że czasami rodzice podpowiadają co i jak... Dzieci czasami słuchają.

Wole taką opcje, niż tą, że zabiera moją skodzinke-dziewczynke... a ja właśnie martwię się... zbyt często teraz siedzę w domu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszą poważną awarię w domu..

Zatkała się kanalizacja...

Nie wiem co jest tego dokładnym powodem, ale bardzo pewnie przyczyniły się chusteczki nawilżające, których Emil używał w toalecie.. i znając jego nadmiernie ich użył...

Sprężynę pożyczyłam od sąsiadki w nocy, walczyliśmy chyba do pierwszej. w nocy spać nie mogłam, z nerwów to mnie rozwala...

Czytałam gdzie co i jak w necie... i chyba muszę WUKO czy jak mu to tam ściągnąć... Fachowiec tak czy tak potrzebny od zaraz...

Mąż pojechał do Zakopanego , starszak do pracy... zostałam sama z niezbyt przyjemnym problemem i Emilem..

Bo jak Braza słusznie zauważyła, jak są rekolekcje w szkole to dzieciaki nie mają lekcji i nie bardzo chce mi się jeździć na godzinę czy dwie do szkoły w jedną stronę 20km... Idiotyczny pomysl... godzina rekolekcji i cały dzień rozwalony. A np nie ma ani jednej godziny z pierwszej pomocy czy ratowania życia, albo jak się zachować w sytuacji pożaru czy wypadku, gdzie dzwonić..

 

Małą awarię którą trzeba załatwić, to zepsuł się miarkownik ciągu na kotle i piec nie działa.. trzeba kupić nowy i wymienić, bo jak nie to w domku zimno będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w wieku dziecięco-młodzieńczym miałam rekolekcje popołudniami i żyję!!!

 

Arni, co to za gwiazda zdradzisz, bo ja nie kumam...

 

Wyrazy współczucie z powodu Achmeda w rurach, wiem co ten zaturbaniony gnojek potrafi narobić!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to właśnie Ahmed mnie nawiedził.. a ja już o takim zapomniałam... no tak.. ataki terro są w Tunezji to i do mnie dotarły...

Śmierdząca sprawa zakończyła sie po dwóch godzinachh walki z bardzo ciężkim sprzętem, emontarzem dwóch WC... Powodem tej awarii jest pan Grzebek, hydraulik, który to nam niezbyt dobrze rozprowadził rury, kolano kolankiem pogania..... przez jakiś czas na zakręcie gdzieś się zatykało, zatykało... i zatkało.. dołożył dużą cegiełkę młody...

Niestety po kieszeni mnie skrobło 350zł... w domu śmierdzi masakrycznie... teraz będę szła dezynfekować i czyścić dwie łazienki przedpokój i garaż...

 

Braza... zastanawiamy się nad Mercedesem A klasa ale z 1999-2000r jest/będzie do kupienia aż za całe 4000zł w najbogatszej wersji z ful opcją... Mówią na mercy Gwaizda ze względu na znaczek.. "Nie ma gwiazdy, nie ma jazdy...."

Ja mam skodę , najukochańsze moje autko .. od ponad dwóch lat nic się nie psuje, , no części eksploatacyjne muszę wymieniać, jeden cylinderek za 30 zł przy tylnym kole poszedł i tyle, raz coś tam.. świece czy kable.. ale to pikuś na zrobionych przeze mnie prawie 70tys km... tanie pojemne.. ja jestem baaardzo zadowolona.. natomiast merca się boję, bo już prawie pełnoletni będzie, ale podobno z dobrych rąk... zobaczymy.

Młody sam sobie kupuje autko i dużo kasy nie ma... szuka czegoś taniego za kilka tysi...

 

Ania.. podobno jest ustawa , że jak są rekolekcje to nie ma lekcji... ojjj będę optować, że jak chcą się modlić, to niech się modlą, a resztę idą na normalne lekcje... Taki będzie mój wniosek z Rady Rodziców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że ja też na rekolekcje chodziłam po południu, i na religię chodziliśmy późnym popołudniem do salek katechetycznych ,

I po co to komu ... teraz te salki katechetyczne, które tak namiętnie księża budowali...

Nie dość , że budynki świecą pustkami, to i teraz nauczają za kasę .. bo dostają normalne wynagrodzenie...

A nie mogli by to głosić wiary w imię Boga... :rolleyes:

Po to chyba księża są...

 

Mój wniosek jak nie da się zrezygnować z rekolekcji w przyszłym roku, to aby w tych dniach uczyli dzieci pierwszej pomocy i zachowania sie np w czasie pożaru, wypadku, a;bo jak rozpoznać czy udar czy może zawał, jak zrobić masaż serca, albo jak pomóc komuś co ma atak padaczki.. tak przez 3 dni i co roku...

Coś komuś moze w głowie zostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...