Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zrób sama... ale jajka koniecznie takie od kury a nie z fabryki...

 

 

Po kilkudniowym wkurzaniu mamy dzieciaki wracają do szkół, z czego niewątpliwie przynajmniej część rodziców się cieszy...

I ja też się cieszyłam...

No ale niestety Emil ma gorączkę prawie 39*C.. dałam apap, od 20.00 już śpi...

Czarno to widzę, że jutro pójdzie do szkoły...

Za półtorej tygodnia musi i być zdrowiutki , pełen siły i bardzo dobrej kondycji...

 

Ale mama mówiła, prosiła, krzyczała... ubierz się... włóż bluzę chociaż... a on NIE... ciepło jest... taaa... było tylko 10*C....

 

Ja chyba dłużej z nim w domu oszaleję...

Psychiatry dla mnie potrzeba...:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Po tygodniowej nieobecności prawie przekwitła mi magnolia.. właściwie dwie...

Zostały końcówka kwiatów...

Wybyliśmy na chwilę... i jak wyjeżdżałam to drzewa były łyse... teraz są listki , kwiaty, drzewa owocowe kwitną...

 

Jest cudna wiosna...

 

Dzisiejszy dzień spędziłam w ogródku... młody skosił trawnik, ja podlałam bo susza... opieliłam rondo... posypałam nawozem rośliny, wysypałam nawóz na trawnik... podlałam wszystko..... i spadł upragniony deszcz..... a padał całe 10 minut... dobrze jednak, że podlewałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa odpisałam...

Fajnie by było znów jajcoka wypić?

Mam szykować więc?

A próbowałaś sama zrobić? wyszedł?

jeszcze nie próbowałam, ale zrobię .. sobie samej na swoje urodziny :)

a nad morzem to nie wypiję -pić wieczorem i potem cały dzień w drodze- ryzykowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cały dzień.... Ty jedziesz o te 200km bliżej;)

Ja znów będę miała 700km za kółkiem.. ciekawe ile w tym roku będę jechała... kiedyś zrobiłam tą trasę w 6,5 godziny, ale to była niedziela...., w zeszłym roku po 11 godzin za kółkiem.. to była masakra... remonty na A4 i kilkugodzinne postoje na bramkach we Wrocku... koszmar...

Nie cierpię jeździć w sobotę gdy jest zmiana turnusu... muszę pomyśleć... czy nie w niedzielę jechać.. ale bym się z Wami nie spotkała...

 

A wypić po jednym czy dwóch kieliszeczkach to nie jest zbrodnia...

Czy pomoc potrzebna będzie następnego dnia przy pakowaniu?

 

 

Jagoda ... posłałam na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa .. jak zrobisz.. to napisz jak wyszło...

Ostatnio robiłam z naturalnej wanilii.. ale zmiksować to ona się nie dała za nic.., tak mi powiedział znajomy i to wzięłam do serca... z tym, że on tego nie robił, tylko jego mama.. teraz dopytałam.. Jajka muszą byś swojskie, dobry spirytus i wanilia... ale z torebki.. też pycha wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszak poszedł na próbę do nowej pracy...

Jest zachwycony i pracą i sprzętami i podejściem szefa, i to, że ma się gdzie umyć po pracy ... i z tego co słyszał to stawka chyba 2X wyższa niż obecna...

Dziś poszedł 3 dzień...

Chciałby pracować w tym i z tym zespołem...

Ciekawa jestem co szef mu powie i kiedy... jaka będzie jego decyzja.

Jedyny minus to kawałek ma.. bez auta trudno...

Mieliśmy kupić tego małego mercka.. ale,... mechanik go nie zaczął robić....

Znalazłam wczoraj 17 letniego golfa z silniczkiem diesla 1,9 tdi, silnik jak dzwon, równiutko klekocze.... śmiga , zadbane autko, bez śladów jakiegokolwiek zużycia, bez rdzy, prawdziwa perełka..... Jeden z naszych mechaników przywiózł go sam z Niemiec, bo pojechał po ciężarówkę i okazała się złomem (a już miał ją zapłaconą), nie miał czym wrócić i ktoś tam mu odsprzedał z serwisu swoje autko... w sumie za niewielkie pieniądze... jedynie trzeba go wyczyścić po swojemu, umyć deskę , odkurzyć.. ale dla starszaka to przyjemność...

Wstępnie jest zarezerwowany. Młodemu pokazałam.. jest zachwycony... podskakiwał z radości...

Jeśli dojdzie do transakcji to pomimo lat, to będzie samochód na długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten już będzie zarejestrowany. A wygląda lepiej niż niejeden dopuszczony do ruchu :wiggle:

Zakaz wjazdu do miasta samochodów dopuszczonych do ruchu???? u nas? to chyba niemożliwe... bo to by oznaczał, że naprawdę spora część społeczeństwa musiała by kupić nowe auta.. no dobrze.. tylko za co? ( z drugiej strony u nas wszystko jest możliwe...

A może wprowadzą zakaz sprowadzania starych samochodów... to bym się zgodziła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cze An :)

 

U nas też ciepło :)

 

 

 

Powyrywałam sporo chwastów, młody skosił trawnik i zaczął robić cepelie... znaczy wyjął podkaszarkę i bawił się ze dwie godziny...... Trawa rośnie jak głoopia... to efekt nawozu.... koszona w poniedziałek , dziś był na nią ostatni dzwonek... bo jutro czy po niedzieli bym jej już tak łatwo nie dała rady.

Jutro nie wiem czy będzie mi się chciało bawić z chwastami.... tydzień może ciut więcej niż tydzień wyrwałam do zola a dziś jest tego znów całe mnóstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni - ja też przegrywam walkę z chwaściorami. Rosną jak gooopie :) A ja dla nich aż tyle czasu nie mam. Trawa też rośnie po nawozie - cotygodniowe koszenie ledwie wystarcza, żeby jako tako wyglądała. Moja magnolia gwiaździsta miała w tym roku.....tylko jednego kwiatka. Ki diabeł? Przecież zima lekką była :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia.. toś mnie pocieszyła... skoro profesjonaliści nie dają sobie z chwastami rady , to co my biedne żuczki...

Ania.. mnie też niestety trawa przerasta... kosiłam w poniedziałek, i nie mogłam sobie poradzić..., w sobotę Emil ledwie dawał radę.

 

Kwitnie wszystko dookoła... :)

Cudnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...