Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ty też na Rosję? Co was???

Ja obstawiałam Włochów, szkoda, że nie wygrali. Szwed też fajny. A ta Polina może i śpiewać potrafi, ale piosenka mi się nie podobała no i wkurzało mnie, że usiłowała patent Conchity wykorzystać. Niestety, brakło jej brody :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiałam nr 1 na Włochy.. cudni byli i trzymałam kciuki... potem na Rosję,... piosenka mi si,e też podobała. i na naszą Monikę... No cóż... szkoda, że Jej nie docenili...

A ubiegłorocznej Eurowizji nie oglądałam... i chyba dobrze.. bo jak patrzyłam kto wygrał, to nie żałuję, choć nie mam uprzedzeń do kochać inaczej (ale mogło by wyglądać jak kobieta albo jak facet,... zdecydować się nie umie...).. może i fajnie paniu/pan śpiewało... ale zachowanie to mi nie pasowało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybory...

No i po wyborach, po kampanii... i prezydent wybrany.....

Bardzo jestem ciekawa co to teraz będzie...?

Jeśli ktoś nie poszedł na wybory... to niech milczy i przyjmuje wynik z pokorą...

Rozkłada mnie stwierdzewnie, że preztdentowa będzie chodzić a nie toczyć się... Przydało by się spojrzeć w lustro aby móc krytykować innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydentowa ma stać za mężem Prezydentem, zawsze krok za nim, a nie przed nim i nie powinna wyrywać się do przemówień w dniu ogłoszenia wyników... ma stać, uśmiechać się, ewentualnie powiedzieć dziękuję, a nie przemówienia...

A to czy jest gruba czy chuda... ryra mi to, ważne aby w głowie miała poukładane a nie wychodziła przed orkiestrę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniś, nowa prezydentowa nauczy się etykiety,

ma czas, niegłupia jest, poradzi sobie.

Wczorajsze emocje może ją nieco przerosły...dziwisz się?

 

Ja jak Ty zmarzluch jestem, czekam na cudowne 26 stopni...w takiej temperaturze czuję że żyję.

Tylko jak tu zaklinać ciepło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydentowa ma stać za mężem Prezydentem, zawsze krok za nim, a nie przed nim i nie powinna wyrywać się do przemówień w dniu ogłoszenia wyników... ma stać, uśmiechać się, ewentualnie powiedzieć dziękuję, a nie przemówienia...

A to czy jest gruba czy chuda... ryra mi to, ważne aby w głowie miała poukładane a nie wychodziła przed orkiestrę...

 

Arni, podpisuję się pod wszystkimi Twoimi postami dotyczącymi wyborów.

A kto nie głosował niech potem wyżala się ..... w poduszkę:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrany Prezydent nie jest głupi... ale... polityka jedynie słusznej partii mnie przeraża...

Przerażały mnie stosunki ze wschodnim sąsiadem, przerażona byłam jak ta właśnie partia rozwiązała wywiad (WSI w 2006r) i podała do publicznej wiadomości nazwiska agentów, jak kocha księży , a nie Boga, jak zagląda pod kołdrę i w macice, ... jak wykończyła polskich przedsiębiorców skłócając ze wschodem i jak duży misio wprowadził embargo na wszelakie produkty... mięso, drób, art spożywcze i przemysłowe, tekstylia... Ileż to firm popadało...

Ten kto nie ma znajomych to nie wie co w trawie piszczy.....

Rozwój w PL był.. był... powoli bo i przemian od razu wielkich się nie da zrobić....

Nie można obiecywać zmiany kursu franka i że powrócą kredyty do dawnych wartości... to właśnie ludzie słuchali bankowców i wybierali taką walutę a nie inną, w/g mnie kredyty bierze się w walucie jaka sie zarabia, nie obniżą progu emerytalnego... bo niż pracuje na wyż, a środki dawno zostały prze huśtane... jak ten Prezydent elekt ma odcięć pępowinę od prezesa...

Sam w sobie nie jest zły..

Oby tylko ta osoba nie była marionetką pana M i Prezesa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem Wam o moim synu..

Młody jedzie nad morze w czwartek na zielone kolonie i rehabilitacje...

W jego klasie jest dziewczynka, która ma lat 15 i jest w ośrodku (coś takiego jak dom dziecka) rodzice mają odebrane prawa... wiedząc , że dzieciaki jeżdżą co roku nad morze zapytałam najpierw wychowawczyni czy nie mogła by jechać.. koszt ponad 1000zł od dziecka. kasy brak.. poszłam do pedagożki i dyrektorki z tymże pytaniem.. noooo kasy brak...

Ale zasiałam ziarno...

Koniec jest taki , że środki znalazły się (nie wiem skąd, jaki sponsor) :wave:

Bardzo mnie to cieszy...

Agata chyba po raz pierwszy pojedzie nad morze :)

Emil w piątek mówi mi, że Agata nie ma nawet kostiumu kąpielowego... pytam jaki nosi rozmiar, bo może bym jej kupiła...

Zapamiętał to i dziś przynosi mi kartkę z wymiarami dziewczyny.

Pojechaliśmy razem i wybierał kostiumy .. ON... jako kolega, z klasy...

Był bardzo przejęty...

Zakupiłam sztuk trzy... ładne są .. znaczy mnie się podobają...

Szkoda, że jestem sporego rozmiaru.. bo jakieś ciuchy to bym mogła Jej sprezentować...

Muszę przejrzeć szafę... bo kiedyś byłam baaardzo szczupła... ;)

 

Bałam się, że moje dziecko nie dostrzeże , że są inne dzieci, które potrzebują pomocy... różnej... że są same... bardzo mnie to ucieszyło, że postrzega właściwie świat.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...