Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

:)

 

Ewa.. komuś się przydały... każdy ma swoje ulubione... :yes:

Gosia... Jak nie teraz .. to kiedyś... nie ma pośpiechu.

Dałam tylko sygnał, że jak ktoś coś ma to znam takich co potrzebują :)

 

 

 

Nie zadzwoniłam.. Wytrzymałam...

Synuś zadzwonił, zameldował, że jest na miejscu cały i zdrowy, że mają slamsy :cool: przyzwyczajone dzieciaki są do dobrych warunków, a tu jakoś mi Gierkiem trącało... no i pewnie tak jest stąd te slamsy... ;) Za to morze za wydmą... ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wioluś bardzo się Młodemu udała wycieczka japka po powrocie się nie zamykała;) niezbyt ciepło było ale nie padało, tyle rzeczy naoglądali a potem na drugi dzień jak ja to nazwałam karnie półtorej strony sprawozdania z wycieczki musieli napisać;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza też już wróciła, zadowolona. Klasa im się zintegrowała.

A jaka pogoda nad morzem? Bo na takich wyjazdach to pogoda jest kluczem sukcesu a nie "slumsy" lub pałace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaki jest Emil... odbiega co nie co i slamsy... ;) mnie to ryra..

Opiekę mają doskonałą, leki ma podawane, a to u niego najważniejsze. Mad morzem byli, zadowolony.. mieszkają prawie na wydmie (znam ten ośrodek) ... pogoda od poniedziałku (mąż jest ) jest OK, jest ciepło i świeci słońce :) a w ośrodku tylko śpią i jedzą... to po co im luksusy..

Z tym, ze kosz to 1500zł od osoby + transport, dostają dofinansowanie coś ponad 400zł.. więc jak na ten termin to cena wysoka i miało być luksus, i po remoncie.. szwedzki też jakiś nie taki ... dyrektorka wybierała się na rozmowę poważną z kierownikiem.... chyba pomyśleli, że nie warto dać dzieciakom fajnych pokoi, ale skasować skasowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye:

Cześć Dziewczyny :)

 

 

Melduję, że wczoraj termometr pokazał 34*C, dziś jest znacznie mniej na termometrze, ale nadal wysoko, jest ciepło i słonecznie.. booosko jest

Mamy z mężem dzień nicnierobienia...

jeejuniuuu...

Delektujemy się ciszą, u nas to rzadkość... jakoś tak dziwnie...

Młodego nie ma, jest nad morzem.. a tam pogoda raczej bardzo średnia była, deszczowa, wietrzna i zimno.. dziś jest ciepło.. oby do końca tak mieli...

Rozchorował się... ON.. ten który nie choruje... ma zapalenie krtani z tego co słyszę.. pieje jak kogut.. do doktora odmówił pójść... no i tak trwa to już tydzień... za nic dyrektorka nie mogła go zmusić do lekarza, bo on ma swoją panią doktor i do innej nie pójdzie, (nooo.. Ewie by się dał zbadać...), ale idzie ku lepszemu.. albo wyzdrowieje jeszcze nad morzem, albo jak wróci to pierwsze kroki do lekarza..

 

Na działce cudnie trawę skosiłam... za to chwastów nie chce mi się wyrywać...... mam takiego lenia, że aż boli... i dobrze mi z tym nicnierobieniem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u nas też upał :) Wyeksponowałam wdzięki swe na słoneczko i o mało udaru nie dostałam. O ja guupia :) Dzisiaj już chłodniej. Troszeczkę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...