Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Arniko, dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź:) Bardzo, ale to bardzo mi się Twoje okienka podobają! Jak widziałam je w salonie, to też zwróciłam uwagę na to, że mają fakturę i kolor najbardziej zbliżone do drewna! Drzwi w tym kolorze robią, pewnie tylko trzeba dopłacic za kolor. Latem kładziemy dachówkę i wstawiamy okna - dam Ci znac, jakie decyzje podjęliśmy;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sory Arnika,zamiast komentarze wcisnął mi się dziennik i się tam wpisałam,wrr....ale już skasowałam ;)

Arnika,ile u Ciebie zmian,nono,no .Idziesz jak burza,aż miło pooglądać efekty .

Co do kafli na podłogę to ja na całym dole będę miała Polkolorit Margo beige.Bardzo fajne są ;P.Już je mam zamówione,i cena bardzo fajna,hahah.

 

Polcolorit kupiłam w cenie 56zł/m2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w pierwszej wycenie też miałam drożej bo po 65zł(bez gimnastyki;)),a potem znalazłam na necie za 56zł i pojechałam do salonu w którym kupowałam płytki do dwóch łazienek i powiedziałam w jakiej cenie je mam na necie i miła Pani załatwiła mi w tej samej cenie ;).Jak się na nie zdecydujesz to daj znać załatwię Ci w tej cenie też,już brałam koleżance też ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nadal mi smutno jak nie wiem.... Nie przeszło mi przez noc....

 

Moje autko wczoraj odjechało:cry::cry::cry:... i siedziałam pół nocy szukając co by tu może za jakiś rok/ dwa kupić... Na razie mam turbolota, i jutro oddaję go do mechanika....

Musi tarcze wymienić, hamulce, płyny, linkę od gazu wymienić, bo on nie pokazuje prędkości... widać ma ponaddźwiękową prędkość, i nic już nie widać, spryskiwaczową rureczkę musi zrobić...

Nic co by uniemożliwiało jazdę, ale w traskę trzeba porobić, bo dawno nigdzie nie byłam takim wehikułem... A tutaj tłukę kilometry jak nic...

Teraz wychodzi mi, że w roku to robię ponad 30 000km już nawet chyba pod 40ty wychodzi....

 

Wiesz ulatałam się jak nie wiem.... Na nic czasu nie mam....

I jutro przychodzi mi ogrodnik kuzyn posadzić krzoczki, bo ja nie mam po prostu czasu.....

 

Jutro jadę wszystko pozamawiać i pokupować....

Oj znowu się nalatam i na główkuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przeczesać neta w poszukiwaniu wszystkich pstryczków... Chcę Legranta.... Chyba Cariwa...

Popatrzę też za drzwiami....

Jak co to jutro pojeżdżę po LM i innych składach i kupię co trzeba, żeby majstry miały co robić od poniedziałku i lepiły styro do sufitów..... A później karton gipsy i farbki... itd.....

A potem kafle... i przeprowadzka :D.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam...

Turbolot po liftingu... ma wymienione bębny hamulcowe, płyn hamulcowy, płyn w chłodnicy, olej i filtry w silnikui powietrza... i nawet opony na letnie wymienione ma... :D

 

Linkę do prędkościomierza też ma wymienioną, ale po 4km przestała działać... Do poprawki w poniedziałek.... Chyba, że on rzeczywiście prędkość ponaddźwiękową osiąga i dlatego te linki szlag trafia....

 

 

Na budowie - drzewa zasadzone, róże przekopane bo nie pasowały przy tarasie... I takie tam....

 

Zamówione drzwi...

Będą takie...

http://www.pinusdrzwi.pl/gfxp3/59.jpg

 

I do łazienek i WC takie, tylko bez tych tulejek , ale z podcięciem........

http://www.pinusdrzwi.pl/gfxp3/58.jpg

... W kolorze ciemny dąb... .. ogólnie brązowe mają być....

 

Cena znośna jak na drewniane drzwi....

 

Zakupiłam karton gipsy i inne dynksy na sufity.... Przywiozą rano w poniedziałek i zaczynamy zabawę....

 

Ogródek prawie skończony....

Ogrodnik zdał egzamin.... Ja już i siły i czasu nie miałam, bo za dużo latania mam teraz, a roślinki mogły by się zmarnować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...