Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Aaaaa

 

 

Od dzisiaj wakacje..

Czas leniuchowania i,.... mamoooo nudzi mi sie... mamooo kup basen...

Od basenu wymiguję się już kilka lat...

nie wiem kiedy ulegnę... ale wiem, ze to jest kolejny dla mnie obowiązek... bo młody za nic nie będzie czyścił itd....

No dobra.. oby do wyjazdu nad morze.. i oby 1 wrzesień był już w sierpniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nitubaga bardzo miło Cię widzieć tutaj, zaglądaj częściej.

A ja jestem z doskoku, Skarbnicę zlikwidowałam, a komentarze gdzieś tu są. Przynajmniej do nie dawna były.

 

Arniko, faktycznie, co z tymi rowerami? Dlaczego tak często trzeba kupować?

A no, widzę, że już napisałaś.

Buziaki zostawiam, a jak?!

Edytowane przez Żelka
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję rocznicy. Ja też mam którąś.. a, 27 ale we wrześniu ;) Ten czas to nie płynie, on hmmm zapierdala (przepraszam za kolokwializm, ale mi tu pasuje). Rozumiem, że leki masz jakieś?

A co do roweru, Jubilat bardzo dobry jest. Mam u rodziców mojego składaka komunijnego i moja młoda go uwielbia, mówi, że taki rower daje niezapomniane przeżycia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam, bo bardzo fajny pomysł. Jeśli macie lawendę, można wykorzystać.

p.s. ma ktoś jakiś pomysł co posadzić, jakaś roślinka pnąca i kwitnąca, przy uschniętym drzewie, by go omotało? Nie chce nam się wykopywać tego dziada, bo duże toto. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klematisy u mnie wybrzydzają. W jednym miejscu rosną jak głupie a kilka metrów obok uschły 3 kolejne a czwarty wegetuje mimo zmiany ziemi i podlewania. Za to kazdy jeden powój zarośnie całe drzewo, tylko je trzeba pilnować, bo potrafią zarosnąć całą działkę razem z zmało ruchliwymi właścicielami (widziałam przyrosty 1,5m/ dobę ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko i siostro! Mało ruchliwy właściciele, to przecież o nas jest. :D

No nic, zapytam w sklepie, opiszę sytuację gleby, okolicy i właścicieli, może coś doradzą z czym sobie poradzimy w trójkę - to znaczy szóstkę, czyli gleba, okolica i my. :yes:

Idę się, a właściwie nas leczyć, bo nas choróbstwo dopadło. Nie ma to jak przeziębienie w środku lata. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka... nie dawaj się przeziębieniu... a może to uczulenie.. ja maiłam przez lata katar latem, a okazało się, że jestem na bylice uczulona masakrycznie.. w czasie kwitnienia ewakuuję się nad morze i jest dobrze, żyję.. ;)

Zanim posadzisz pnącza na uschniętym drzewie to poodcinaj gałęzie i skróć go... u sąsiadów usechł świerk.. był zarośnięty hederą... i padł na płot i ogród sąsiadów w normalni nie wietrzny dzień.. dobrze, że nie w dom, i całe szczęście, że w ogrodzie nie bawiły się dzieci...

Klematisy cudne są.. :)

 

 

Kibicowałam tak, że dobrze, ze mieszkamy w lesie....

Chłopaki grali fantastycznie... jedenastki to loteria... :( Szkoda, ale i tak mamy fajny zespół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gosiek. :hug:

Arniko, to nie alergia. W ubiegłym tygodniu robiliśmy zjazd z ogniskiem i kiełbaskami. Mały sąsiadki miał katar. Dowiedziałam się dopiero jak już tam z nimi siedzieliśmy jakiś czas. Nie mogę wytłumaczyć, że "tylko katar" to jest też choroba. U zdrowego dziecka się na tym kończy, a u nas często z tego ich "tylko kataru" walczymy potem z 3 tygodnie. I nie wytłumaczysz, że przeziębienie może być zagrożeniem życia dla mojego Stefka. Szlag jasny mnie trafia.

Teraz za każdym razem muszę pytać, czy wszyscy zdrowy? :bash:

Na szczęście, tym razem nie jest tak strasznie. Radzimy sobie bez antybiotyku.

Trzymajcie się kochani, zerknę po wakacjach. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...