Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wusia Ujejsce mówi Ci to coś????

I skład jest koło cmentarza... Mówi Ci to coś....?

 

Z mojego miasta nie znają, a co dopiero TY.....

 

Ale cena jest dobra... mogłabym wziąć surowe drewniane, ale nie miał by kto i kiedy wyszlifować i wymalować.... Więc będą malowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzimy??????????

 

Toż to żółwie tempo......

Gdyby nie ulewy w zeszłym roku i zima trzymająca tak długo, to już bym pewnie mieszkała....

 

 

Ogród sama planowałam, ale wczoraj zaprosiłam do posadzenia kuzyna naszego kuzyna... Nie rodzina, ale znamy się od dawna... Jest technikiem ogrodnikiem i zna się na roślinkach jak wsadzać....

Ja po prostu nie miałam czasu i siły...

Roślinki kupiłam w ilości sztuk duuużo u dwuch różnych ogrodników i kilkadziesiąt dostałam gratis od sympatycznego Pana Wiesia.... I z tego co nabyłam sadziłam skarpą przy tarasie, i później sad i takie tam.... a wczoraj pokazałam co gdzie i jakie mam roślinki, gdzie je chcę i Paweł wsadzał....

Przed domem mam liściaste ozdobne... oczar, magnolie sztuk dwie rajskie jabłuszka, migdałki, kiku shirade i wiele innych... ładnie to wygląda, zajmuje sporo miejsca.... A teraz musimy przywieźć jeszcze dużo kory i podsypać wszędzie gdzie to konieczne....

Wzdłuż betonowego płotu posadziłam sosny które będziemy ciąć.... , żeby nie wyrosły na olbrzymie drzewa i róże parkowe różowe ....

Za płotem też są posadzone i daglezje i sosny, ale już na duże drzewa, żeby zasłoniły zimą choć troszkę elektrownie...

 

 

Tylko róże szczepione na pniu mi w tym roku nie wyszły... A szkoda... miałam takie wobec nich marzenie.... i muszę jeszcze kupić jedną magnolię Negro... bardzo cieno bordowo-fiolketowo kwitnie... 3 białe i 1 różową już mam....

 

Oj dużo zostało jeszcze do zrobienia...

Wczoraj i przedwczoraj chodząć po działce topiliśmy się w młodziuteńkiej trawce robiąc w zeimi leje jak po bombie...

Walec potrzebny jak nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i czytam o lekach... Młody znowu przeziębiony, boli go gardło.... I takie tam normalne przeziębienie....

 

Och życie....

 

Tylko co mu dać, żeby szybko przeszło i przestał mieć katar, który mu spływa i zaczyna już kaszleć... ( tylko nie pytajcie jaki kaszel bo za nic nie wiem.... Ale raczej suchy....).

Dałam gripex czy coś takiego, rutinoscorbin, i laryngup do ssania...

Ale co jest doskonałego do nosa?...

Katar ma od dłuższego czasu... raz mocniejszy, a to przejdzie, a to znowu lekki... takimi falami...

 

Oj morza mu brak.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...