Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Od rana.... inaczej, czyli źle.....

 

Przywiozłam pana pracownika na budowę, przywieźli karton gipsy, pojechałam do mechanika, co by mi linkę od prędkościomierza naprawił, bo jak ją założył, to tylko 5km ujechał samochód na sprawnej lince....

Mechanik nie zrobi, kanał zajęty od soboty, przyjechać mam jutro.... OK....

Słońce wychodzi jest ślicznie....

 

Przyjechał pan boss od kafelek z łazienki i WC, zamontować umywalkę i zobaczyć co jego majstry zmajstrowali.....

Cała podłoga w łazience mija się z fugą... jednym słowem jest eknięta.... Nic zgodnie z fugą.... Wczoraj zdjęłam parę krzyżyków i doznałam szoku.... Nie mogłam się doczekać na bosa i co on powie na takie kwiatki.....

Baterie kazałam zamontować w wannie bo były krzywo pociągnięte rurki... podobno na mimośrodzie da się wyregulować.... Dobrze niech reguluje, byle dobrze wyglądało....

Zakręciłam mu wszystkie wody... i pojechałam po młodego i do lekarza....

Poprosiłam bossa o zamontowanie przycisku do geberitu, bo coś jakbym czuła.... przymierzałam i nic mi jakoś nie wchodziło... Jest za mały otwór na przycisk zrobiony... A tu przyklejone gresy....

 

Wracam na budowę z młodym .... , to i psa zabrałam z klatki blokowej, co by psinka sama po caluśkich dniach sama nie była...

Zajeżdżam na budowę... Super ...

Bosa już nie ma.... Jest za to pan od sufitów.....

Coś zaczyna organizować sobie pracę....

Zachodzę do WC przycisk niezamontowany... Przychodzę do łazienki odkręcam wodę z baterii wannowej - zimna leci , ciepła nie.... Acha trzeba zawór na buforze odkręcić...

biegnę w podskokach , cała w skowronkach, będę miała ciepłą wodę, jak biały człowiek.... Umyję normalnie ręce.... I co....

 

Woda nie leci z kranu.... wcale

Najprawdopodobniej majster robiący przeniesienie rurki zagrzał ją za mocno i się posklejało....

 

Oj jeszcze spokojna byłam, chociaż dobrze, ze już bossa nie było... Za to jest żywy...

 

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

 

 

 

Młody do mnie ... mamo daj kluczyki z turbolota bo coś chce zabrać... dałam...

Za jakiś czas szukamy kluczyków... - młody zgubił lub zaczasł w samochodzie.... A tu torba w aucie z kasą, trzeba jechać po jakieś śrubki i nie ma czym i nie ma za co... Co mam szybę wybić.... Dzwonie po męża ... jest w drugiej części województwa - trzeba po zapas jechać....

 

W między czasie pan pomocnik odkręca pistolet do kleju do styropianu..... Pies wszedł w całą kupę niebieskiego kleju.... Wszystkie cztery łapy , pysk, klatka piersiowa i podbrzusze są niebieskie

Pies był długowłosy....

 

Przyjechał mąż, z nim biegiem po śrubki i zaworki i takie tam, po zapas do mieszkania....

wracamy... nasz młody przykładnie przebrany w budowlane ciuchy...

Zapas jakoś nie bardzo pasuje do bagażnika... ale jednak dało się otworzyś bagażnik... kluczyka nie ma... Młody gdzieś zgubił kluczyk....

Patrzę w garażu stoją młodego buty z Bartka... całe w piane... ale już żółtej... Zrobiłam oczy .... Misiek co się stało.... Całe dzinsy i bluzka z nikew piance.....

Nic sie nie stało, tylko w ognisku wybuchła pianka i młodego popryskała....

 

cały wieczór ćwiczyliśmy z mężem , czy w ogóle jest woda ciepła w umywalce....

Woda jest, odpowietrzaliśmy cuda wianki i troszkę zaczęło lecieć.... Ale takim tempem, jak będzie leciało to ja za dwa lata napełnię wannę wody...

 

 

Och życie....

 

 

 

Wdech i wydech omaga....

 

Czy jeszcze coś na dzisiaj?????????????

 

 

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Ale jak w Q...i.............

 

I jeszcze ulewy były i grad też nas nawiedził.....

 

 

Wusia a w ciązy jeszcze nie jestem, ale już bym nie wytrzymała wrażeń.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem za :D

 

Dzień dobry Państwu...

 

 

 

 

Spałam, ale nie wiem czy się wyspałam... Tyle zdarzeń w jednym dniu, a wyglądałam jak zombi....

 

Markotka tak pies był długowłosy... i już z wystawy nici....

A jaki teraz wychamrany jest - masakra... Ale trudno, żyje....

 

Mówisz Mayland.... - A kiedy i o której my wyjeżdżamy?

Ile my domów możemy realnie odwiedzić?

Weźmy poprawkę, ze do W-wy nie pojedziemy w 2,5 godziny, ale cztery to nam zajmie....

I jeszcze to trzeba ująć, że więcej niż 100/h nie pojedziemy s składzie czteroosobowym.... + bagaże.....

Oj jak szkoda , że już nie mam mojego autka... to z 200 km/h byśmy posunęły i było by git....

 

Co zabieramy dziewczyny?

Co mamy przygotować?

Tylko jak tu przygotować i jeździć 15 godzin w samochodzie... ja tego nie widzę.... nie mam pojęcia... Jakieś propozycje....

Czy Kasia jedziesz z nami? - Określ się.....

 

Skład turbolota : ja, Wusia, Markotka i Kasia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma jest dobrze... kawkę piję, do południa z domu - czytaj klatki w bloku się nie ruszam, chodzę w koszuli nocnej, i niech mnie który przegoni...

 

A i mechanik dzwonił, że nie ma dla mnie dzisiaj czasu, i linki mi nie zrobi....

To nie jest śmiertelna usterka, tylko jak jeżdżę, to nie mam pojęcia ile km/h jadę, ile km zrobiłam itd....

 

 

Jak ja uwielbiam mieć piżamowy dzień :D

Szkoda, że dzisiaj tylko do południa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma to musiałybyśmy o północy wyjechać....

 

To nie da rady...

Ja nie nawidzę jeździć po nocy, chociaż km za kierownicą mam ok pół miliona... ale i tak nie lubię....

 

 

Trzeba Wusię zgwałcić, żeby się zebrała w piątek... to może wszystko byśmy obskoczyły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska sie okreslila, ze jedzie

My do Irmy jedziemy przez Radom i w tamtych okolicach jest Mayland wiec to po drodze, najwyzej wrzucimy opcje turbo podczas zwiedzania :)

Jedzie tez Efi moze jej sie uda cos zabrac od nas to co sie nie upchnie

 

Kurde plan jest napiety jak guma do majtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...