Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć dziewczyny ...

 

..................jestem..................

 

Czekałam na bossa od kafelek w łazience... nie przyjechał....

Woda po mimo różnych zabiegów z naszej strony leci jak krew z nosa..... Przez cały dzień czekałabym na wannę wody.... A ja kocham kąpiele w wannie.... I czekałam na wannę z utęsknieniem.....

Uffffffffff

 

 

Wdech, wydech.....

 

 

 

 

 

 

 

Wdech, wydech.....

 

 

 

 

 

 

 

 

Wdech, wydech......

 

 

 

I q....... wcale nie jest mi lepiej....

 

Podrapałam się po głowie... może coś nowego zrobię....

 

 

Cześć Neli... siadaj gdziekolwiek... z nami wrócisz... Jak się nie boisz turbolotu.....

 

 

Witaj Lidszu.... Dawno się nie widziałyśmy :D i jak dobrze śmiech robi :U

 

Duuuuuuuuuuużo uśmiechu życzę....

 

A pisałam Wam, że pies długowłosy był?

 

Pisałam....

 

A pisałam, że drapie się s........yn niemiłosiernie...? Nie pisałam... Pewnie jeszcze z niego nie zeszło wszystko to co smerfowe jest... Znaczy takie niebieskie... ale to już innym razem....

 

dzisiaj młody wywalił tak całkiem niechcący , tak niezamierzenie cały rozpalony gril, z żarem węgla i naszym obiadem.... Zaczął tlić styropian z ocieplenia fundamentów....

No niech go diabli.... O mało palety na tarasie się nie zajęły.... i jak tu mieć drewniany taras...

U mnie to tylko kamień, granit, beton i takie tam stalowe... inne nie wchodzę w grę.... Bo zawsze tak jakoś niechcący, niezamierzenie, tak całkiem przypadkiem się zje.....o.....

 

Pozwolicie, że się pomodlę?

 

 

 

 

 

 

 

 

Oj Boże daj mi cierpliwość tylko natychmiast ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 

 

 

Wiecie , że niedługo, albo może zapobiegliwie już teraz będę potrzebowała psychiatry....

 

Czy mamy przewidziane jakieś jeszcze kataklizmy??????????????

 

 

I chciałam zapytać kto q....a wymyślił 4.30 na zegarku...? I że ja niby mam wstać o tej godzinie????????????????! Ja tak nie funkcjonuję....

Markotka, Wusia litości...

 

 

A kaśka Maciejowa leć i załatw co trzeba, bo ja nie mam na tyle nerwów......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniczko kochana!

Pies długowłosy ubawiła mnie jak nie wiem ;)

A do mnie przed chwilką zadzwoniła Edzia, tiruriru http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/g015.gifi powiedziała, że jednak jadą z mężem w sobotę http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/a035.gif

No więc teraz pozostaje mi tylko P. :)

Jestem grzeczna jak nie wiem. Od kilku godzin normalnie do rany przyłóż. Jeszcze noc przed nami (bez skojarzeń proszę ;))

No zobaczymy :)

A co do turbolota, to nawet nie wiesz, jakie on na mnie zrobił wrażenie w Krakowie ;)

Wracać z P. nie chciałam, tylko z Tobą :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

Ale mnie rozbawiłaś Neli tym wracaniem... Tylko tyle, że ja zostałam, a Ty pojechałaś :D

 

 

 

Małgoś oddycham....

 

Już upiłam się niecałym piwem i już wytrzeźwiałam :D

 

I oddycham dalej...

Przecież, ja niesamowicie spokojna kobieta jestem.... Tylko trochę za szybka....

 

 

No to już nie moja wina, że jak wpadłam w biegu , to i fugi za mną nie nadążyły poustawiać się w szeregu i w rzędzie, i są krzywe....

 

A co boss jakiś flegmatyk jest.... i nie może oddechu złapać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

Ale mnie rozbawiłaś Neli tym wracaniem... Tylko tyle, że ja zostałam, a Ty pojechałaś :D

Arnika, pojechałam to ja po bandzie, więc niczym pies z podwiniętym ogonkiem chciałam czym prędzej prychnąć, skoro nie dało się zapaść pod ziemię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...