Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

:welcome:

 

Już po hospitacji Neli?

 

Ania nie mam pojęcia kiedy... ale już by się przydało....

 

Przyjechał boss z pracownikami i panowie byli ździwieni , że tak pokrzywione płytki są....

Są do zerwania....

Mieli zamontować przycisk od geberitu.... - myśleli, myśleli... - i wycięli wiekszą dziurę.... po czasie stwierdzili, że przycisk jest od innego zestawu... - ten muszę wymienić na inny....

 

Boss wody nie zrobił... będzie robił w poniedziałek....

 

Mój mąż nie czytając instrukcji montażu przycisku geberita doszedł do wniosku, że to ten przycisk, tylko panowie wycieli niepotrzebnie dużą dziurę.....

 

Jest bardzo źle.....

 

W między czasie przyjechał pan pomierzyć meble do kuchni i do łazienki... Porozmawiał, da projekt i wyceny.... Może w piątek? żobaczymy...

Przyszedł pan od karton gipsów...

Przyjechali Kaczki 3 z Wizytą

 

 

Dzięki Kaczusie za przemiłą wizytę i rozmowe.

 

Zdrówka życzę....

 

Pojechałam odebrać turbolota od mechanika... prędkości pokazują sie... nie jest źle ... myśle....

 

Jadę tel....

dziadek dzwoni... - babcia w cieżkim stanie w szpitalu....

 

 

Odbieram Emila ... - do domu po psa... jakiś obiad trzeba... Rozmawiam z mężem.... Stukł mu ktoś samochód....

 

 

Q.....a kiedy będzie dobrze:mad::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Babcia na ojomie...

 

Boss zaczyna wykręcać się od roboty... z kranu w WC zimna woda wcale nie leci... on już się wykręcił, że to nie oni.... A najgorsze, ze to był kolega męża...., ma zapłacone za robotę, a teraz wykręca się...

Z mężem się kłócę, jak nie wiem, ....... bo to nasza wina... Ja go nie chciałam, ja za nim nie chodziłam... Ciekawe co on mężowi nabajerował, że mąż się zgodził....

 

Tylko proszę nie dobijajcie mnie tym, że po co płaciłaś.... Wyglądało wszystko nieźle... tylko fugi były do zrobienia... Ale jak zdjęli krzyżyki to wyszły kwiatki....

A kto mógł nawet pomyśleć, że woda może nie lecieć.... Nawet mi to przez myśl nie przeszło....

 

Siedzę , wkurwiam się i wyje....

 

Już nie mam siły na nic... Nawet na sobote....

 

A mówiłam do męża, że znajomych do roboty się nie bierze.... A mówiłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markotka stelarz taki normalny z geberita, tylko nie z marketu... Geberit Duofix 112

 

....przycisk taki...

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/26/70/96/1026709656

 

http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/21/49/77/1021497742

 

 

 

Tylko, że przycisk pasuje, a dupki źle patrzyli nie przeczytali, wyjebali dziurę, i teraz jest za duża dziura, i teraz nie pasuje.... Tylko tą dziurę wycięli kątówką dzisiaj, przy bosie, z tym, że boss był w łazience, a oni w WC... i boss ręczy, że oni dobrze zrobili.....

 

Nosz ku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, kochana... Wszystkie przez to przechodzimy, zeby ich tak wszystkich krew zalala partaczy noooo. Postaraj sie pomyslec o czyms przyjemnym - za pol roku Ty bedziesz mieszkala w swoim domku, a partacze beda dalej partaczyc, na szczescie juz nie Tobie. ;) Wrzuc na luz, nie masz innego wyjscia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... mąż sprawdzał wczoraj jak fachowcy wyszli.... na spokojnie...

I pasowało mu to wszystko, i dziury były OK na śrubki i inne dynksy... Oni po prostu robili to do góry nogami i wycieli dziurę... tylko teraz po co mi ta dziura?

Jak plastik nie ma na czym się trzymać, i wpaduje do środka ściany....

A tam gdzie kupowałam przycisk, to pan sprawdzał w katalogach dolładnie i ten ma się nadawać... Przy zakupie przycisku miałam symbole geberita ze sobą.....

 

To czyżby taka pomyłka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mówiłam do męża, że znajomych do roboty się nie bierze.... A mówiłam....

 

Potwierdzam Twoje słowa Arniko,też miałam kafelkarza znajomego i go wywaliłam,wrrr.Teraz za to mam ekipę bardzo dokładnąąą,ale też mega drogą,no ale coś za coś.Jak widać to co pozornie jeste tanie.....to wychodzi drogo.

Ale nie martw się,będzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale kłótnie w domu... to masakra...

A nie chciałam płacić, a mąż mówi, że zapłać, bo będzie gadanie... (pewnie wśród kolegów...)

A ja jakbym czuła....

Tylko po co mi te nerwy, przez gówniarza...

A mój kolega to nie jest,,, ja go nie lubię... już raz o mało o rozwód nie poszło o niego... tak kłóciliśmy się z mężem.... i miałam racje.....

 

Ale wiesz Jeden ma racje, a drugi pieniądze....

Tylko, że my wyjdziemy z tego... a on nawet jak zarobił,, to lekko ch....wi nie będzie....

 

A gnębić trzeba... bo co sobie gówniarz myśli... Tylko po co mi tyle nerwów....

 

 

Jeszcze Babcia...

 

I roboty masę, i poprawki....

 

Mam dość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Barto.

 

 

Cały czas myślę nad Margo beige i Affron Paradyżu.... I nie wiem co wybrać....

 

W Paradyżu mam więcej opcji rozmiarowych... :

325/325 , 325/650 , i 650/650

Do przedpokoju i wiatrołapu przydały by się mniejsze, a na salon i kuchnie mogą być większe.....

 

 

Dziewczyny jaki rozmiar byłby u mnie najlepszy?

I gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markotka... Czy pamiętasz u siebie jak masz zamontowany geberit?

Geberit jest za karton gipsem... tak - tak....

Są kafle... Na kafle przychodzi taki plastik ze śrubkami i kołkami, które uwalniają spłuczkę..... Dopiero na ten plastik przychodzi strbrdy przycisk....

 

Jeśli to tak ma być, to mąż dobrze patrzył, a oni wycieli za dużą dziurę, i teraz wpada plastik do środka geberitu i srebrny przycisk nie ma czego się trzymać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...