Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

ja mialam grohe i tam ten plastikowy element byl w srodku , na to sie nakladalo ten przycisk splukujacy

 

tu masz instrukcje do geberita

http://catalog.geberit.com/File_Container/Documents/Instructions/00201194.pdf

 

ja mam same duze kafle ale dobrze zeby sobie rozrysowac uklad, zeby nie ciac kafli tam gdzie masz dylatacje i zeby jak najmniejsze odpady byly

Edytowane przez markoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mówisz Irma...?

 

Mam problem tylko z tym, że w przedpokoju jest szerokość 146cm... , a płytki są 65/65 cm....

To będą bardzo duże odpady w przedpokoju i wiatrołapie... A jest tego ok 30m2...

Dlatego myślałam o 65/32,5 dać na przedpokój i wiatrołap, a do kuchni i salonu dać 65/65.... Czyli odciąć w progu salonu i kłaść dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zajrzałam i...............

 

teraz to ja cię mocno przytulam a jeszcze mocniej uczynię to w sobote i odreagujemy Wszystkie razem - zobaczysz, (na chwilę) zapomisz o problemach :)

?

a co do wymiaru płytek to jak dla mnie rozmiar 325/325 jest mały i bez efektu ( no chyba ze w garażu ) więc może odpuść sobie ten wymiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika silna Babka z Ciebie to dasz rade... w życiu są ważniejsze rzeczy niż wkurw na budowlańców - wierz mi wiem co mówie. Poza tym tylko na zimno nad tym zapanujesz... Ja wciąż się gibam z 1 oknem i ani parkietu, ani malowania na gotowo nic... wszystko stoi... już rok:mad::mad:

 

Twarda bądż... jeśli to są znajomi Twojego męża to jemu bedzie głupio iśc teraz i się wykłócać o roboty - Ty to zrób.

 

U nas jest taki podział, że ja jestem od dopierdalania się... a mój mąż stara się wszystko załatwiac po dobroci, i wychodzi na to, że to on jest ten jedyny normalny, do tego strasznie unieszczęśliwiony "taką" żoną :lol: Ale są momenty kiedy on mówi... dobra ja nie dam rady próbuj ty.... i wtedy ja się zaczynam sprawom przyglądać ale po swojemu :lol:

 

Skoro znajomi to znaczy, że umowy nie ma... ale zawsze możesz mu powiedzieć, że jeśłi nie przyjdzie i nie poprawi po sobie zaczniesz zapraszać wspólnych znajomych i rozpowiadać wszystkim jaki z niego partacz - i niech mu będzie wstyd i niech się tłumaczy.

 

A instrukcja jest po to by ją czytac - z tym, że każdy wykonawca który ma o sobie zbyt wysokie mniemanie uważa, że instrukcje to dla debili są... a potem wychodzą kwiatki trudne do poprawienia... instrukcja była? była przeczytał ją? nie.... no to kasa na stół za płytki i heja jeszcze raz... :mad:

 

buziaki trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak lepiej dać duże kafle...

 

Pooglądałam dokładnie instrukcje, którą mi przysłałaś... i nawet na niej jest ten przycisk, co go kupiłam.....

Najpierw idzie na kafle tali plastik ze śrubkami, a później na niego srebrny przycisk....

Czyli przycisk jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałam dokładnie instrukcje, którą mi przysłałaś... i nawet na niej jest ten przycisk, co go kupiłam.....

 

Jeste ten przycisk bo to instrukcja montazu tego przycisku :)

sprawdz jeszcze raz jak masz pudelka po geberitach jakie sa tam oznaczenia jaki nr jaki opis, coby byc na 100% pewnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...