Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Nitus... To u Was tak jak i u mnie...

Mąż ten dobry, spokojny, a ja kawał cholery....

I jak on ma wytrzymywać z taką babą..... Jaki on biedny....

A wspólni znajomi.... Niewiele ich mamy, bo ja nie cierpię tego bossa od lat... Mąż sam do niego jeździ, sam załatwia z nim ich sprawy... Sam z nim jeździ na ryby.....

Jak boss wiedział, że będziemy robić wykończeniówkę, to się chciał wściec za mężem.... Dał mu dobrą cenę po koleżeńsku miała być... wiedział od męża jaką mamy od innego majstra, to spuścił, żeby tylko robić....

A mówiłam mężowi, że z niego fachowiec jak z koziej dupy trąbka.....

I jaki pan taki kram... wpuścił pracowników, którzy mieli niby być fachowcami.... Sam nie robił, bo na wstępie powiedziałam mu, że on dla mnie nie jest żaden fachowiec.... to też innego "fachowca " przywiózł ze sobą....

I myślę, że bossowi to rybka, co powiedzą inni... źle zrobił,... on skąd , kto tak mówi.... a teraz baba się czepia, i wydziwia, ale to on będzie święty, tylko ja kłótliwa....

Szczerze mam go gdzieś, tylko przez niego szkoda nerwów..... I kasy...

 

Oj ja głupa byłam, że mu wypłaciłam, a już spierałam się z mężem, ze po co płacić, jak robota nie skończona jest....

A teraz nie ma czasu....

Może w poniedziałek przyjedzie, może w środę.... Może......

 

Oj Nituś Ty wiesz jak to jest... Oj wies....

Też Ci współczuję.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeste ten przycisk bo to instrukcja montazu tego przycisku :)

sprawdz jeszcze raz jak masz pudelka po geberitach jakie sa tam oznaczenia jaki nr jaki opis, coby byc na 100% pewnym

 

 

Sprawdzę na budowie jak będę....

Ale po przycisk pojechałam z numerami stelaża... I sprzedawcy wiedzieli o co kaman...

Mnie podobał się inny przycisk, ale powiedzieli, że to nie do tego stelaża i mi nie sprzedali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, s...rał go pies! weź innego fachowca, lepszego niech poprawi, bo nigdy z tym do ładu nie dojdziesz.

U mnie wykonczeniówkę robił gościu z którym zawodowo zanałam się od lat. Klienci byli zadowolenie,a le ja widocznie za miekka jestem, bo u mnie zaczęły się jazdy...nie przychodzenie do roboty, zacżeły ginąć rzeczy, co do jakości też mam wiele zastzreżen...w koncu miarka się przebrała. Wywaliłam drania i skonczył mi kto inny. Nie jest idealnie, ale to co robiła ostatnia ekipa jest zrobione super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi lepiej... Opadły mi nerwy....

 

Co ma być, nie utonie.....

 

 

Dziewczyny kupiłam to co miałam kupić :D

I jak co to można mieć miedzy nogami :D.... Damy radę..... :D

 

 

I byłam dzisiaj w salonie fryzjerskim, pani wymasowała mi głowę, .... oj jak fajnie było.... Co ja nie lubię jak mnie ciągną za włosy.... to ta pani miziała.....

Zrobiła mi fryzurkę, i już wyglądam jak prawie biała kobieta, bo na odrosty nie miałam czasu....

No chyba, że w domu na szybko... ale nigdy tego nie praktykowałam.....

 

 

Nie mam karimaty... nie mam śpiwora... i będę w samochodzie spać.... Bo nigdzie w dniu dzisiejszym i jutrzejszym nawet nie znajdę śpiwora i materaca, czy karimaty, bo wszystko w worach przechowane u znajomego...

Ostatnio do Małgoś kołdry zabierałam , ale jechałam sama... teraz ta wersja odpada....

No cóż trudno... Mam nadzieję, że w nocy nie za zimno będzie....

 

 

Jezuuu jeszcze do babci muszę zajrzeć, na budowę, do znajomego poszperać w różnych naszych rzeczach, bo coś tam potrzebne jest....

A moi panowie śpią.... Mały i Duży.... średni sie gdzieś szlaja....

 

Tylko pies najgrzeczniejszy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam karimatę:wave:

 

 

 

Śpiworka tylko nie znalazłam.... Musi kocyk wystarczyć :cool:

 

Wusia... a co proponujesz??????????????

 

 

Wu... ale piesek zawsze jest grzeczniutki... Tylko tyle, że ja go nie strzygłam, tylko wychamrałam mu dziury... Na strzyżenie nie ma czasu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień deszczowy....

 

 

Oj leje...

 

 

Znowu leje.....

 

 

 

 

A my na tur...............

 

 

Trzeba zabrać parasole i jakieś przeciwdeszczowe wynalazki... i chyba coś ciepłego... , bo jak zimo by było.....

Nosz... koncepcja pada z sandałkami i klapeczkami... i w czym ja będę chodzić...

But mnie obdarł koło kostki... boli jak cholera, noga spuchnięta, kostka sina....

I jakie mam buty teraz włożyć...?

Żebym tylko nogę uchowała.... Ale nie mam czasu na nic.....

 

 

 

A jaki jest plan turu?

 

Markotka, Wusia i Kasia do tablicy...

Notatki proszę porobić, ja nie mam nic oprócz namiarów na Irmę, Zuzę i Elenę....

 

Nie wiem do kogo mam najpierw jechać, po kogo i gdzie.....

Nie wiem o której mam wyjechać....

W ogóle to ja tylko będę za kierowce robić... to poproszę o mapy, plany i inne takie tam... a ja zawiozę....

I plan gdzie i do kogo też poproszę....

 

I drynknąć mi proszę o której mam być po którą i o której mam wstać w tym środku nocy... tylko po co w nocy wstawać????????

 

 

Qu.....a ja to tak naprawdę niewiele wiem.... tylko wiem, że jadę..... Umówiłam się... prawda....

 

 

 

 

 

 

A babcia będzie miała jakąś kardiowersje czy jakoś tak to się nazywa.... Już się boję.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika mozemy sie umowic u mnie o 6?? napisze ci na priva jak dojechac coby nie krazyc jak ostatnio :) potem jedziemy po Kaske, ale fajnie by bylo jakby ja kto dostarczyl blizej centruma bo na bank sie zgubimy w drodze do niej :)

Moze bylaby opcja ze zbieramy ja z Siewierza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...