Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiem wszystko...

Tylko zamieszanie z Markotką i Kasią było.... One miały jechać ze mną, a jadą z Efilo...

Przyjęłam do wiadomości.

 

Jadę rano di Irmy, tak jak zaplanowane. Tylko szkoda, ze wszystkich domków nie zobaczymy...

 

Oj jak bardzo chciałam....

 

 

Irma Ja z Wusią dojedziemy na pewno....

 

 

Neli a Ty z kim jedziesz? Pisało w innych wątkach, że z Efilo...

 

Potwierdź....

 

Przepraszam, że dopiero teraz, ale w pracy nie mogę pisać, a poza tym nawet nie miałabym kiedy :)

Przeczytałam u siebie, że Edzia jednak nie jedzie, a Efilka jedzie, więc zmotywowana przez Martę zapytałam Efcię, czy mogę się z nią zabrać (Bóg jeden wie, ile mnie to kosztowało ;))

Efcia się zgodziła, więc już nie pytam Arniki, żeby nie robić zamieszania. A u kolan Arniki padnę w sobotę wieczorem z zapytaniem, czy mnie zabierze z powrotem ;)

 

Jeśli o mnie chodzi Arniczko, to jadę z Efcią, bo Edzi mąż się pochorował i nie jadą. Z powrotem natomiast chciałabym jechać z Tobą, o ile wyrazisz zgodę???

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim dziewczynom za przemiłe dwa dni....

Było cudownie Was poznać, gościć w Waszych domach , i oglądać te wszystkie wynalazki do upiększania domków...

Naprawdę kilka z nich mi się spodobało......

 

Oj już nie mogę się doczekać następnego spotkania z Wami.........

 

 

Markotka - bardzo miło było mi z Tobą i Wusią jechać...

 

Wu - dziękuję, za przemiłe towarzystwo i RMF-fm po drodze :D... (i kto tu dużo gada.... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika tak sobie pomyślałam, ze nie wiem czy widziałaś dom Aśki

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?117384-RANCZO-pod-Grodziskiem-nasz-dom-wy%C5%9Bniony-)))/page3

Ona ma sufit w drewnie, podciekający rustykiem styl w części dziennej i jasne-chyba jakies "prawie" wapienne kafle.Myśle, ze ten kolor pasowałby Ci bardziej niż affronowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki :D

 

 

U nas leje jak z cebra....

Dobrze, że moja amfibia wytrzymała wczorajszą drogę....

 

 

Myszko... - może być..... Nawet tak jest.....

 

A Affron śliczny, tylko troszeńkę mógłby być jaśniejszy.......

A dom Asi widziałam, tylko ma drewno po lakierowane, a ja bym poszła w lekko wybielone....

 

 

Wu..., a lekcji z nauki jazdy nie odrobiłam, że jakoś tak się śmiejesz....? Jakieś błędy, uwagi....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...