Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć podróżniczki!

Uwaga Pirat!!!

Mój, jak zachwycam się pięknym (= szybkim) autkiem mówi - Może kiedyś ci taki kupie!? Albo nie! dodaje szybko myśląc o moich zapędach rajdowych! A jak Ciebie słońce czytam, to się tak uśmiecham i myślę sobie taaaaak, Kubica to przy nas mały Pikuś :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Boratom... Dawno cię tutaj nie było....

 

Hyyyyyyyyyyyyyym ..... Kubica powiadasz....?

 

Na ten temat to niech laski się wypowiedzą... bo ja tam nie wiem....

 

Ale już ponad 200km/h jechałam.....

Czysta przyjemność.... I taką traskę, ale przy dobrych drogach w półtorej godzinki można szafnąć...... Tylko , że nie u nas....

 

 

 

 

 

 

Walczyłam dzisiaj... z powodziom.........

Pamiętacie moją drogę dojazdową... - pamiętacie... jest z kosteczki.... A obok jest rów .... taki całkiem suchy...

Nie na wodę, tylko tak na wszelki wypadek....

A dzisiaj zaczęło się lać tyle wody... znaczy już co dziennie coraz więcej... i aż dzisiaj przebrało rów....

Przepływ wody deszczowej zablokowały drzewa rosnące w rowie.... I woda wylała na drogę.... Jeszcze 30cm i miałabym powódź w domu....

Cała naładowana pozytywną energią ... poszalałam po UM i wszystkich referatach i załatwiłam wycięcie drzew z rowu i koło rowu...

Przyjechały zwyżki i zaczęli swoją powinność.....

 

Nie jestem przeciwniczką drzew, ale zagrażały by naszemu bezpieczeństwu....

Sama woda płynąca po drodze wzbudziła we mnie gęsią skórkę....

 

http://lh6.ggpht.com/_K-fCOjG1kfo/S_F9tenfOwI/AAAAAAAABVk/1BFeYB7i430/DSC06670.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_K-fCOjG1kfo/S_F9vh1sx5I/AAAAAAAABVo/yzg8tIehLfE/DSC06671.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_K-fCOjG1kfo/S_F91258qzI/AAAAAAAABVw/RAbDZOaxUrM/DSC06673.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce - ja tu Was namiętnie podglądam - nie zawsze jednak mam coś do napisania :p

Bardzo mi się podobał Wasz kocioł organizacyjny - niektóre sytuacje były naprawdę zabawne :) Uwielbiam wszelkie podróże i wyprawy.

 

 

Jak patrzę na to co się dzieje na południu... jak słucham o deszczu i podtopieniach... masakra!

Ogień, woda - to straszne żywioły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieobsadzone hektary bo nie masz roślinek... czy hektarów.....?

 

Jak co to służę pomocą pana u Wiesia.... On ma szkółkę i ma duuużo różnych odmian i różności... Lubię u niego kupować....

Ma też duże daglezje , które dostałam gratis.

 

W Waszej wsi jest fajna szkółka co ma tanio krzoczki.....

Sama część kupowałam w Waszej miejscowości... :D

 

Skaba... tylko to nie są Le Rable....

 

 

 

 

Szukam w necie jakichś kafli na podłogę.... Affron troszkę za ciemny... szukam takiego lekkiego beżyku... pół poler ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boratom - podtopiona jest sąsiadka.... woda soi na ulicy... za naszą działką jest staw i jeziorka... wylały się na drogę, zalana i zamknięta jest cała ulica... ( ta równoległa... )

Jest źle...

Ale jeszcze nie tragicznie.... Jeśli przestanie trochę padać..., choć już troszkę jest lepiej.... to już nie będzie źle...

 

Tylko ile będzie później komarów.... Aż się boję.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałam nad płytkami... siedziałam, i nie mam pojęcia jakie i gdzie....

 

Miała Markota mi wysłać sklepy.... miała.... i nadal czekam....

 

I nie wiem co robić.... szukać w necie, poczytać na FM, czy prać, bo dziecko jedzie, ale nie mam gdzie wieszać i jest zimno jak w wytrzeźwialni......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź sobie kolorki na ekranie popraw i zdjęcie kliknij to większe będzie :p płytka jest kremowo-beżowa z maziajkami brązowymi na oko to 45x45 nazywa się Helga Crema;) a płyta Myszki ma kole 80 cm bo ja ją mam rozpracowaną bo taką samą ma również Marysia i obie z Mysią bardzo sobie ją chwalą;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...