Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Byłam wczoraj u Mysi... - byłam....

I nawet już dzisiaj nie pamiętam jaki wymiar i jakiej firmy ma płytę.....

 

I ja miałam to wszystko zapamiętać.....:o

taką mam płyte-tu w swietnej cenie ci nawet znalazłam. i to jeszcze we Wrocku

http://allegro.pl/item1039491013_plyta_whirlpool_acm_707_ba_wroclaw_hit.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rów pełen wody...

W lesie pełno wody....

A akcje w urzędzie miejskim z wszystkimi referatami i ochroną przyrody i gospodarką komunalną, i drogowcami i sztab kryzysowy postawiłam na nogi ... i co ... dało się...

Byli wcześniej ze dwie godziny przede mną i jeszcze woda nie lała się po drodze kostkowej, to i se nic nie robili...

Jak ja już zajechałam na działkę, to woda płynęła po kostce.... Oj źle wyglądało.....

Domu myślę, że nie podleje, bo i po co... a i o te 30cm jest podwyższony.... ale.....

Strzeżonego.....

 

A wcześniej za skaleczone drzewo dawali kary... a drzewa mogły połamać się, i pozrywać druty ,ogrodzenie, oraz nawet dokonać zamachu na nasz dom....

 

A tak będzie spokój....

 

 

U nas pada... ciągle pada....

Kiedy w końcu przestanie padać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieobsadzone hektary bo nie masz roślinek... czy hektarów.....?

 

Jak co to służę pomocą pana u Wiesia.... On ma szkółkę i ma duuużo różnych odmian i różności... Lubię u niego kupować....

Ma też duże daglezje , które dostałam gratis.

 

W Waszej wsi jest fajna szkółka co ma tanio krzoczki.....

Sama część kupowałam w Waszej miejscowości... :D

 

Skaba... tylko to nie są Le Rable....

 

 

hektary są.. krzaczków stanowczo za mało.. ale na razie finansów na krzaczki brak i brak też koncepcji jak to wszystko zagospodarować..

 

a w której szkółce u nas kupowałaś? ja lubię tą niedaleko wusi..

 

a lerablowa łazienka wcale nie musi być z Le Rabli :) naprawdę bardzo ładnie wygląda.. super!

 

zresztą natrafiłam na te płytki jak już Le Rable były w garażu.. i trochę załowałam.. cena była zachęcająca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj znaczna różnica w cenie..... :D

To mnie ucieszyło straszniście i zaszalałam z dekorami... mam ich całą ścianę.... Ja się w nich zakochałam.....

Teraz muszę kupić światełka jakieś.... Tylko co by mnie nie zrujnowały.....

 

A szkółka jest za szpitalem w lewo i jakiś kawałek znaczny się jedzie i jest po prawej stronie.... betonowy płot po bokach ma, i przyczepa kempingowa na placu jest....Tylko nie pytaj o numer...

Jak zaplanujesz co to krzoczki są po 10zł... a nawet po 1zł kupowałam to co mam wzdłuż domu przy kotłowni posadzone....

Resztę krzoczków ozdobnych kupowałam u pana Wiesia... Ma dużo różnych do wyboru i koloru... ale trzeba się wybrać.... ale i tak się opłaci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką mam płyte-tu w swietnej cenie ci nawet znalazłam. i to jeszcze we Wrocku

http://allegro.pl/item1039491013_plyta_whirlpool_acm_707_ba_wroclaw_hit.html

 

 

Mysia dzięki za płytę...

Ja się kompletnie nie znam na sprzęcie.... Dobra jest....?

Marka mnie nie obchodzi..., wymyślna też nie musi być..., tylko żeby gotowała....

Taką ma spełniać funkcja...

Najnowszy hit modelowy, co go dopiero w fabryce wymyślili, też mnie nie interesuje....

Ja troszkę mało techniczna jestem, dlatego chce sprzęty proste i funkcjonalne.... Z dobrych sprawdzonych firm, ale, żeby i też za markę i nowość nie płacić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z niej jestem zadowolona. po pierwsze rozmiar i rozstaw pol-idzie sie rozpedzic. po drugie, marka płyty jest nieważna

po trzecie inne szerokie płyty były 2 razy droższe...conajmniej

po czwarte- przycisk ktory mnie na niej głównie interesuje to power booster-czyli zapierdzielaj z tą mocą na maksa-nie lubie czempic i czekac az sie woda zlituje i zagotuje i drugi-czyli wyłacznik czasowy+_- gdzie łopatologicznie ustawiasz-jesli masz taką wole kiedy to ustrojstwo ma sie wyłączyć, znaczy za ile minut-czasem korzystam, zeby nie stać i nie czatować. ja polecam tą płyte-nie znalazłam innej co by miała dla mnie lepszy stosunek jakości do ceny.kupowałam w listopadzie czy grudniu- nie była zadnym hitem. Prościutka w obsludze-jak pewnie większość płyt indukcyjnych, choc miałam kiedys chyba boscha, z którym nie za łatwo szło dojsc do ładu w ustawianiu czasu gotowania-o dziwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Arniczka :)

Przede wszystkim dzięki za spotkanie i wspólne spanie :D

 

poza tym, kochana, indukcja rządzi!!! :) U mnie, na gazie, 17 minut się gotowała ta uparta woda :( To o czym my mówimy? :)

 

Popatrzyłam na Twój domek i w szoku jestem :o Kiedy się przeprowadzasz? ;o

 

 

Powiedz mi, jak to zrobiłaś że masz taka śliczną równiutką ziemię ? :)

 

pomysł z powiększeniem tarasu - wyśmienity. Zobaczysz jak się przyda każdy centymetr jak Ci się na parepetówę zwali FM :lol:

 

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny...

Prace wycinkowe drzew w pełni... Cały dzień nie było prądy....

Pan od karton gipsów nie przyszedł, bo i po co....

Przyszli panowie kafelkarze i rozkuli pół łazienki... zdjęli kafle z podłogi i odkuli zonka z ciepłą wodą....

Nie zrobili jednak nic....

 

W WC nic nie ruszyli... Jutro część dalsza walki kafelkarzy.... Ciekawę co i jak to zrobią....

 

 

Mysza - ja nie mam wymagania co do najnowszego modelu sprzętu i marki.... Ma być prosty jak budowa cepa, ma gotować itd....

Mąż wróci to mu pokarzę ta rewelke... - ale już wcześniej ją oglądałam....

 

A jaki piekarnik i zmywarkę wybrać? Ma być duża i dobra i tania....

 

Madmages... Ziemia została potraktowana glebogryzarką, i grabiami... niestety nie jest uwalcowana i nie jest równiutka... Niestety... Dzisiaj wszystko pływa, ziemia nie przyjmuje już wody....

I ja też dziekuję za wspólne spanie... jakby co to już oficjalnie mozemy razem spać... :D

 

 

Becia cześć - ja też się cieszę :D

 

Elena.... moja działka jest przedostatnia i za nimi są tylko pola i stawiki... Działka jest nisko, a cała dzielnica jest wyżej... Wiec woda spływa cała do nas...

Rów zawsze był suchy... w zeszłym tygodniu sączyła się woda, a wczoraj woda ociągneła taki poziom, że się wylała na drogę....

A mój domek tylko 30cm wyżej... niewiele dla takiego żywiołu....

Więc to tylko wodwa opadowa.... Wszystko w około pływa...

Tylko czekać na inwazję komarów.....

 

Malka ja Cie Law;;;;;;;:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak robię...

Suszarka i żelazko są moimi sprzymierzeńcami...

Już kilka pralek wyprałam, nie ma gdzie wieszać... Na balkonie ziomb, że kurtkę zimową musiałam założyć....

Szkoda, że dopiero dzisiaj podjęli decyzję, że jedzie bus ze szkoły i mogą dzieciom zabrać rzeczy. Przynajmniej nie będą się dzieciaki męczyły w środku nocy z bagażami...

 

Mąż wraca z Darłowa... Leje całą drogą... , Rzeki powylewane, mosty pozamykane, na polach pełno wody.... Jest przerażony......, ruch w wielu miejscach wahadłowy... nawet 40 km korku stał.....

Kilkadziesiąt razy w roku jest na pomorzu, ale takiej drogi jeszcze nie miał.....

 

A jak wyszykować na ten ziomb młodego? Tylko zimowe rzeczy, na lato to nawet nie ma co liczyć... Chyba, że się mylę... Nie mam czasu w necie posprawdzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam techniczne pytanie.

 

Czy można kłaść na odpaloną podłogówkę kafle na podłogę...? Czy coś może się stać jak kładzie się kafle, gdy działa podłogówka...?

A co zrobić jak jest zima i musi być odpalona podłogówka.... Czekać do wiosny/lata...?

Po jakim czasie od wygaszenia podłogówki można kłaść kafle?

O temp i czasie wygrzewania czytałam....

 

Pytam, dlatego, że panowie wmawiają mi, że te źle położone kafle to wina podłogówki... A tam tylko 20*C było na wejściu wpuszczone.... Więc w łazience doszło jakieś 15*C

Teraz kazali grzać na maksa i dopiero później położą kafle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...