Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Cześć Magi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

wpadłam to tęskonota spać już nie dawała :) i R. jużwrócił do pracy więc ja mam trochę luzu i czasu na net :)

 

a w przyszłym tyg będę blisko ciebie :)

 

 

a to zapraszam serdecznie:)

jak w długi weekend to tym bardziej, bo mam wolne :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak będziesz zamawiać kuchnię upewnij się jakich okuć będą urzywać !!!!!!! bo pojawiała się chińszczyzna która powoduje atrakcyjność cenową ale wujową jakość ( "w" czytaj jak "h")

 

płycina fornirowa w wypełnienach frontowych jest bardzo zauważalna i wyczuwalna nawet pod stukiem placem, ręką ( taka głuchość) pełne drzwiczki są bez zbędnych łączeń jakie występują przy ofornirowaniu.

przy oszczędności cenowej preferują kilienci ramę drewnianą a wypełnienie fornirowe - dzrwiczki są sporo tansze i mniej masywne - ale co kto lubi....

 

ceny u nas są zależne od wielkości, standardów wymiarowych - nie mam jednolitych cen :( wszystko zależy jak dostaję projekt i widzę typowe bądź nietypowe fronty które potrafią bardzo zmienić koszt całej kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... ja oglądałam fronty typowe, ale chcę całe drewniane. Różnica w cenie niewielka z tymi fornirowanymi środkami. Tylko jak zamontują to już mogę nie poznać fornirowanych.... I tego się boję. Te fornirowane były tańsze, a drewno jest cięższe.... A okucia chcę bloomy.... tylko jak poznać czy to okucie to Chińszczyzna?

Za kuchnię wyszło mi na razie ok 10000zł.... To i bardzo dużo, ale w stosunku do salonów mebli kuchennych tanio. Byłam u nas na targu i panowie robią na wymiar - różnica w cenie to między innymi, to, że wchodzę do wozu pooglądać, a nie do ładnego salonu...

A skąd wziąć dobre fronty drewniane? Jaki producent jest godny polecenia?

I czy są podróby bloomów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy niemieckie zajmujące się okuciami sygnują swoje produkty na który jest grawer z ich nazwą: Blum lub Hetich itp

cene masz dobrą ale nie wiem ile i jakie szafki Ci wyceniali

Są podróby blumów :( niestety!!! ale nie ma na nich napisu BLUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uważaj też na szuflady !!!!!! sprawdź jakość prowadnic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyciągnij i popchnij naście razy na ekspozycji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie powiem Ci skąd wziąć dobre fronty drewniane bo w Polsce jest dużo producentów a ja nie znam ich wszystkich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowana jestem, tylko już umówiłam się z panem na pomiar.

Miał dobre ceny, chyba bloomy pokazywał (chyba... sprawdzę jeszcze....), fronty drewniane i kolor mi też pasował. Cena znośna, więc nie będę robić z ludzi wariata. No chyba, że pojedzie po bandzie i zastosuje podróby i frontów i okuć....

 

A skąd stolarz jest? Gdzie ma zakład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika,jak ci przywiozą meble i zmontują kawałek to od razu sprawdź co ci dostrczyli!!!!!!!!!!!!!!!!

jak nie to co się umawialiście to pognaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie daj się przekonać na rabat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to takie zagranie niektórych ekpi choć nie chcę osądzać twojej a wręcz przeciwnie - bądź dobrej mysli :) ale kontrola wskazana !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zaznaczę panu dzisiaj na wstępie rozmowy. I jakbym tak podpisała umowę to w niej zaznaczę , że okucia mają być oryginalne blumy i fronty drewniane i żaden rabat nie wchodzi w grę.

 

 

 

Monia byłam u kilku panów o kuchnię i powyciągałam wnioski...... I w salonach kilku, i na targu....Wszyscy mniej więcej tych samych boków używają, podobnych frontów, innych okuć, i mają róży poziom wykonania. Nawet na wystawce jest to zauważalne. chociaż już na wystawce mogli by się postarać, ale z drugiej strony to i dobrze, bo sobie głowy nie zawracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...