Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Arnika, wpadłam tylko na chwilę pozazdrościć Ci bielonego :)

Ale masz fajnie, wszystko przed Tobą, możesz bielić do woli. Ja muszę poczekać na remont :) Ale wtedy już się nie dam, będę bielić jak leci, belka po belce, podłoga itd. :)

A dziennik mkkafe polecam serdecznie. To jeden z moich ulubionych.

 

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze dziewczyny :D

 

Prawda, ze krówka fajna? Mnie też się podoba. Tylko moje dziecię trochę zamartwione chodzi, co z tego że w rękach zdolny jak nie wiem, tylko nie potrafi kasy zarabiać.... Oj i ja się o niego martwię.....

 

 

Neli wygrywa na razie drewno bielone.... mam nadzieję, że tak zostanie....

 

Był pan boss od łazienek i powiesił umywalkę, podłączył baterie... i fug nie zrobił, bo zrobić musi na obudowie wanny poprawki... jest niedokładnie... A kafelki na podłogę zamówiłam i przyjdą może jutro, albo po niedzieli.....

 

Przyjechał pan kuchenny i pomierzył pogadał , laptopa wyciągnął zdjęcia wkleił.... i cenka wzrosła od soboty z 11-11.5 do 13,5 za kuchnię... , łazienka 1850, jedna garderoba 1500 i druga już nie powiedział ile, tylko za całość na odczepne powiedział 20.... tys....

 

On chyba na łeb upadł..... szukam dalej.... ale każdy następny to droższy....

 

Jutro ma przyjechać stolarz od Markotki... ciekawe co powie... i ile...

 

A ten dzisiejszy skoił mnie za to, że dom duży....... i argument, że cena wyższa niż mówił na początku... - bo pani wykończeniówkę robi... to musi być drogo.... - A ile panią dach kosztował - pewnie ze czterdziści tysięcy....

 

A palec do pupy...

 

-Tak odpowiedziałam - z dachówką folią rynnami, więźbą i majstrami - tak , i jest to inwestycja na 30-50 lat, a może i więcej... ( dobrze, że nie wie ile kosztuje szkliwiona rupp ceramika...)

 

No wkurzył mnie i drugi fachman od kuchni....

 

 

Czy ja jestem taka wybredna? Czy ja nie wiem co chcę, ?

Czy wiem dobrze czego chcę i wymagam?

 

 

Może ze mną coś nie tak...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno wróciłam z rozmowy z panem kuchennym nr 3.

 

I uważam, że pan spokojny, rozsądny, słucha i mądrze mówi... Nie spóźnił się... nie miał 20 telefonów.... Nie wyliczył ile to mój dach kosztował, i ile to wydałam na dom, a na kuchnię nie wydam drobnych parę tysięcy więcej..... , i doradzał rozsądnie. Trochę go zaskakiwałam blumami i chciejstwami... ale w spokoju wysłuchał i powiedział, że kuchnię wymyśliłam sobie z najwyższej półki.....

 

I co ja na to poradzę....

Chciałam kuchnie adoptować, ale nikt nie ma kuchni do adopcji.... Więc nie ma, że boli... Muszę kupić.... A bez kuchni nie da się żyć....

Mam tylko zagwozdkę.... Bo lakier podoba mi się, ale może nie biały, tylko kremowy..... , ale mężowi nowoczesne kuchnie się nie widzą.... I może zrobić drewno z nowoczesnymi relingami, czy innymi srebrnymi uchwytami....

Oj dylemat wielki , i najgorsze, że nie mam pojęcia jaką chcę sama kuchnię... Podoba mi się wiele propozycji, ale która ta najwłaściwsza i do mnie dobrana, i do charakteru, i do mody i ponadczasowa żeby była......

 

Oj skomplikowane to jest.... Wolałabym budować niż wymyślać kuchnie....

 

I jaki kolor? I jaki front? Czy lakier, czy MDF, czy drewno?

 

Co zrobiłybyście na moim miejscu? Jakie macie doświadczenia z użytkowania swoich kuchni i doświadczenia waszych znajomych.....

 

 

Pan ma policzyć w domu co i jak wyjdzie, ma przesłać na maila, albo zadzwoni.... mam zdecydować z jakich frontów zrobić kuchnie.... A skąd ja mam to wszystko wiedzieć?

Wszyscy panowie wymyślali podobne rozwiązania... ja też o takim mniej więcej myślałam...

Zadecyduje cena i przede wszystkim obsługa klienta.... Mam nadzieję, że cena mnie nie zabije.... chociaż nie będzie niska....

 

Za łazienkowe meble powiedział mniej więcej 1600zł, ale chyba bez blatu.... I w froncie lakierowanym... więc nie jest źle.....

 

Czyli jeszcze muszę ćwiczyć cierpliwość.... Oj muszę ćwiczyć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...