Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Marta... pan mówił, że jest sporo tańszy lakier taki sam jak w hurtowni, ale u innego sprzedawcy... Może teraz takie ma dojście, albo podróby... albo inny producent... Nie wiem, ale to i tak 300ileś a nie 550zł/m2

 

No to ładnie będziemy musieli malować.... Grunt, podkład, farba...

To jak dalej tak pójdzie, to ja się w życiu nie przeprowadzę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

arnika nie brałam do tej pory pod uwagę wpływu podłogówki.. panowie kładli kafle przy wyłączonej podłogówce i uruchamialiśmy ją dopiero ponownie po kilku tygodniach.. nie sądzę, żeby to ona miała wpływ.. niestety u nas panowie musieli kłaść dużą warstwę kleju, żeby wyrównać poziom.. no i płytki powciągało..

 

czytałam twoje dylematy kuchenne :) ojj miałam takie same.. ostatecznie wybrałam dół w fornirze dębowym, a góra i słupek w półmacie ecri.. jestem zadowolona :) tylko w przyszłości blat jest do wymiany - póki co mam zwykły laminat, choć musze przyznać, że w użytkowaniu spisuje się świetnie :) trzymam kciuki!

 

co do kosiarki to właśnie zakupiłam spalinową.. jak na razie spisuje się świetnie.. dla mnie najważniejsze było, żeby silnik miała z B&R i 6KM (mam spory kawałek do skoszenia), a do tego napęd (mąż woli bez napędu, ale ja bym jej nie była w stanie pchać przez całą działkę) i koniecznie mulczowanie, bo nie uśmiecha mi sie ani grabienie ani noszenie kosza.. pozostałe funkcje większość kosiarek ma w standardzie, więc o tym nie piszę..

 

w sprawie gruntowania nie pomogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym kosiarkę z dużym koszem ....

A mulczowanie pozostawia na trawniku zmieloną trawę, a później trzeba będzie mocno wygrabiać i napowietrzać trawnik... Dziękuje, za dużo tego mam....

 

Fronty pewnie są foliowane, tylko jedne na wysoki połysk, drugie nie... Tak myślę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu... ja już zamówiłam i przywiozłam tą wełnę, o której pisałam o 10.33....

Już czeka na położenie na jutro....

 

Lidzia... mnie goni czas, a tu mi wiele rozterek trzeba szybciutko rozwiązywać.... I tak wyhodzi, że o kilka rzeczy na raz pytam.....

 

W między czasie zamówiłam wełnę... @cm L 040 w dach między krokwie, i supremate 10cm L 033 na krokwie i cały dach...

Mam nadzieję, że to wystarczy.... bo jak nie to się pochlastam... A w danym momencie nie było kogo sie dopytać z tymi grubościami i lambdami....

 

Przyjechało całe AGD do kuchni....

 

 

Jadę dzisiaj za farbami i gruntami....

 

Kuchnia na jutro zostawiona... Ale nie mam czasu oglądać.... Oj nie mam... Nawet wątek kuchenny mi się gdzieś zgubił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...