Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W stanie zawieszenia.... Jutro podobno ma przyjechać boss z pracownikiem i naprawiać.... Ale to podobno....

 

 

Ładnie też wyglądają te Affrony.... Podoba mi się............. I jaki fajnie duży rozmiar... - 65,5 / 98,5 W salonie będzie tylko jedna docinka przy kominku na komin... tak wchodzą wszystkie kafle w całości i nie ma żadnych docinek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zmienić swój awatar, bo jest bardzo nieaktualny.... Dom się zmienia....

 

Ale nie mogę zmniejszyć zdjęcia i zamienić miejscami domek....

 

Jak ktoś wie jak to zrobić to poproszę o pomoc....

 

pamiętam, że jak zmieniałam swój avatar..........to straciłam na to pół dnia :(.........wrrrrrrrrrrrrr

........i pojęcia nie mam jak to mi się wkońcu udało:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Affrony dalej będą się kłaść w przedpokoju dzisiaj... w salonie dopiero położymy, gdy zabuduję sufit ... Bo jak by coś spadło....

Wcześniej wstawimy drzwi i położymy kafle w garażu... są już i czekają na swoją kolejkę...

Jeszcze tylko ściany pomalować i panele i możemy meble zwozić....

Ale kiedy to nie wiem...

 

Pan boss wymiękł i kazał wziąć innego fachowca i on zwróci mi kasę... Będzie robił pan Andrzej... nie ma mocnych...

 

Jeśli pan Andrzej nie zdąży do końca czerwca ze wszystkim u mnie, to najwyżej na salon wróci w połowie lipca... bo wcześniej już był z kimś innym umówiony na robotę... Nic się nie stanie jak kafle później położymy... Cztery sypialnie jak będą pomalowane i położone panele już będzie dobrze....

 

 

 

 

 

Ładny ten mój ogródeczek... Prawda...?

I trawka ładnie rośnie... sama jestem zaskoczona..... i zadowolona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten mój ogródeczek... Prawda...?

I trawka ładnie rośnie... sama jestem zaskoczona..... i zadowolona :D

W Twoim ogródeczku wiosnę widać :) Jest zielono i słonecznie... W okresie letnim - Arnika na leżaczku pod parasolem :)

 

Tak sobie myślę - dobrze, że boss wymiękł i przyznał do porażki - gdyby miał kolejną robotę spartolić :mad: A tak masz fachowca, co o Twoje Afrony zadba należycie (nawet z przerwą na salon) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak będzie... Jak nie da rady przed przeprowadzką zrobić wszystkiego, to chociaż skończy łazienkę i przedpokój oraz założy drzwi... a co do kafli w garażu.... jak zdąży przed następną robotą to zrobi... a jak nie to zrobi jak skończy u innych inwestorów, których umówił wcześniej....

Salon też zrobi dopiero po tym jak deski położymy i pomalujemy... Wiec nic na siłę....

 

 

A boss dobrze, że wymiękł... Tylko z kasy niech wyskakuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Irma za zdjęcie :D

 

No i chyba udało mi się wkleić nowy awatar.....

Męczyłam się z ponad godzinę... ale coś widać.... Może kiedyś zdołam zrobić inny i troszkę większy, ale z drugiej strony nie potrafię zmniejszyć i chyba znowu nic z tego nie wyjdzie.....

 

 

 

A Wy widzicie nowy awatarek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...