Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Jak zrobić, żeby awatar był w rozmiarach Itrmy, Lidzsu, Malutkiej , Kali i innych?

 

Jak to uczynić... Może zdjęcie jest za bardzo kolorowe i nie będzie już inne...., tzn większe się nie zmieści?

 

są na pewno ograniczenia forumowe co do wagi zdjęcia, możesz je dopasować w programie graficznym.

Uwazasz ze Twoje jest za małe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to ja nie mam pojęcia jak wkleić we właściwych rozmiarach...

 

I tak nieźle się nakombinowałam......

 

 

 

 

 

 

Jest susza na działce.... trzeba trawę zacząć podlewać.... O zgrozo... u innych za dużo wody, u nas na trawniku za mało.... Ale za to zaczęła się trawa zielenić.....

 

A ile komarów mamy... i pewnie będzie więcej... Jest już plaga,,,, Trzeba jakieś coś kupić na komary, bo tną niemiłosiernie.....

Co macie sprawdzonego do domu na komary?

 

 

 

 

 

Przywieźli nam drzwi.... I kolor niby dąb... ale taki jakiś nie taki.... Niby widziałam, niby jest taki jak zamawiałam... ale jednak w domu wygląda inaczej.....

No cóż trzeba wprawiać drzwi...

 

Wczoraj wieczorem spotkałam się z panem kuchennym i poustalałam resztę szczegółów... Zastanawiam się tylko jeszcze nad ostatecznym kolorem frontów... Zwykły naturalny dąb, czy bielony dąb?

Mąż nie widział tych bielonych, ale z drugiej strony fronty jasne, boki jasne, kafle jasne.... to czy nie za mdło z tym bielonym..... Zastanawiałam się nad kaflami przy blatach czy nie dać ciemnobrązowych... A może szkło jak u Markotki tylko że dać brązową tapetę..... Zawsze jest możliwośc zmiany koloru tapety....

Oj lie pytań mi sie po głowie kołacze...

 

A co Wy dziewczyny ( Irma, Monia, Wusia , Lidszu, Malutka, Barto, Boratom, Markotka i inne nie wymienione z nazwiska :D...) o tym myślicie co dać na front i pomiędzy blat, który front wybrać.....? tradycyjny czyli naturalny, czy bielony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooopa... Płytek nad blat nie kupiłam bo nie wiem jakie i jaki kolor... Drzwi trochę bardzo psują mi wygląd kolorystyczny... ale musiały być takie same jak wszystkie i są... i co ja mam na to poradzić... Miał być inny kolor jest inny... i trzeba będzie sie przyzwyczaić, albo przemalować... Tylko tyle, że w domu nie zrobisz tego dobrze jak w fabryce w lakierni..... Może je przemaluję na jakiś inny kolor lakierobejcą... Może...

 

O klamkach to nawet nie myślę.......

W oknach są złoe, żyrandole dość nowoczesne srebrne, a lkamki w drzwiach jakie dać?

 

Blat fronty i płytki są w bardzo podobnej tonacji... wiec wszystko na ten sam strój... Tylko tyle, że nie wiem co dać pomiędzy blat i szafki i koło pieca.....

 

Wusia... kuchnia jest już w kaflach , przedpokuj prawie też... został kwadrat do położenia przy wejściu z garżu bo trzeba będzie pokombinować jak dać, żeby ładnie było... I wiatrołap został...

A pracy jeszcze mnóstwo....

 

 

Wusia, Markotka i dziewczyny...wpadnijcie na kawkę to popatrzycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...