Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj... nawet nie zauważyłam pięćdziesiątki....

 

 

Pokoje się malują, tynkarze zarzucali wczoraj futryny... , dziś już nie przyjechali, bo im się coś tam zepsuło....

P. Andrzej skończył poprawki w łaziance... Oj nie mam czym się chwalić... Powyszczerbiane, oj źle to wygląda... Smutno mi i źle.... I wanna kaldewei jest nawet obita... trzeba było się bardzo starać... Już nie mam siły... Sufit pan kończy mam nadzieję, że jutro.... i przenosi się do przedpokoju kończyć ten kwadrat przy garażu, bo muszę na bieżąco zaaprobować pracę....

 

Pokój Emila dostał ładny pistacjowy kolorek.... , nasza sypialnia ma piaskowo - żółty kolorek, wiatrołap i przedpokój będzie biały i dużego pokój też będzie biały, bo taki sobie zażyczył .... Jakiś kremik rzucę do kuchni i salony.... Ale nie mam pojęcia jaki dać do gościnnego pokoju kolorek, a jest to pokój północny...

No może w sobotę, albo w poniedziałek zaczniemy panele kłaść.... Ale tynkarze zapowiedzieli się na sobotę ... i jak to pogodzić wszystko...?

 

Zamówić muszę firmę przeprowadzkową na następny tydzień, albo najpóźniej na poniedziałek 28.06... wściku pupy dostanę....

Edytowane przez Arnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj łazienką jestem załamana... Jest bardzo źle i lepiej nie dało się wyjść z tego szamba....

 

Jest mi bardzo źle... humoru nawet nie mam... Mąż już w trasie i go nie będzie aż do połowy sierpnia... tzn wraca co jakiś czas załadować się i przenocować i dalej w trasę...

Przeprowadzka na mojej głowie... aż strach się bać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągali i zakładali... i do konta 90* im zabrakło jakieś 5cm... i mam rozwarty... i trzeba było z ręki ścinać kafle i mur trochę skuwać i się odprysnęło ( nie mógł nic p. Andrzej wymyślić.... , albo mu się nie chciało... ) ... mnie się to nie widzi...

 

 

Tylko proszę nie kopać leżącego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach się bać....

 

P. Andrzej zaszpachlował sufit w łazience i spiżarce.........

Zaczął kłaść kafelki w przedpokoju....

 

Jutro mają przyjechać tynkarze obrobić drzwi.... ale czy dojadą?

Pomalowane w 3 sypialniach... ale przy drzwiach zostało jeszcze, bo obróbki przy drzwiach... Zamalujemy za dwa tygodnie....

Czwarty gościnny pokój pomalowany na raz.... , połowa p[przedpokoju i wiatrołap pomalowane na dwa razy...

Z malowania zostało już niewiele....

Po niedzieli panele i przeprowadzka....

Moze przełożyć na 28.06?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...