Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Skabusia... Doszedł zlew... Ja go nie widziałam, ale wujek odbierał i sprawdzał, czy jest cały....

Pewnie jak panowie zamontują to sprawdzę i zobaczę co kupiłam... Nawet nie mam baterii zlewozmywakowej... Nic mi się w oczy nie rzuciło...

 

Panowie montują mi kuchnie... Do jutra skończą... Nawet nie miałam pojęcia, że tak długo im zejdzie....

Jak wrócę to ją zobaczę całą skończoną....

 

Za 2,5 godziny wyjeżdżam z wujkiem i młodym w okolice Dzierżoniowa... Więc nawet nie mam kiedy pstryknąć zdjęć.....

Chora jestem... musi mi przejść, bo wczoraj czułam się jak zombi... - dwa polary i jeszcze mnie trzepało....

Wstawię w poniedziałek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z młodym byłam w szpitalu i ma zapalenie krtani... kaszlał jak nie wiem.... Buzia mu się nie zamykała....

Zastrzyk w tyłek... dzisiaj miał dzień na nie dla zastrzyków..... więc był pisk i panika... kobieta o mało co mu nie zrobiła zastrzyku.... Co za pielęgniarka bez podejścia do dzieci i pacjentów...

 

Jak jest w domu gorąco.... Przydała by sie w domu klima... Kolejna rzecz na listę chciejstw....

 

Zastanawiam się nad kominkiem...? Jaki wybrać... ma być zwykły nie wymyślny i tani.... bez rozprowadzeń i płaszcza wodnego... Zapalany od święta , dla ozdoby...

Może być z marketu? Są najtańsze...

I czy muszą mieć doprowadzenie powietrza z zewnątrz , bo mamy mechaniczną wentylacje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia... nie ma jeszcze okapu i kafelek na ścianie... Może szybę założę, albo dam te kafelki co to mi Irma proponowała...

Ne miałam czasu pooglądać na żywo... Majolika nie wpadła mi w oko... więc szukam dalej....

 

I nie wiem czy ten zlew zostawić czy wymienić go na większy... ?

Jaką dać baterie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ci większy zlew wszak masz zmywarkę;) a opłukać coś od czasu do czasu to i mniejszy wystarczy:) ja bym dała podobną jak Markocia ma bo sama się za taką oglądam wyciągana z włączanym perlatorem fajna jest a i cena nie wywala z butów;)

 

a że tego czy tamtego nie ma to co ważne że jest już na czym ugotować nie:) ja u siebie kiedyś tam płytki dam mam teraz i lubię bo mało brud widać i łatwo utrzymać w czystości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja patrzylam na wielkosc komory, niestety zakupy na hura nie zawsze sie sprawdzaja :)

 

Fronty wyszly na prawde fajnie. Ale ja osobiscie dalabym szary blat coby troche przelamac te beze i brazy :) ale ja jestem troszku zboczona jesli chodzi o szarosci :)

 

Jak masz wentylacje mechaniczna to koniecznie powinnas miec doprowadzenie powietrza z zewnatrz i szczelny wklad wiec marketowe raczej odpadaja chyba ze na czas palenia kominkiem bedziesz wylaczala wentylacje i rozszczelniala okna

Edytowane przez markoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak.... Ale to i tak nie jest źle, bo nie miałam pojęcia jak ten blat wygląda... z maleńkiego kawałka nic nie wywnioskujesz...

A zlew tak na hura kupowany, ale Skaba ma i chwaliła, więc myślałam, ze ma duży.... a później napisała jak już przyszedł, że jest mały... Jakoś nie miałam pojęcia , ile cm ma mieć.

Jest wystarczający, ale do tej kuchni mógłby być większy...

I co zmieniać, czy dać sobie spokój...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jeszcze podłączony...

Ale może masz racje....

 

Baterię chcę zwykłą bez niczego wyciąganego... tylko jaki kształt tu by pasował....?

 

Markotka... jak Ty w tej szufladzie pod zlewem zmieścisz i zamontujesz filtr? W ogóle o tym nie pomyślałam... I nie wiem czy skrócić szufladę, czy zamontować na ścianie za zlewem półkę na filtr... Oj ie mam pojęcia.... Nie spałam do 3 rano jak to wszystko pooglądałam....

I zlew mi siedział na głowie, i filtr nie dawał mi spokoju... I jeszcze mam obcięty róg w blacie , a miało być prosto do konta 90*...

Sam pan zadecydował... W sumie obijali byśmy się o ten róg blatu... ale wolę wszystko pod linijkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, a powiedz mi, czy boki barku mają inny kolor niż fronty? czy to tylko tak światło pada? a jeśli inny to dlaczego?

bardzo podobają mi się fronty, niespecjalnie podoba mi się blat. Na ścianę dałabym bardzo jasno kremowe płytki, ale z ciemnym lub kolorowym dekorem. bo jest ciut mdło.

A sciany są juz pomalowane docelowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiedziałam :( nie zdążyłam zareagować wcześniej, bo nie sądziłam, że ten zlew przypadnie ci do gustu na tyle, żeby go kupić.. a poza tym na stronie, którą wkleiłam jest mnóstwo odmian tego zlewu - 1, 2, 1-5 komorowych z ociekaczem i bez ociekacza...

tak jak pisałam - ja jestem z niego baaardzo zadowolona.. ale to zależy do czego jesteś przyzwyczajona.. ja wcześniej miałam zlew duuży półtora i dwukomorowy... teraz przy zmywarce nie odczuwam potrzeby posiadania większego zlewu.. duża komora jest dla mnie wystarczająca - podobna wielkość jest w większych zlewach.. a o ociekacz wykłóciliśmy się z mężem - ja chciałam bez, on chciał duży - więc jest, ale połowa ociekacza - w zupełności wystarcza, żeby odłożyć do osuszenia kilka talerzyków, ale nie pozwala na to, żeby ustawić na nim suszarkę (nie cierpię suszarek!)..

przemyśl na spokojnie ten temat.. i lepiej teraz wymienić niż miałabyś się potem z nim męczyć.. podobno człowiek się przyzwyczaja, ale mnie się do niektórych rzeczy nie udało przyzwyczaić..

Edytowane przez skaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, a powiedz mi, czy boki barku mają inny kolor niż fronty? czy to tylko tak światło pada? a jeśli inny to dlaczego?

bardzo podobają mi się fronty, niespecjalnie podoba mi się blat. Na ścianę dałabym bardzo jasno kremowe płytki, ale z ciemnym lub kolorowym dekorem. bo jest ciut mdło.

A sciany są juz pomalowane docelowo?

 

 

Bok - zwykła płyta... Też mnie nie rzuca na kolana, ale tak jest i przynajmniej pies ma miejsce na miskę...

Pan kuchenny był zdziwiony, że chciałam drewno na boki też dać...

Przynajmniej pies będzie miał tam swoje miski i będzie praktycznie...

 

Blat mdły... trochę... ale ja nie mam doświadczenia w wyborze kolorów... i powiem tak... z takiego 5 X 5 cm kawałka laminatu miałam wybrać blat... O zgrozo... wybrałam może zły... ale taki już musi być....

A pytałam czy nie zmienić na szary... I nikt mi nie odpowiedział...

 

Na płytki nie mogłam się zdecydować, więc na razie pomalowałam emulsją, a jak coż znajdę to przykleimy kafle....

Też tak myślałam, że jasny beż i coś ciemniejszego...

 

Ściany pomalowane są docelowo na biało bo też nie miałam pojęcia jak je pomalować i na jaki kolor. Zawsze można maznąć na inny kolorek....

 

Zlew pozostanie, bo nie będę już wydziwiać.... , chyba, że któraś potrzebuje to zrobimy machniom. Ja lubię dużo miejsca ......

Tylko jaką baterię dać... Ma być zwykła bez wyjmowanej wylewki.....

 

A może jakiś dodatek...

 

Już postawiłam kwiatka i radio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...