Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wsypałam całe opakowanie soli i mi świeci. Nie wlewałam wody, bo nie pisało w instrukcji. Mam i proszek, i tabletki, i nabłyszczacz... , sól wyszła do dużej dziury i muszę więc dokupić. Może trzeba by było wody dolać. Ale w instrukcji nie pisało.

Instrukcja to cała kartka A4 i nic więcej... Skąpa jakaś... Ale moze to i dobrze, bo komu chce sie czytać elaboraty.

Raz umyłam samą zmywarkę, a na drugi raz załadowałam brudnymi talerzami i garnkami. Nie domyło. Myłam więc drugi raz i też garnków nie domyło, więc ręcznie domyłam. Może za krótki program wybrałam. I nic nie wybuchło... Yupi....

Ale nie domyło... :(

 

Instrukcji do indukcji wcale nie było, więc nie wiem po co wszystkie knefelki... Ale już zupę ugotowałam....

Piekarnika nie mam podłączonego, więc i też nie wiem co i jak, i nawet w tym bałaganie nie wiem czy mam instrukcję....

Spróbuję z innym programem....

 

Idę do łóżka, bo ledwie żyję... Wczoraj byłam w szpitalu na dyżuże... Dostałam jakiś antybiotyk rowamycynę... , czy coś takiego... Temp wczoraj miałam powyżej 40*C

To jak mogłam zmierzyć, później już nawet nie wiedziałam ile mam bo byłam nieprzytomna.

Mąż wyjechał, młody u babci został, więc jestem sama.... Czasem ze starszym....

Teraz już trochę lepiej, bo mam powyżej 38*C....

 

 

Napiszcie czy dajecie wody do soli czy nie, i czy sól daje się pod korek. Bo u mnie całe opakowanie soli nie wystarczyło, a było tego naprawdę dużo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wode trzebabylo najpierw wlac potem wsypac sol, ale jak juz mylas to tam woda juz powinna byc, podaj model zmywarki indukcji to poszukam ci instrukcji

jak chcesz myc garnki to raczej takie dluzsze programy musisz wybierac, u mnie myje 2.5 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiem. Sól do soli... tylko ile wody się dodaje , bo dałam całe pudełko soli i jest troszkę za mało. A może trzeba jeszcze dodać.

Proszek, czy tabletkę do pojemniczka, a nabłyszczacz do drugiego. Nie ma żadnej filozofii... tylko czy do każdej dziury dawać zawsze, czy jak daję tabletkę to już nabłyszczacza nie dawać...? I czy do tej pierońskiej soli dolać wody...

 

I muszę na drugi raz nastawić na dłuższe pranie garnków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to te wszystko mają....

I krótki program i długi i70*.... I kosz składany i przesuwany.... Więc Ok

Poziom hałasu to chyba 45-47decybeli, a zużycie wody 14 litrów.

Więc nieźle.

I czytałam opinie ludzi i byli zadowoleni....

 

Natomiast wybrałam też piekarnik AKZ447/IX/o4 za 1250zł....

http://image.ceneo.pl/data/products/93669/3f9d61e0-77df-429e-b791-b7a5cbcd4d8e_product.jpg

 

Ale chyba muszę troszkę z panem potargować....

Do tego zmywarka AGD8282/IX

http://image.ceneo.pl/data/products/2717859/product.jpg

 

 

.

 

 

Takie cudo kupiłam... Było chyba na 44 stronie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żyję, chociaż ledwo,ledwo...

Temperatura spadła do 37,5 ale czuje się jak zombi. Boli mnie krtań, gardło, kaszle jak nie wiem, i mam katar. Od tego kaszlu może mnie to gardło tak boli....W/g mnie leki mi niewiele pomagają, a może chciałabym od razu, żeby mi przeszło.... Może mam zapalenie oskrzeli, tylko lekarka nie wysłuchała... U mnie ciężko wysłuchać zapalenie oskrzeli...

Piję niewiele, okładów nie robię... bo i nie ma nikogo u mnie... , a ja nie mam siły... Najgorsza była poprzednia noc jak miałam prawie 42*C gorączki... Już traciłam przytomność... Ale już jest lepiej. Przynajmniej wiem co piszę....

 

 

Mysia dzięki za życzenia.

Wusia a ja myślałam, że muszę już wyciągać zmywarkę , żeby te kody spisać...

Małgoś jeszcze żyję...

 

Wusia a jak tam pan kuchenny? Był u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już troszkę mi lepiej... ciekawe jak na długo, bo było znowu bardzo źle...

Bieganie do WC mnie wykończyło... Cały czas niedobrze...

Nic nie mogę jeść, pić też nie mogę, jest gorąco...

Nie mam pojęcia co mi jest... Krtań i gardło , czy oskrzela... Ale ta temperatura i osłabienie mnie rozłożyły na amen....

 

 

A tak sobie obiecałam, że zacznę z tych worków rozpakowywać ciuchy do kartonów, które odzyskam po rozpakowaniu kuchni... I co... psińco...

Kuchnia wygląda, jakby w nią pierdolnął piorun, przedpokój zawalony kuchennymi manelami, a o workach w garderobach i sypialni nie wspomnę...

Nie mam pojęcia już gdzie co jest....

 

A miałam jechać do Zakopca za męża do pracy w poniedziałek... Oczywiście turbolotem....

I nie pojadę, bo już dawno taka chora nie byłam....

 

Najgorzej martwię si o trawę i krzoczki, bo usychają.... Nie mam siły podlewać.... Wieczorem padam, a o tej porze za wcześnie żeby lać wodą... I to też niewiele pomaga....

 

 

Becia , Elena I Małgoś dzięki za życzenia powrotu do zdrowia.

 

Nikt tu nie zajrzy bo każdy ma swoją rodziną i dzieci i kto żyw siedzi w jakiejś sadzawce....

Dobrze, że Emila zostawiłam u teściów, bo jeszcze nim musiałabym się zajmować.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...