Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Dzięki Monia i Wszystkiego NAJ... I niech ci się cieplutko mieszka.....

Dzieki Małgoś.

 

Wiesz Monia... Jak się wykuruję to chętnie bym zajrzała do Ciebie... Bo Ty dziennika w cale nie masz i nie wiadomo gdzie pooglądać i poczytać....

Ale całuski jeszcze raz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia W tym samym dniu... ale czy rok też ten sam to nie pytam, bo na pewno jesteś młodsza.

 

 

 

 

 

 

 

Przywiozłam do pracy jeszcze jednego pana... Pracuje pan Piotr , Bogdan( od dawna), i mój starszy syn Damian... 2 sierpnia kończy 18 lat to niech się pospieszy z tym salonem, bo gdzie ja gości posadzę przy kawie.... A troszkę będzie tych gości , więc niech panowie popracują....

Nawet bardzo nie protestował... Chociaż rano nie chciał wstać jak nie wiem....

Muszą przykręcać śrubami deski bo są długie na 5 metrów i spadły by nam na głowę... Nie za ładnie to wygląda, ale trochę trzeba będzie zamalować pindzlikiem na biało i będzie git.... No trudno... Małe gwózdki do boazerii nie zdały egzaminu, nie mówiąc o specjalnych blaszkach do boazerii... One to już w ogóle się nie nadawały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Beta :)

 

 

 

Panowie klepią deseczki aż miło. Fajnie już się zapowiada. Ale niestety te gwoździki do boazerii się nie nadawały, uchwyty do montowania boazerii też są do niczego. Wszystko by spadło. Mam mały kąt nachylenia dachu 25' więc wszystko leciało w dół... Trzeba było kręcić na śruby... I nie wiem czym te śrubki teraz zaślepić...

Czy szpachlą do drewna, czy zamalować farbką jakąś... Na razie nie mam pojęcia.... Muszę pomyśleć.

 

Umówiłam się z panem kafelkowym na zrobienie affronów w salonie w przyszły weekend... Już mam dość tego syfu... Dopuki nie skończymy salonu, będzie syf....

Poprawek jest całe mnóstwo... ale salon to będzie już prawie cały dom skończony po podłogach. Zostanie jeszcze mnóstwo pierdół, ale też trzeba je zrobić.

 

Trochę mi lepiej, chociaż słabiutka, ale wróciła sprawność umysłu i zarządzania... dlatego podzwoniłam i poumawiałam pana kafelkowego.

 

Byli u mnie dzisiaj dziadkowie... Dla babci kuchnia wielka, ale zrobiłam nieustawną.... I gdzie ja biedna stół postawie?

Chyba jej się nie podobało... Zdziwiona była gdzie to ja dałam piekarnik..... No tak dziwnie nie pod płytą... A jak to ja będę gotowała na tym szkle... A jak cebulkę podsmażę do rosołu.... Oj nie będzie cebulki podsmażonej....

Zrobili z dziadkiem obchód i posiedzieli długo... We wsszystkich pokojach poprzymierzali się do wersalki i młodego, posiedzieli w północnym pokoju na kanapach... , posiedzieli w kuchni... Wypili dobrą i ładnie wyglądającą herbate i pojechałam ich zawieźć....

 

 

Muszę wybrać materac do sypialni.

Jakie macie i gdzie i po ile kupiłyście. Jak sie na nich śpi, i czy drugi raz kupiłybyście też ten materac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nieli :)

 

Wusia właśnie o tym pisałam... I trzeba najpierw spróbować czy zda to egzamin.....

 

Już mam dwa skosy przybite.

Zastanawiam się czy dać, czy nie dawać belek między koniami?

Resztę legarów zdejmę, bo są niepotrzebne i nie bardzo mi się tak podoba....

 

Proszę o szybką odpowiedź, bo jak ja pytam, to pewnie zaraz zrobię , lub za chwilkę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wielkie bale, które lecą wzdłuż dachu... i niestety zostały po tych ociepleniach i podbitkach niewielkie. I zastanawiam się czy dać ze dwie belki w zdłuż pokoju tak u sufitu, w połowie skosów, czy nie dawać. Miały by one tylko charakter ozdobny... ale już obudowują panowie te belki i pewnie żadnych legarów/ belek nie puszczę pod dachem.

Ale drewienko wygląda ślicznie.

 

 

 

Pytałam o materac...

 

Macie jakieś propozycje?

Czy z Ikea są dobre materace? Jadę dzisiaj do Ikei to może coś wybiorę......

 

 

Dzięki Zuza :)

 

 

 

 

Oj coś mi nie przechodzi... wczoraj późno wieczorem lepiej się poczułam i pozamiatałam i pomyłam podłogi.... Zeszło mi do 1 ....

Dziś ledwie znowu co żyję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki materac potrzebujesz, Arnika. Ja np. żałuję, że nie kupiłam w Ikea, nie dlatego, że lubię tam kupować, ale dlatego, że miałam tam wypróbowany materac, który akurat mi pasował. Są miękkie, owszem, ale twarde też znajdziesz. Połóż się na nich, bez obaw, spokojnie można, są specjalne podkładki pod buty. Tylko, żebyś nie zasnęła ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markotka chyba tak..... Byłam w Ikei i wybrałam materac... Sultan Hejemas 180/200 Jest miękki... super..... Rama chyba będzie Hopen.... Iiiii teściowa sponsoruje nam łóżko. Nawet ją przegoniłam po Ikei... ale wyszliśmy z niczym, bo mamy kupić meble dla młodego, i przywiozą jednym transportem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko ja mam Koło materace: estrella lux 7 strefowy, średnio twardy, kieszeniowy z lateksem. (ja nie lubię bardzo twardych). jestem bardzo zadowolona. kupowałam w studio łóżek i materacy w Dąbrowie bo mieli najlepsze ceny- mozna negocjować. cena za 160 jakieś 1100-1200. niezły sprzedawca, transport gratis. teraz kupowałam u nich stelaż pod łóżko i tez gratis dowieźli choć wstępnie był do odbioru osobistego. a tu niespodzianka. Pani dzwoni i mówi że mi go przywiozą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło zakładu energetycznego?

 

Jadę do lekarza to się przejadę do nich.

 

Chcę dobry materac, i w miarę miękki, ale nie za miękki i nie za twardy... Też wymyśliła... Ale ma się dobrze spać. I chcemy łóżko i materac na 180cm, bo czasami mamy lokatora w łóżku... więc mniejszy byłby za mały, a w naszej sypialni mieliśmy już łóżko na 180/200 i było dobre, czasami wyzywałam, że mogło być większe jak Emil przydreptywał do nas w nocy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...