Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

no działa ta dieta bo do tej pory dużo razy próbowała i nic nie działało a ta i owszem i nawet jakaś szczególnie kłopotliwa nie jest ale że Święta idą i żarcie rozmaite to ja nie mam zamiaru teraz się katować zacznę po Nowym Roku :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wusia dobrze że cie nie może dopaść i lepiej, żeby cie nie dopadło :p

Ale musimy sobie napostanawiać :oops:

Piczman u mnie w borach wszystko ok... ale zaopatrzenie w GS-sie marne :oops: :oops:

 

Malka nie mogę zmienić rehabilitanta, bo to nie o ćwiczenia fizyczne chodzi tylko umysłowe.... a tam gdzie trzeba myśleć to boli.... i mody nie chce pracować... Jednym słowem terroryzuje wszystkich....

 

A jedzonko..... Wczoraj np. na obiad rolady, ziemniaczki, 2 surówki, rosołek......

Dzisiaj ogórkowa, pieczeń rzymska, ziemniaczki, 2 surówki....

Codziennie na śniadanie płyta, mleko 3 rodzaje płatków,serek biały na słodko, i na słono, ser żółty, topiony, pomidor, ogórek świeży i konserwowy, papryka świeża i konserwowa, i zawsze coś jeszcze...

Na kolacje ten sam zestaw oraz dodatkowo 2 sałatki coś na słodko dla dzieci i dorosłych też i coś ....

Wszystko w formie bufetu i jesz tyle ile chcesz.... Dodatkowo soki i napoje różnej maści przez cały dzień, kawa dla rodziców ogólnie dostępna przez cały dzień, i można ze stołówki nie wychodzić wcale... ale wtedy bym już się nie wykulała z tych lasów wcale do domu :wink:

Malcia jedź ze mną następnym razem....

 

A proszę się jednego rehabilitanta o masaż ( prywatnie) i nie chce mi zrobić, a kręgosłup i bark mi wysiadł na amen, nawet auto prowadziłam jedną ręką całą drogę, bo tak mnie bolał prawy bark.... Chyba go oleje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, ja tak na szybko dziś i tylko do Ciebie, bo później zapomnę :oops:

Odezwij się do mnie jak będziesz w domu,musze Ci powiedzieć o pewnej terapii dla Twojego młodszego, właśnie dziś się dowiedziałam :D Dopytam jeszcze o szczegóły i zdam Ci relacje , wygląda bardzo zachęcająco :D

 

A no i moim zdaniem, nieważne czy terapia fizyczna czy intelektualna, dupa a nie rehabilitant jeśli nie daje sobie rady z dzieckiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika ale wiesz teraz to ani zdrowa ani chora taka rozmemłana jestem to wiesz lepiej albo tak albo tak :wink:

 

 

 

To może rozebrana na noc i do łóżeczka z mężusiem.... :wink: :oops:

Tylko w ładnej bieliźnie, takiej jak pokazywał chyba feniks... :oops:

 

 

Malka co niektóre na turnusach i nie tylko to doooopy, ale pracę mają.....

 

 

A już nie mogę wytrzymać z ciekawości :oops: Napisz na priwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U nas sypie śnieg....

 

Jedzonko uuuuu doooooobre... ruszać się nie mogę.....

 

Do neta się nie mogła dopchać, bo laski na naszej klasie szaleją.... :-?

 

Wszystko co dobre się szybko kończy. Jutro wyjeżdżam po południu, ale wpadnę po drodze do koleżanki do Ciechocinka na noc, więc do domu dojadę w sobotę ale jeszcze przed świętami jedziemy pod Lublin. Trochę pojeździć jeszcze musimy....

 

Malka napisz o tej rehabilitacji, bo nie zaciekawiłaś.

 

Pozdrawia zimowo Arnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...