Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Efi już kupiony... Ful HD, i dużo bajerów, za 1450 zł za 32` wiec nie jest źle. Obniżyli cenę z 1900coś tam jeszcze... Promocja jakaś była...

 

Ale do salonu muszę się głębiej zastanowić, bo ten jest do młodego pokoju, a w salonie musi być 48-55` bo inaczej by zginął.

I teraz nie mam pojęcia co mam kupić... plazmę czy LCD Led?????????

Dla mnie to jeden kit, i tak tylko tv będę oglądać jak zakupię antenę, dekoder, albo coś tam innego.

Już pisałaś mi co mam kupić gdzieś we wątku jakimś, ale nie wiem gdzie teraz go szukać...

A, że nie mam pojęcia co i jakie ma być to jest mi wszystko jedno.

Z programów ma być TVP, Polsat, TVN, Discovery, Animal i kilka może innych też być. Bajkowe programy u nas juz odpadają. Chłopcy wyrośli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zakupiłam właśnie mikrofalówkę Samsunga taka zwykła bez bajerów, żeby się nie miało co psuć. Jest to nasza pierwsza mikrofalówka... Wcześniej nie potrzebowałam i nie miałam miejsca gdzie ja postawić... A teraz stanęła w szafce specjalnie do tego celu stworzonej.

 

Najbardziej cieszą się z zakupu chłopcy, bo będą mogli pizze odgrzewać do woli... No to już widzę jak będą zasuwać fast foody....

 

 

Z kuchennych sprzętów to już prawie wszystko jest zamontowane, oprócz okapu.... Ten nabiera mocy urzędowej do założenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa typy materaca.

Ten http://allegro.pl/item1154051861_mat...200_od_ss.html będzie z dodatkową warstwą 3cm lateksu, czyli będzie miał w sumie 6cm lateksu za 980zł...

A ten http://allegro.pl/item1155115833_mat...80x200_pr.html ma 4 cm w standardzie, ale dostałam teraz właśnie ofertę, że można dodać kolejne 4cm za dopłatą 265zł... czyli by kosztował 1065zł... za 8 cm lateksu...

 

 

I na który się zdecydować....?

 

Proszę o opinię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mysia męska przytulanka... pomarzyć teraz mogę, bo moja przytulanka ciągle w trasie jest...

A ja natomiast wolę średni, ale nie za twardy

 

 

Wiesz powoli będę się przymierzała do ocieplenia.

Powiedz jaki dać styro.. zawsze chciałam dać 20cm.. ale jaki współczynnik? Mąż mówi, żeby dać 15 cm ale grafitowego. Czy to będzie dobre, które rozwiązanie lepsze?

I powiedz mi jeszcze jedno... czym kleić sytro klejem w piance z Tytanu, czy zwykłym klejem zaprawą?

 

I do 15cm to są kołki, a do 20cm już gorzej z dostępnością... I co z listwami startowymi? Do 15cm są, a do 20cm nie widziałam.... Jak Ty sobie z tym poradziłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalona podłogówka...

Może jutro będzie już cieplej, bo inaczej moje zapalenie oskrzeli to ziemia wyciągnie....

 

 

Zastanawiam się nad kolorkiem w salonie... Biały odpada, bo by było za biało wszędzie...

Może jednak zrobię jaśniutki szary? Jak myślicie?

Panom na jutro zostało niewiele do skończenia.

Dzisiaj pomyli sufit, po szpachlowali, przetarli papierkiem ściernym i zamalowali lakierem. Prawie nie widać gdzie były śruby... Ładnie to wyszło....

I zdjęte mam wszystkie legary z sufitu, które dotychczas na czas prac służyły jako rusztowanie.

 

Nieskromnie powiem, że jest ładnie .......

 

 

 

Będę poszukiwała teraz żyrandoli do salony w ilości sztuk dwa, oraz do kompletu 3 kinkiety....

Jeśli macie jakieś propozycje to poproszę :)

 

Zdjęć nie ma i nie wiem kiedy będą, bo nie mogę znaleźć ładowarki do akumulatorków.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam zapytać, czy którać z Was wie czy gdzieś na jakiejś wśi, czy w starej kamienicy ktoś nie rozbiera, albo nie chce rozebrać starego kaflowego pieca. Nakbardziej podobają mi się z rzeźbieniami w kolorze butelkowej zieleni.

 

 

 

Ciekawe co by na to mąż powiedział na temat kominka w kaflach piecowych...?

 

Ale podobają mi się, a te kozy obudowane kaflami nie mają duszy i nie bardzo mi się widzą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika! Wczoraj, po powrocie od okulisty i Ciebie byłam tak padnięta, że nie włączyłam nawet kompa. Więc przychodzę dzisiaj podziękować Ci serdecznie za przemiłe spotkanie :) Pyszną herbatkę (a co to była za herbatka?) i ciasteczka ;) Już wiesz, ale powiem NA FORUM ;) ARNIKA MA ZAJEBIASZCZY SUFIT W SALONIE :)

Zapraszam teraz do mnie, może już jakaś belka będzie przemalowana ;)

Miłego dnia

A P. poleca się na przyszłość, jak będzie gdzieś w okolicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję P za szafki. Dwa lata czekały na specjalistę... :)

 

Nawet pochwały jego Osoby nad morze posłałam ... :)

 

 

I pamiętaj , że zawsze jest do mnie po drodze :) Zapraszam.

 

A sufit to dzisiaj już w świetle dziennym wygląda super.. nieskromnie powiem, że mi się podoba. Panowie kończą i myślę, że na koniec dniówki będzie wszystko zrobione i skończone i posprzątane.

 

Jutro mam nadzieję, że przyjdzie pan kafelkowy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz muszę wymyślić kominek.

Ma być w miarę prosty... i marzył by mi się taki jak kiedyś piece kaflowe były z rzeźbionymi ciemnozielonymi kaflami....

 

 

Gdyby ktoś wiedział gdzie i jakie są i w jakiej ceni to poproszę o namiar... Już pisałam...

 

Ale też muszę wymyślić kolorek salonu.... Jaki proponowałybyście...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...