Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiem, wiem,,, sekunda wcześniej, to by w nie czołowo wjechał... sekund później to by na kabinie kierowcy i pasażera wylądowało..... Spadło po prawej stronie od pasażera....

Podobno lampy obydwie do wymiany, maska, błotnik, drzwi, chyba słupek i kawałek dachu też pomarszczone i szyba przednia...

Trochę nas skrobnie naprawa.....

 

 

 

 

Wusia to tylko kawałek blachy i szyba... Ale ono dla nas na chleb zarabia i musi być sprawne na 100% każdego dnia....

Każde inne może być na warsztacie ale nie to.... i nie teraz...

Turbolotem nie da rady.... Musiało by być z 10 turbolotów, żeby tyle towaru pomieściło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężuś wrócił przed północą.....

Cały i zdrowy, tylko wq......y i zmęczony co najmniej jakby z Norwegii wracał...... A tu tylko pomorze ....

Poszedł zaraz spać......

On dzisiaj po towar, a ja po reflektor, kierunkowskazy i takie tam...

Reflektor kupiony, kierunków nigdzie nie było... A szybę jutro musi gdzieś nabyć i wkleić..... Czyli jest możliwość, że jutro nie wyjedzie.... Chyba, ze sie wszystko uda pozałatwiać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry... :)

 

 

ciut nadrobiłam.... dla przykładu widziałam sufit - w drewienku :)

fajnieeeee...

 

widze też, że jakiś wypadek miał miejsce... trzymam kciuki by się udało autko na czas naprawić....

 

do następnego razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Minki... :)

Tylko tyle, że ja mam rustykalne ciemnobrązowe kanapy skórzane... Wiec średnio będą te czarne żyrandole pasować......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak dobrze , że mieszkamy w swoim domu, bo właśnie mąż wierci pod ostatni na dzisiaj kinkiet do WC...

 

 

Zamontowaliśmy kinkiety 2 i żyrandol w sypialni, dwa kinkiety w łazience i teraz kolej na WC...

W przedpokoju też zamontowaliśmy i został zdjęty, bo niestety okazało się, że jest na zwykłe żarówki, a nie na ledy. A ma to być oświetlenie na całą noc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero na tych ostatnich zdjęciach widać jaki piękny ten Twój sufit.

Co do kominka to może zrób kozę tak jak ma Irma.

W temacie lamp nie pomogę, bo jeszcze mi daleko do tego :)

Minko faktycznie bardzo fajne te lampy wkleiła, ale to Ty musisz wiedzieć czy Ci będą pasować.

 

I bardzo, bardzo współczuję Wam przeżyć z autem :( Całe szczęście, że to tylko tak się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minka rewelacyjne te inspiracje!!

 

arnika horror z tym drzewem - dobrze że się nie skończyło gorzej. już nie mówię o mężu bo to wiadomo ale jak na taka przygodę to autko też nie jest masakrycznie poturbowane. a jak słyszy sie w radiu że drzewo spadło na samochód to sie wydaje takie nieprawdopodobne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta... O taki tylko kwadratowy i z rzeźbionymi kaflami...... ale zamontowany wkład kominkowy...

Irmy koza by mi wcale nie pasowała do moich foteli skórzanych... Są raczej rustykalne....

 

 

Mam dwa oczka zamontowane , i poprawione drzwi u Emila, bo były źle zamontowane....

 

Są też przyklejone ostatnie kafle w salonie i kuchni przy drzwiach tarasowych:wave:

 

 

 

Dziś widziałam w TV , jak mój syn kibicował Tour de Pologne.....

Jak miło wypatrzeć soją krew w TV :)

 

To już widzę, jak jutro będzie szalał po wsi jako kolarz... Ma 3 rowery... Jeden stary na 20`` kołach, już za mały na niego, ale dalej go męczy, drugi wyczynowy BMX, którego zamęczył ... i stoi zepsuty i górala, który też stoi zepsuty... Oj będzie miał pan serwisowy co robić....

 

 

 

 

Efi drzewa atakują, ludzie atakują... On robi co kilka dni takie trasy i cały czas za kółkiem w sezonie....

Już reflektor mamy, jutro z serwisu odbieramy kierunki, bo nigdzie ich nie ma...., szyba wymieniona, wklejona, ....

I oczywiście oględziny samochodu najpierw zrobione, zdjęcia itd.....

 

Czyli, jeśli ktoś wjedzie w dziurę, coś się stanie na drodze, uszkodzisz samochód, wezwać straż, jeśli jest niezbędna... ( do drzewa byli konieczni, bo nie było na jednopasmówce przejazdu... ), policje spisać notatkę, dowiedzieć się skąd i czyja jest droga, kto jest zarządcą, spisać numer drogi, i kilometr oraz miejscowość... Później do ubezpieczyciela ...

Powinni wypłacić odszkodowanie....

 

Poczekamy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Arnika, przykra sprawa z tym zdarzeniem na drodze, ale najważniejsze, że chłop cały.

 

 

ja niezmiennie podziwiam Twoje tempo :)

 

i zazdroszczę Ci tej przestrzeni w salonie - można złapać oddech... :)

 

 

 

no, chyba nadrobiłam zaległości ...

Edytowane przez Elena76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektor i kierunkowskazy powymieniane na nowe....

Czyli autko ma nowe oczy....

 

Mąż kilka godzin temu pojechał w trasę .... z młodym.... Chciał się skichać, aby móc jechać z tatą... Już dawno mi suszył głowę, ale ja się nie zgadzałam. Mąż niechcący jak się przytulali powiedział, że mógłby z nim jechać... - tak w żartach... No to Emil do mnie - daj mi lekarstwa i piżamkę.... Nic nie jest ważne, tylko lekarstwa i piżamka... Zabrał w sumie całą torbę...

 

Ciekawe kiedy będę musiała po niego jechać na pomorze...?

 

 

 

 

 

Z pras na budowie...

Zamontowane jest kolejne ledowe oczko... , dwa są przygotowane, ale jest na jednym kablu jakieś zwarcie... I nie wiadomo gdzie.....

W czwartek wujek przyjedzie i będzie dochodził co i gdzie jest walnięte. Dzisiaj okazało się, że jedna złączka wago nie trzymała i dzięki temu np nie było światła w łazience.

Nadal pozostaje zagadka prądu w gniazdkach w łazience i prądu w dwóch oczkach w przedpokoju....

Za fugowane mam płytki w kuchni i salonie pod drzwiami tarasowymi i uregulowane część drzwi... Zostało do regulacji jeszcze tylko chyba dwoje drzwi....

 

Z prac budowlanych trzeba jeszcze wyszlifować salon, zagruntować go i pomalować.....

Pomalować w przedpokoju i u Emila w pokoju te części, które zastały dzisiaj zatynkowane.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie depresja łapie... Opie....lam wszystkich co u mnie pracują, jestem wściekła... I mam dość.

Już kur..a nie chcę tego kurzu budowlanego.....

Już chcę czysto....

 

 

Jak można cały dzień salon zacierać i do tej pory gruntować... facet se przegrał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...