Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Wiecie , że za dwa tygodnie wyjeżdżam z młodym na rehabilitacje....

Muszę do tego czasu dopracować temat z ociepleniem.

Więc jak pytam Was drogie Panie to proszę o wszelakie odpowiedzi i sugestie.

I będę zastanawiała się nad kolorem /kolorami elewacji...

Podoba mi się jedna kostka, którą właściciele ocieplili i zrobili nową elewacje... Wyszła zarąbiście... Są 3 kolory i deski pomalowane na teek, albo dąb ciemny, złoty.... Jak kto woli.... Kolorki to mocny piaskowy/ żółty , jasnożółty i jasno szary, oraz między oknami np deski....

Zarąbiście to wygląda, oraz mają zrobione takie rowki w elewacji...

Nie mogę pokazać zdjęcia, bo mieści się tam też firma....

Ale jakie to jest fajne... Ni ma kogoś na ulicy, kto by nie przystanął, nie podziwiał, szczególnie znając tą kostkę wcześniej

 

Więc jak macie jakieś uwagi spostrzeżenia i pomysły to poproszę....

 

 

Bo ja to troszkę bardzo za szybka jestem i dlatego piszę dwa tyg wcześniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz Miknka... Kiedyś wszystkiego się wszyscy pozbywali....

Dzisiaj moda wraca, a np. mebli nie ma....

To samo jest z ciuchami...

 

Jak przeszłam dzisiaj przez centrum wielkiego miasta to się napatrzyłam na popaprańców... Ciekawe jak nas wówczas ludzie postrzegali... W spódnicach z tetry, opaski z bandaży farbowanych zrobione.... Oj to były czasy...

I dzisiaj jak patrzę na 15-18 latki to myślę, że mamom powyciągali z szaf kabaretki i inne ubrania.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Miknka... Kiedyś wszystkiego się wszyscy pozbywali....

Dzisiaj moda wraca, a np. mebli nie ma....

To samo jest z ciuchami...

 

Jak przeszłam dzisiaj przez centrum wielkiego miasta to się napatrzyłam na popaprańców... Ciekawe jak nas wówczas ludzie postrzegali... W spódnicach z tetry, opaski z bandaży farbowanych zrobione.... Oj to były czasy...

I dzisiaj jak patrzę na 15-18 latki to myślę, że mamom powyciągali z szaf kabaretki i inne ubrania.....

 

Moja wyciąga koszule bratu z szafy i moje staaaare podkoszulki...;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Rasiula :)

Podoba sie...?

 

 

Na odbiór przyjeżdżasz w niedzielę słyszałam.... Pamiętaj, ze do mnie po drodze....

 

U nas na wsi jest chyba największy w Polsce normalny targ.... Jest w soboty i środy.... Wszystko kupisz..... Kury też.....

No to jak masz taki targ to i masz tam starocie... idź i kup dwie ośmioramienne stare, proste lampy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim błogosławieństwem... Tylko nijak nie mogłam sobie wyobrazić jak będzie kuchnia wyglądać w tych frontach i w tym blacie.

Wzornik widziałam w rozmiarze 5x5cm... I dlatego teraz na kolana mnie nie rzuca...

 

Fronty widziałam duże , nawet w kuchni je przymierzałam, i to było to co chciałam... Ale blat mi nie wyszedł... I to nie jest pana wina...

Kiedyś będzie inny, albo do tego przywykniemy, dorobimy dodatki... Itd....

 

 

Rasia fajne masz kuchenne lampy... U mnie nadal wisi w stylu greckim... zwis z poprzedniego mieszkania....

 

Bedę szukała oświetlenia górnego do kuchni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anula... Zaglądaj, zaglądaj i pogadaj czasami. Zapraszam.

 

I dziękuję za komplement :)

 

 

Cześć Monia :)

 

Cze Wusia :)

 

 

Pisałam i pytałam... ale nie odpowiedziała....

 

 

 

 

Umyłam kanapy z tego budowlanego syfu. Kocham skórzane kanapy... już nie muszę biegać za panem od pranie tapicerek, tylko ścierka i woda i szorowanie....

Dobrze się siedzi w salonie :)

 

Muszę okna pomyć... ale mi się nie chce... Są dwa terasowe i 3 zwykłe... oj nie chce mi się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć cześć:)

fajny domek - gratuluję błyskawicznych postępów, szybcy jesteście!

Będę zaglądać, pozdrawiam!

 

 

Nie tacy bardzo, bo lato lało i nie mogłam zasypać fundamentów, a zima była długa i mroźna i nic nie dało się robić... wiec wyszło jak wyszło....

Ale uważam, że i tak nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...