Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ładnie rzeczywiście wygląda. Tylko tyle, że nasz dach "zachodzi w okna", jest po prostu niski. Ale dla mnie to też nie beż... kawa z mleczkiem i mleko z kawą.... Takie ekri...

O takim kolorku myślała, ale też zastanawiałam się nad drewiankiem, Z tym, że drewno trzeba konserwować, a u mnie nikt nie ma na to ochoty i czasu.

Muszę wpaść i zobaczyć.

O takich obramowaniach koło okien też myślałam. Zastanawiam się tylko jeszcze nad parapetami zewnętrznymi.... jakie dać.

Granit, płytki czy może coś innego.

Jeszcze dodam, że dachówka jest ciemnobrązowa, okna winchester a drzwi i brama garażowa orzech.

Nie wynikało to z bezguścia, tylko wtedy było nie do dostania i brama i drzwi w podobnym kolorze do okien. Okna zachwyciły ślubnego.... Wiec są takie i już a drzwi i brama były dobierane kontrastowo do okien i podobne do dachu. Myślałam nad boni i chyba tak pozostaniemy.

Majster jeden mówił, żeby nie robić boni tylko odciąć kolorem. I sama już nie wiem co było by lepiej, bo boni weszło by pod dach, Jest tak nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam duuuużo i mi zjadło.....

 

Ogórki zrobiłam... produkcja zakończona....

 

czas szykować sie do wyjazdu więc piorę i nie mam gdzie sudzyć... Wymajstrowałam sznur od rynny do płotu i wieszam pranie, to go ściągam przed deszczem... niech wiucha i schnie...

 

Muszę też zacząć przygotowania do imprezy jutrzejszej....

Tort zamówiony. Nie wiem czy kupować jakieś inne ciasto, na pieczenie nie mam czasu, a i tak niezłe zakalce robię....

Krem z borowików się zrobi z groszkiem ptysiowym 9 tylko nie wiem czy groszek dostanę ... )...

Mężuś zakupił oscypki świeżuteńkie w Zakopcu (pojechał z młodym, bo ja mam co robić... )...

 

Nie mam pojęcia co dołożyć do menu oprócz padlinki....

 

Proszę o propozycje czegoś nieskomplikowanego i szybkiego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę też zacząć przygotowania do imprezy jutrzejszej....

Tort zamówiony. Nie wiem czy kupować jakieś inne ciasto, na pieczenie nie mam czasu, a i tak niezłe zakalce robię....

Krem z borowików się zrobi z groszkiem ptysiowym 9 tylko nie wiem czy groszek dostanę ... )...

Mężuś zakupił oscypki świeżuteńkie w Zakopcu (pojechał z młodym, bo ja mam co robić... )...

 

Nie mam pojęcia co dołożyć do menu oprócz padlinki....

 

Proszę o propozycje czegoś nieskomplikowanego i szybkiego....

 

zajrzyj do komentarzy u Myszki - przepis na schabik z pieczarkami wydaje się mało skomplikowany, a smakuje pysznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika super przepis jest na schaby od Myszy i ja robilam tez filety z kurczaka, zalewe i mieso przygotowujesz dzien wczesniej, w dzien grila wkladasz to w folie aluminiowa, robi sie szybciutko i jest pycha

u mnie wedlin juz nikt nie jadl, byl karczek kielbasa, te schaby i szaszlyki ale z tym duzo roboty

 

tort wystarczy

 

edit: widze ze juz Elena ten pomysl podsunela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...