Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

No to popichcą chłopaki przy grilu.

trzeba listę zakupową zrobić i wyjechać ze wsi... Ale coś się chmurzy, a pranie suszę na szybko... wiec poczekam z tym wyjazdem... A wędlinki troszkę położę na stół jako zakąska...

Jeszcze sałatka by się jakaś przydała i oczywiście ogórki i grzybki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to taka pseudo grecka

ogorki pomidory, kap pekinska, oliwki, kukurydza feta ale ta slatkowa nie alpiny czy jakos tak- do tego sos - majonez smietana, czosnek, ziola prowansalskie-wiem wiem one nie z grecji :)- papryka slodka pieprz i wymerdac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cywilizacja zawitała w domu. majster od anten przyszedł i nam podłączył antenę do TV... Mamy wiec tymczasowo antenę na krótkim kablu... Wreszcie sprawdziliśmy czy TV działa.....:wiggle:

przyjdzie na elewacji zamontować w przyszłym tygodniu i zamontuje też jakąś rozsądną antenę, bo ta kratkowa co ją kupiłam to bardzo słabo działa. Trzeba jakąś inną długą kupić i kiedyś tam satelitę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprzątałam troszkę w domu...

Pomyłam podłogi i padam....

 

Do łask wrócił archaiczny stolik pod TV bo telewizor stał na podłodze. Miałam go wyrzucić przy przeprowadzce... no to mamy prowizorkę.... Ciekawe na jak długo będzie taka prowizorka......

 

No to chłopaki cedzą jakieś badziewie .... Będzie troszkę spokoju....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykowałam do imprezy... naszykowałam , impreza była i się w nocy skończyła.....

 

Gościom sałatki smakowały, najbardziej była zdziwiona moja babcia, że małe pierożki mam zamiar z ogórkiem i pomidorem wymieszać.... A odsmażyłabym na patelni a nie mieszała wszystko...

Sama zastanawiałam się, jaka ta sałatka będzie...

Smakowała wszystkim....

 

Schabik z grila z warzywkami z patelni.... suuuuper.....

Krem z borowików z groszkiem ptysiowym.... mniiiiaaaaaam........

Padlinki nie jedli... , była tak , bo wypada.....

Ciasto super i tortem goście też się zajadali....

 

 

Dziś na śniadanie zjadłam resztkę ciasta i kawusia....

 

Jestem wcale, ale to wcale nie spakowana.....

Oj jak mi się nie chce pakować.... Czy ktoś może to zrobić za mnie??????????

Mam do spakowania najmłodszego i najstarszego...

Średni - wczorajszy solenizant zostaje w domu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda pomoc potrzebna.....

 

 

 

Jak mi się nie chce jechać.....

W razie czego to pojedziemy jutro z samego rana.... Powinniśmy być jutro na obiad.... Nic się nie stanie jak dziś nie wyjadę....

Ostatecznie pojedziemy i po drodze zatrzymam się u koleżanki w Ciechocinku... Ale nie chcę Jej robić kłopotu, a i mnie się nie chce już tyle jeździć....

Mąż - jeszcze go wszystko straszy... i jak tu jechać w trasę... A mnie się nie chce.... To ok 500km....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Emilem na rehabilitacje.....

W Bory Tucholskie.... , ale tym razem zabieram i męża, bo dopytałam się i za dodatkową opłatą mogę , wiec niech i tata troszkę pobędzie z synem, bo ostatnio młody mi na głowę wchodzi....

 

 

Nic jeszcze nie spakowałam.

Teściowie przyjechali już w domku zamieszkać na naszą nieobecność, a my jutro dopiero wyjedziemy.... Od jutra powinniśmy być w ośrodku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...