Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Smakowała :) i pracy nie ma - to jest to co ja lubię...

 

 

Kończę się pakować... Mąż rozpakowuje auto, młody pojechał po wędki, rowerów nie mamy... to była działka męża do spakowania....

Mówi, że zaraz pojedzie....

 

I jak ja tu miałam wyjechać na czas... Dobrze, że sobie zrobiłam dobę zapasu.... A miałam za to odwiedzić koleżankę w Ciechocinku.... :(

 

Może wyjedziemy skoro świt... to będzie niezłe... tylko tyle, że ja chcę jechać już wyspana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Wiekich lasów :)

 

 

Na urlpopie jesteśmy innym niż zwykle... Masz racje Nituś.... To jest inna praca...

Emil pracuje, lecz do ideałów jeszcze daleko. Pracuje małymi kroczkami i do przodu. Ciężko go zmotywować do czytania, pisania, a rok szkolny za pasem... Znowu będzie uczył si e od nowa liter, żeby przyeczytać czytankę....

Nawet na grzyby nie mamy zbyt wiele czasu, bo ćwiczenia ma od 9.00 do około 17.00.... Więc sporo czasu jest zajęte, a pomiędzy tym jeszcze półgodzinne przerwy z którymi nie ma za bardzo co zrobić....

 

Najważniejsze żeby Emil poszedł do przodu... :)

Ale jest w miarę dobrze , lepiej niż jak byłam z nim sama zimą....

 

 

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie.... Arnika

 

 

 

 

 

 

 

Ps. Korzystam z lapka koleżanki więc następny raz zajrzę w bliżej nieokreślonym czasie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Już jesteśmy cali i zdrowi :)

 

Droga fajna z przystankiem a Ciechocinku u koleżanki :) Nareszcie nasi mężowie się poznali .

 

Dzięki Kala za zaproszenie, ale juz nie dałabym rady... :( Ciechocinek mam po drodze i odbijam tylko kilometr/dwa od trasy....

 

 

 

 

Podsumowując turnus zaliczę go do udanych. Teraz najmniej się musiałam denerwować, był tata i posadził młodego ze dwa razy na pupie na fotelu na ćwiczenia. Więc nie było to tamto....

Pozamieniałam mu tak ćwiczenia, żeby nie miał przerw pomiędzy i były jedno po drugim przeplatane hipoterapią i kynoterapią oraz SI wiec młodego nie zamordowali a można było z nim dużo zrobić i popracować. Dużo więc pewnie zyskał, ale na efekty trzeba będzie pewnie jeszcze poczekać.

 

Korzystając, że Emil jest dłużej bez przerw na zajęciach mogliśmy się wybrać do lasu na grzybki.... Mam sporo kozaków.... , nawet dużo i prawdziwków :)

 

Jak ja się cieszyłam z tych grzybów... :wave:

 

To była niezła gimnastyka:wiggle:

 

 

Jak przyszłam do domu to zamarzłam.... Mamy TYLKO 14*C !:jawdrop:

Teściowie nie grzali, bo jak tłumaczyliśmy co i jak to pewnie nie wiedział i nie odpalił podłogówki...

 

Już kocioł rozpalony, trochę bufor nagrzał się i puszczona podłogówka. Może jutro wieczorem zrobi się cieplej...

 

Czy któraś z Was już pali?

Myślę , że jest to wynik temp na dworze oraz, że mamy dom nie ocieplony.

 

Wniosek - ocieplenie trzeba robić na gwałt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze :)

 

 

Kozaków suszonych mam dwie reklamówki połowę jednej dużej dałam teściowej, drugą połowę dostanie moja babcia i mnie zostanie jedna reklamóweczka dość duża. Mam też prawie całą reklamówkę suszonych prawdziwków. Młody wczoraj żegnając się z lasem znalazł dwie reklamówki maślaczków. Dzisiaj jedliśmy je na śniadanie, dostał też teściu i mamy na jutro jeszcze. Mamy też sporo świeżych kozaków więc trochę dla nas trochę na rozdanie rodzinie i znajomym. Wszystkim dary lasów przywiozłam :)

 

Kładąc się widziałam w lesie grzyby :) Fajne uczycie.

 

A jakie te lasy są cudne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...