Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Zażyczył sobie na 18 tkę....

Ja wolałabym zapisać go na prawko, ale on to chyba z innej gliny... Za nic go nie ciągnie do samochodów, w przeciwieństwie młody....

 

Arnika, faceci to przez całe życie dzieciaki - mój mąż też bardzo lubi sobie pograć, chociaż ostatnio to nie ma na to zbyt wiele czasu... prawko na szczęście zrobił za młodu, bo ja za drivera robićciągle bym nie mogła - też czasem wypić cos trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spacerek udany, choć chłodno już się zrobiło...

Nie byłam pod zamkiem ponad...dzieści lat z trójką z przodu...

Oj jak się zniszczyły alejki. Miasto nic nie dba.... Jest jedna knajpka, która powstała jakiś czas temu, ale bardziej spelunka dla młodzieży...

Tak to już wcale nie ma gdzie w niedzielę wyjść z rodzinką na lody czy kawkę, czy piwko...

A szkoda...

Z drugiej strony to nasze miasta to sypialniami są i nie ma kultury chodzenia po knajpkach , na obiad....

Później odwiedziliśmy moją babcie. Nakarmiła nas ciastkami i herbatką, młodego uraczyła też aronią....

W drodze powrotnej młody mówi - jaki miałem dzisiaj fajny dzień :) Jak to niewiele trzeba.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już straciłam nadzieję na cieplejsze dni, chociaż czasami w październiku bywało, że krótki rękaw wyciągałam.

 

Arnika, jaki zamek masz tam koło siebie? Kiedyś w liceum byłam na takim turze po zamkach w Polsce, ale to raczej ruiny były niż zamki... Ehhh, dlaczego u nas tylko ruiny zostały, a np we Francji to zamek na zamku?

 

Fajnie jest gdzieś wyjść, połazić bo dzień wydaje się dłuższy. Ja dziś tylko do centrum handlowego na chwilę się wypuściłam bo chora jestem i wcale mi to na dobre nie wyszło, bo gorzej się czuję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci jest?? Jak mogę Ci pomóc????????

 

http://www.zamiasto.com.pl/zdjecia/dodane/1092-Zamek-w-Bedzinie.jpg

 

http://www.pascal.pl/zdjecia//o4920f5d485509.jpg

 

Taki mamy zamek.... Jest z 1349 roku. Wybudowany za Kazimierza Wielkiego i należał do szlaku orlich gniazd. Wybudowany nad rzeką Przemszą i był granicą dla Śląska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia na pewno widziałaś i jechałaś... Jest przed rondem po prawej stronie.

 

A kiedy na parapetówę szanowne grono tutejsze, Warszawskie , Krakowskie i Wrocławskie i tutejsze się do mnie wybierze?

 

Lidzia, Rasia, Mysia, Irma, Zuza, Małgoś, Markotka, Wu, Efi, Malka, Mario, Kasia, Monia, Neli, Barto, I Wszystkich tych, których nie wymieniłam a chciałyby do mnie się wybrać to proszę sie określić i wypowiedzieć....

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objeździliśmy dzisiaj Ikeę, ale rogówki nie dostaliśmy. Była promocja z 130 na 600zł i całkiem rozsądna do gościnnego pokoju...

Mąż stwierdził, że może to i dobrze....

Ile było ludzi... jaka kolejka... nawet komitet kolejkowy i zapisy były. A my grzecznie przyszliśmy, stanęliśmy w kolejeczce i czekaliśmy. Jak się kapnęłam o co cho... to już było po rogówkach....

 

Ale nic to...

Kupiliśmy więc kominek, bo to doprowadzenie powietrza trzeba zrobić.... I kupiliśmy jakiś tam marketowy co to dla nich Supra robi.

Podobał nam się cena ... no mogła by być, i przyjechał mężowym autem i czeka na rozładowanie....

 

Kominek wygląda mniej więcej tak:

 

http://www.castorama.pl/typo3temp/pics/79f988f803.jpg

Edytowane przez Arnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...