Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Patrzyłam na karnisze. Przydały by się jakieś szmatki w oknach....

Echo może z salonu by już wyszło....

Ale na razie popatrzę, pomyślę....

Masz echo w salonie ? A wiesz, że to oznacza, że Twój dom Cię lubi ? Jak nie ma echa to podobno kiszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia

Powiem tak...

majstry przykleili, w jednym szczycie im odepchnęło i musieli ściągać i kleić jeszcze raz. Ale już jest OK.

Już zakładają siatkę i klej.

Parapety mam już po montowane....

Jeśli nie będzie padać to w czwartek / piątek będzie finał z ociepleniem.

 

Natomiast majster powiedział, że po raz pierwszy i ostatni dał się namówić na klejenie tym klejem.

 

My kleiliśmy z 20 m2 pomiędzy garażem a pokojem i szło... tylko to raczej taka zabawa. Fakt trzyma... ale na duże powierzchnie to zabawa...

 

My będziemy musieli zabrać się za ocieplenie stropu. Robi się coraz zimniej, a ponieważ ja nie wejdę na strych to musi mąż sam się bawić. A że chcemy wykorzystać ten styropian co został to będzie zabawa.

 

Myszka to lubimy ten sam :)

 

Nefcia powiadasz, że jak jest echo to mnie lubi ? Ja go też lubie, tylko nalatać się muszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecię wraca z Warszawy... Już poczytałam co będzie w jutrzejszych wiadomościach http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nietypowa-petycja-partie-mowia-jednym-glosem,1,3716458,wiadomosc.html

Mam nadzieję, że posłowie zagłosują pozytywnie dla naszych dzieciaków w sprawie budowy ośrodka ( w poprzednim głosowaniu zabrakło 22 głosów ...) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia już jest szary :).

Jutro kończą wszystko i wychodzą....

 

Niestety nie robię od razu elewacji , bo finanse mi nie pozwalają..... Może w przyszłym roku.... Chciałabym ekri... taka śmietanka jak to powiada Efi....

 

 

Cześć Zuza Jak miło, że wpadłaś.

 

 

 

 

 

 

 

 

Panowie kończą ocieplenie. Jutro wpychają wełnę pomiędzy dach i styropian. Nie było do czego go kleić, więc muszą wepchać tam wełnę....

Pozostanie mi teraz wielkie sprzątanie....

Jak zwykle po każdej ekipie.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skabusia ja też będę główkować.... Na razie nawet nie mam czasu o tym pomyśleć....

 

 

Panowie kończą elewację (znaczy się ocieplenie..... ).... Robią poprawki, uwijają się jak mrówki.... Oby tylko dobrze zrobili....

Mam nadzieję, że dobrze jest wszystko zrobione. Tak na oko wydaje mi się, że jest OK....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie późnym popołudniem skończyli ocieplenia, zrobili spady przy wszystkich drzwiach tarasowych i wejściowych ( wcześniej nie robili żadnego spadu, i wyszedł po przyklejeniu kątownika i siatki spad w kierunku okien i drzwi, wiec kazałam panom ściąć styro i zrobić spad ....). Na koniec postawiłam małą wiechę, a dzis przyjedzie majster dobrze pomierzyć i policzyć.....

Nie jest już źle w domku...

Temp za oknem każdy widzi, dzisiaj był rano przymrozek.... mąż skrobał szyby w samochodzie.....

Temperatura w domu wacha się pomiedzy 19-20 *C nie odpalając podłogówki od kilku dni.... Wiec ocieplenie zaczęło spełniać swoją funkcje.... Teraz musimy jeszcze ocieplić strop, bo przez niego ucieka całe ciepełko....

 

Wczoraj pan kafelkowy wreszcie skończył mi WC - czyli poprzyklejał kafle przy drzwiach. Oczywiście kafle były klejone 3 razy... Raz przez ppaproków, drugi przez obecnego pana kafelkowego, ale niestety kleił na stary klej i wyszły duże różnice na górze koło futryny... tylko dwa cm było różnicy powiedzmy na 90cm.... Więc poprosiłam, żeby zdjoł, i żeby przykleił jeszcze raz i to dobrze..... Wiec pan zrobił to....

 

Dziś zacznie się kłucie wanny po raz już nie wiem który... 3 albo 4....

Źle porobili spady odpływów i trzeba jeszcze raz to poprzerabiać.... Nie ma to tamto... Będzie przerabiany odpływ z wanny na całkiem osobny... Jak teraz myję sie w umywalce to woda wraca do wanny ( wanna jest najdalej...) zamiast spływać do kanalizacji.... I jest nieciekawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza +1

Lidszu +.Wynajęty http://forum.muratordom.pl/../images/smilies/smile-2.gif

Markotka +...?

Wusia

Kasia +...?

Kluczmonia

Neferka

Elena +... ?

Mario +...?

Irma

Efi + Luby

Mysza +...?

Malka +...?

Skaba

Nelisza + mąż

 

 

Już się nie mogę doczekać.... http://forum.muratordom.pl/../images/smilies/smile-2.gif

 

 

 

 

Jeśli Kogoś pominęłam to proszę się zapisać :)

 

 

Co Państwo życzą sobie za trunki i dobrego do jedzenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... W samym końcu łazienki jest wanna, następnie umywalka, i główny odpływ, kratka ściekowa i odpływ z pralki.... Wszystko połączone rurą 100....

Dobrze, że zrobiłam kratkę ściekową, to teraz wykorzystamy ją i wepniemy odpływ z wanny... Oj jak dobrze, że uparłam się o tą kratkę... a miała być po to jakby pralka czasami wylała... Stara wiatka regularnie wylewała, ta co mam ją już nigdy nie wylała, ale w psyche pozostało... I teraz kratka zostanie zlikwidowana, i odpływ zaadoptowany do wanny.....

 

Dobrze, że jeszcze nie mam mebli w łazience...

Jak by już były meble to już nie taka prosta sprawa było by je rozebrać....

 

Tak to mniej więcej wygląda... , tu gdzie są pudełka jest kratka.....

 

http://lh6.ggpht.com/_K-fCOjG1kfo/TCmjJ75JQHI/AAAAAAAABxA/ksFkhih6y_4/DSC06847.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...