Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o ja pierdziu Arniś.chyba jednak dziewczyny powinny robić wykończeniówke, jakby z syfonu zajeżdzało to by chociaż tamponem zapchały, a z tamponu to chociaż sznurek wystaje.

To tak dla chwilowego rozładowania napięcia.

 

Tak na serio to ja nie wiem jak taka banda bezmózgowców na świecie jeszcze istnieje i nie wymarła bezpowrotnie. Nad takimi matołami to trzeba stać i pokazywać palcem co i jak mają robić, bo toto samo nie pomyśli, a jeszcze patrzy na inwestora jak na głupka, który nie ma o niczym zielonego pojęcia. Nie dość,że nie pomyśli to jeszcze na koszta i stresy naraża, a przecież to praca ważna jak każda inna. Jest mi strasznie przykro, ze musisz teraz się z tym wszystkim znowu borykać, ponosic kolejne wydatki, tracić czas na poprawki i mieszkać...na budowie.Tacy partacze, to potrafią zatruć atmosferę i radość z mieszkania w wymarzonym domu.Mam nadzieje, ze masz kogoś, kto z troską poprawi to co zostało spierniczone i komu będziesz jeszcze mogła zaufać, bo to Twój dom i jest wart starań. Trzymaj się ciepło. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poplułam monitor.....

Ten tampon mnie rozwalił.....

 

 

 

Zjadłam całą czekoladę młodemu po kryjomu przed domownikami i młodym... I jeszcze mi się chce..... Oj jak bardzo..... I torta......

 

 

 

Będzie jakiś czas to wszystko odkryte, bo musi wyschnąć ściana i wylewka..... Nie iwem jak długo będzie schło... Czy na parapetówę zdążę zrobić.....

 

 

 

tak se myślę, budowałam dom...., z i majstrami rządziłam, wiedziałam wszystko, w wykończeniówce wiem dużo, na rące jak patrzyłam to robili... ale skarzyli i nażekali , że upierdliwa jestem... No to przestałam patrzeć... Niech robią jak uważają i ma być dobrze.... Jest źle od samego pocztku......

Ciekawę jakie kwiatki jeszcze mnie spotkają......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych atrakcjach trzeba przejść do rzeczywistości... Czyli zacząć szorować dom, bo pod stopami........... piach i kurz..... Oj ile kurzu znowu mam......

Nie mam siły już pucować tych podług....

 

 

Matkotka - kiedyś pisałaś o dobrym mopie z Viledy... co to za jeden? Masz linka?

 

 

Co i jaki środek użyć, żeby podłogi w końcu się świeciły i kurz nie wychodził... milion pięćset sto dziewięćset razy nie pomaga mycie... Z drugiej strony.... zaczynam domywać i robimy znowu kurz.... a to sufit, a to anemostaty, a to kafelki w WC dwa razy - a co miało być prosto i tanio... Nie absolutnie nie...

 

Dostałam na priv dwie propozycje.... Dzięki dziewczyny :)

 

Czy któraś ma jeszcze jakiś pomysł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markotka nie chodziło mi o system mopa + wyciskarka i wiadro , tylko jak się nazywa ta wkładka myjąca na mopa? Ja mam zwykły mop płaski czerwony z Viledy i kupiłam zapas wymienny, ale jakoś mi się widzi, że on wcale dobry nie będzie. Drugi wcześniej kupiłam i robi duże zacieki na podłodze.. Chyba służy tylko do ścierania kurzu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...