Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

OOO szkoda, że mnie wczoraj nie było... zawsze moge pomóc.... tylko musze wiedzieć kilka sparw ;) reszta na pv...

 

Arnika... po swojej budowie wiem jedno.... jak się zjebało to wykonawce za dupke (cenzura) i do napraw... zawsze wszystko się da... wystarczy jeden dobry argument w ręku... i nie ma co się mazać... czekolada na pocieche już była... teraz red bull i heja ;)

 

a kolegów - to się do takich robót nie bierze... bo zawsze jest głupio kolege pouczać... a tak stoisz i mówisz, że albo jest tak i tak... albo się żegnamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż dzwonił i rozmawiał z Bossem... ma przyjechać i pooglądać....

Zrobił oczy... Jak to ..... , teraz, przecież trzy miesiące minęło.... No tak, ale było wykafelkowane i widać tego nie było, a woda pod posadzkę szła... znaczy się na dół a nie do góry nad kafle.....

Ma firmę to niech myśli.....

Nie bardzo mam ochotę robić komuś na złość, albo pod górkę, chcę aby sprawa została naprawiona i zwrócono mi koszty naprawy..... No i dobrze by było, aby pan wynajął osuszacz..... Oczywiście na swój koszt.....

 

Teraz będzie wszystko odkryte do wysuszenia....

Co o tym myślicie?

Jak długo to pozostawić....?

 

 

Wiecie... pojadę po zapas czekolady z laskowymi orzechami takiej z okienkiem... ( uwielbiam tylko ta :) )

Nie denerwuje się, tak jakoś spokojna jestem....

Całkowicie spokojny człowiek ze mnie jest :p

Co jeszcze zrobić?

Farelka chodzi do wczoraj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż dzwonił i rozmawiał z Bossem... ma przyjechać i pooglądać....

Zrobił oczy... Jak to ..... , teraz, przecież trzy miesiące minęło.... No tak, ale było wykafelkowane i widać tego nie było, a woda pod posadzkę szła... znaczy się na dół a nie do góry nad kafle.....

Ma firmę to niech myśli.....

.

 

hm....

 

to pan ma firme i nie wie co to rękojmia? :o baaaa... pan ma firme i nie wystawil fakturki.... :o

 

nooo to gratulacja dla pana wiedzy i rzetelności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jestem zainteresowana i to bardzo Ile taka przyjemność?

 

A Fi jakie ma? 200 w środku ? chodzi mi o ten ceramiczny wkład... Czy tego też masz?

 

I kiedy będziesz? W przyszłym tygodniu?

Dopiero w sobotę czy wcześniej?

Kochanie, ja mówię właśnie o tych ceramicznych wkładach. Fi mają 200, bo zostały mi po budowie komina do mojego kominka. Pustaki szare też mi jakieś zostały, ale nie wiem, czy przypadkiem nie same wentylacyjne. Jutro jeszcze zobaczę, ale Zuza pisała, że ma takie pustaki, więc się już u mnie nie rozglądałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia OK Przywieź je :)

Będę wdzięczna :)

 

Nituś - robiłam wylewki przy -13*C i tynki też...

Przy tynkach mi nie dali plastyfikatora ( fujary jedne, a pytałam.... ) i mi na wieńcach szlichta poszła, więc panowie wiosną to poprawili.....

 

Natomiast wylewki robiłam 8 marca przy - 13*C i pan kazał kupić POZOLIT ale zimowy (może się troszkę inaczej pisze , nie pamiętam... i pan kazał ten i żaden inny... a fachura był super )... nadaje się do podłogówki i nic nie będzie do -8*C... Ale ja bym była spokojna do -5*C...

Zawsze można pogrzać troszeczkę....

 

Idę na strych dalej ocieplać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm....

 

to pan ma firme i nie wie co to rękojmia? :o baaaa... pan ma firme i nie wystawil fakturki.... :o

 

nooo to gratulacja dla pana wiedzy i rzetelności ;)

 

Nie musi wystawic fakturki, jak o nia nie poprosisz. ;)

 

A rekojmia rekojmia, za to elementarna przyzwoitosc nakazuje poprawic co sie spieprzylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ocieplone mam 1/4 strychu, nie licząc garażu... Trzeba jeszcze z 5 cm wełny podać pod deski.... tak aby było wełny 20cm tam gdzie są deski.... Pod karton gipsem mam jeszcze 5 cm styropianu..., więc w sumie by było jakieś 25cm, a pod samym dachem mam 20cm styro i 15 wełny + 5 styro pod karton gipsem czyli wychodzi 40cm. Więcej już nie wlezie, a i tak się boję, że mi może braknąć wełny... Na więcej nie mam i musi na razie tak być.....

Po niedzieli będzie trzeba odeskować ten strych po którym będzie się chodzić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan boss jednak się nie pojawił..... Podobno taki zapracowany..... Może... może przyjedzie jutro.....

 

 

 

Czekając na bose, żeby się nie denerwować to oglądam sobie fajne autka... podoba mi się Auris i merc A klase... Już nie chcę wieeelkiego kombika, choć super się jeździ i wygodny i pakowny... I iiiiiii same achy, ale dużo palił w sumie i muszę poszukac czegoś niestety mniejszego i ekonomiczniejszego.... Młodego trzeba teraz wozić do szkoły, odbierać, po zakupy i nawet po chleb.... Wiec niestety ekonomia warzna rzecz....

Marzy mi się zmiana autka... raczej muszę pomarzyć bo inaczej mieć nie będę, a turbolotowi skrzynia biegów wysiada i nie wiadomo kiedy się rozsypie.... Trzeba go oddać do lekarza, żeby go wyleczył....

A ja już chciałabym zmianę.... Oj jak bardzo.... Bo turbolot to trochę za wolno jeździ... I nawet linka od prędkościomierza mi wysiadła i nie wiem z jaką prędkością tera jeżdżę, ale chyba nie za prędko, bo mnie nie zatyrzymują... :)

Och co tu wymyśleć.....? Jak nakręcić męża....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...